Boj na milost a na smrt

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:760
Počet zobrazení:8 170
...spolu svedli dva oblíbení moderátoři amerických talkshow Ellen DeGeneres a Jimmy Kimmel. Kdo z nich je tedy větší lidumil, pro druhého by se obětoval a láskyplně si hýčká své fanoušky?

Přepis titulků

Znovu ale musím říct, že je to ve tvé show velmi příjemné. Od začátku až do konce. Mně i publiku to tak připadá. Přijde mi... Zaprvé mě to strašně baví, ale taková já prostě jsem. Stejné je to i s tebou. Jsi milý chlapík, což se dá hned poznat. Oba jsme asi tak stejně milí. Je jasné, kdo je milejší, ale hlavní je... Hlavní je, že jsme oba milí a to je to hlavní.

Existují různé úrovně milosti a my tu jednu sdílíme. Jednu úroveň sdílíme a pak je ještě jedna, ale... Ale na tom nezáleží. Už to, že říkám tohle, dokazuje, jak jsem... - Chceš tedy vidět ten důkaz? - Ne, to nemusíme. Dnes jsme si to už dokázali, což pro mě bylo překvapením a když na mě takhle útočíš, tak můžeme ukázat tu nahrávku. Dobrá, tak tu nahrávku ukážeme.

Ať rozhodnou lidé. Je to pravda? - Co je pravda? - Ellen. Je tady? Nevím. Koukneme se. Tady je. - Promiňte, paní DeGeneresová. - Čau! - Jsem váš velký fanoušek. - Díky. Já zase fandím tobě. Chceš někdy přijít? Dám ti vizitku a zavolej mi. - Je tam číslo do kanceláře i ke mně domů.

- Božínku, moc vám děkuju. Pojďme se obejmout, co ty na to? Páni! Ellen DeGeneres je velice milá. A co jako? To já taky. Ona je velice milá. - Máš hlad? - Jo. Mám tu sušenku s tvým jménem. Jak se jmenuješ? - Brandon. - Přesně to tam je. - Opravdu je to tu napsaný! Kéž bych mohl pracovat pro tebe, Ellen.

Věřil bys... Guillermo? Ellen DeGeneres! Máš ještě nějaké ty sušenky? - Mám tu jednu přímo pro tebe. - Mockrát děkuji. - Máte vedle studia parkoviště? - Máme. A máte tam hlídače? Ne tak hezkého, jako jsi ty.

- Dej tu sušenku pryč. - Ahoj, Jimmy. Dej to pryč! - Jak se máš? - Skvěle. A ty? Klidně to sněz. Jsi na sebe pyšná? Jen jsem chtěla být milá. Já jsem stejně milý jako ty. Jen se to o mně neví, protože jsem nikdy neudělal nic milého. - Ty jsi milý.

- Jsem o hodně milejší! - Dobře. Jsi milejší. - Ty mi nevěříš, že ne? Zbývá asi jediný způsob, jak to vyřešit. Ó můj Bože. Boj na milost a na smrt! Milost nebo smrt! Jsi připravený? Ještě totiž musím do útulku, kde dělám dobrovolnici. Já jdu dneska do útulku pro bezdomovce, kde jim dobrovolně pomáhám se utulit. Nemůžu uvěřit, jak moc jsi zhubnul. Myslela jsem si, že už nemůžeš být hezčí, ale očividně jsem se mýlila.

Víš, v Hledá se Nemo jsi byla vážně úžasná. Nemůžeš srovnávat pohádky s tím, co každý večer děláš ty. Nemůžu se nabažit tvé show. Kéž by toho bylo víc. Co Amerika hledá superstar? Tam jsi byla skvělá. Tvoje kůže je tak heboučká. Jako by patřila delfínímu novorozenci. Tvoje oči jsou tak modré... že když se do nich podívám svýma hnusnýma hnědýma očima, připadá mi jako bych se díval na dva nebeské kroužky.

A miluju tu šálu. Přineste mi někdo vodu! Doneste někdo paní DeGeneresové okamžitě vodu. Ta je pro Jimmyho. Mám strach, abys nebyl dehydratovaný. Já nemůžu. Proto se nemáš sr*t do Ellen. Kdo si se mnou zatrsá? Tohle kolo jsi vyhrála.

Ellen DeGeneres. Za chvíli jsme zpět. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Put that cookie down! NOOOW!

190

Odpovědět


Odpovědět

ellen je super :)

181

Odpovědět

Ellen je prostě nej! Chtělo by to to víc videí

181

Odpovědět

totalni traparna, ta stara baba je opravdu hnusna

1839

Odpovědět

celkem propracovane a stylove nahodou

191

Odpovědět

Ellen zabila na konci :D

192

Odpovědět

Jo a původní název je Ellens dritter Gesang, proto to pouštěli právě když tam byla Ellen. :)

181

Odpovědět

zehe: Franz Schubert - Ave Maria. Ale existuje asi milion verzí, takže můžeš začít hledat od koho je tahle... :)

182

Odpovědět

jak se jmenuje ta pisnička nakonci jak pada ? pls moc se mi libí

184

Odpovědět

Sice chápu kritiku některých, ale mě to vážně skvěle pobavilo!

182

Odpovědět

Trošku zelený a Ellen vypadá jako rákosníček.

189

Odpovědět

nejspis starnu a ztracim smysl pro humor:/

1813

Odpovědět

Tohle bylo snad víc hloupé než vtipné...

1820

Odpovědět

Tohle od Ellen ale nabylo vůbec milé :D

1910

Další