Film: Film

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 183
Počet zobrazení:15 931
Celý rok sbíral Jimmy Kimmel trpělivě zástup hollywoodských celebrit, aby celému světu představil ve svém oscarovém speciálu trailer na nejlepší film všech dob. Rád bych vám vyjmenoval, kteří šťastlivci si v něm zahrají, ale bylo by to na dlouho. Těšit se ale rozhodně můžete na Toma Hankse, Charlize Theron, George Clooneyho nebo Meryl Streep a spoustu a spoustu dalších... kromě Matta Damona.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Dnešní oscarovou noc si připomínáme, kolik existuje filmových žánrů. Drama, dobrodružný, komedie, romantická komedie, akční a tucty dalších. Většinou ale máte ve filmu tak dva z nich. Před 4 měsíci jsem se rozhodl natočit ten největší a hvězdami nejnabitější film v historii americké kinematografie. Velkolepý filmový snímek obsahující všechno, co diváci milují. Dnes večer se mi splnil sen. Tady je světová premiéra traileru na nejlepší film všech dob.

"Film: Film" Každou chvíli vyjde film... s chlápkem... holkou... vlkodlakem a starodávným svitkem... ze svatby toho nejnebezpečnějšího tajného agenta na světě... a prezidenta Spojených států. Doplňuješ mě. Doplňujeme se navzájem a doplňujeme Ameriku.

Můžete se políbit. S tvrdě pracujícím poldou... Tohle nezvládnu. ...a psem, který sportuje. Čas na penaltu. Nemožné se občas nestává skutečným... Andy, jsi můj jediný kamarád. Kéž bys byl živý. ale zázraky se dějí...

Jsem živý, Michaele. a vy si uvědomíte, že vše, v co jste věřili... Ale ty brzo... ...je lež. ...nebudeš! V hlavních rolích držitelka ceny Akademie Charlize Theron. To stačí! Roboprávníku, vyřazuji tě mimo provoz! Držitel ceny Akademie Tom Hanks.

Jsem mimo provoz. Ty jsi mimo provoz. - Bryan Cranston, - Vídeňský párky! Kupte si! Jednání odročeno. Ha ha ha. - Jeff Goldblum, - Máme zpět výsledky. - Gary Oldman, - A? Je mi líto, senátore. Jste kentaur. Koukněte.

- Cameron Diaz. - Nevěřila bych, že se zamiluju právě do něj. Občas totiž najdete lásku tam, kde to nejméně čekáte. Na lodi, jež je na vrchu letadla. - S Perfektním servisem... - Slovo "let" tu dostane nový význam. a hady. Víte, co? Řiďte si to zasr*ný letadlo sami. Od vizionářských režisérů J. J. Abramse a Martina Scorseseho. Akce!

- Miluji tě celým svým srdcem. - Já tebe též... - Chci ti však tento svatební den sdělit... - Ano, drahý? - ...že jsem slepý. - Cože? - Prosím, neplač. A producenta Michaela Baye. Utečte! Vážně? Je to příběh maloměstské rodiny s velkoměstskými sny... Je tak krásný.

- a dítětem... - Já jsem krásný. - které mluví... - Promiň. a jehož moč vás omladí. Nemůžu jít do práce jako dítě. Daniel Day-Lewis, jak jste ho ještě neviděli. Jako Tyler Perry... v roli George Washingtona. Na základě skutečného příběhu texaského fotbalového týmu, jež byl doveden na pokraj zániku ropným magnátem.

Váš týmovej duch mi je ukradenej. Celý vám to tady zavřu! Tvář zavřena. - V hlavní roli Kate Beckinsale, - To jsem potřebovala. - Teď zmiz. - Chewbacca, Danny DeVito, Don Cheadle, Držitelka ceny Akademie Meryl Streep...

s knírem. Držitelka ceny Akademie Helen Mirren ve vznášedle. Zmiz od mého vznášedla! Držitel ceny Akademie Christoph Waltz. Baby nebude sedět v koutě. Držitel ceny Akademie Matt Damon... Je tam totiž hvězda, Rebecco.

Na konci duhy je padající hvězda... ...kterého vystřihneme z filmu. Děláš si prd*l? Já tě kur*a zabiju, Kimmele! Jak se ti líbí tyhle hrozny! Držitel ceny Akademie George Clooney jako brilantní vědec na vozíčku. Cože? Meteor mířící k Zemi? A kdo že na něm jede? S Gabourey Sidibe jako...

Černý Hitler. Jsem zpátky a jsem černej! Jdu na to. Jdu na to. Teď ne. Toto Díkuvzdání, Vánoce a léto 2012... romanticko-komické politicko-akční thrillerové drama... natočeno podle románu Push od Sapphire.

To zvládnu! Ať je léto, nebo zima, s černochem je vždycky prima! Od tvůrců Terminátora, Honu na ponorku, Dory průzkumnice a dětských cereálií Mysli... - To tlačítko! - Cože? - Zmáčkni to tlačítko! - Cože? To tlačítko! NÁŠ KONEC JE BLÍZKO ALE JEŠTĚ NE FILM: FILM Nemůžu věřit, že jsem mu na to skočil.

Bože, já jsem takovej kret*n. Zatím. Zasr*nej Kimmel. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz TENTO FILM ZATÍM NEBYL NATOČEN

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WTF tie titulky su nahovno

180

Odpovědět

titulky jsou posunute :-(

170

Odpovědět

A divně přeházené :-(

90

Odpovědět

+Jenda100A špatně načasované :-(

90

Odpovědět

+Jenda100A nejsou přesně dané :-(

80

Odpovědět

Potenciál obrovský, ale vyšel naprosto do prázdna.

2113

Odpovědět

Delší to být nemohlo ? Hrozny snad pobavily nejvíc z toho videa.. 3/10

2028

Odpovědět

Až se mě příště někdo zeptá, co mě rozesměje, tak mu řeknu, že smích tlustý černošky :-D

221

Odpovědět

chci to jako film

194

Odpovědět

video super :D a neprelozili by ste aj tu Tylerovu pesnicku na konci? lebo velmi mu nerozumiem, ale zda sa, ze spieva fajne hovadiny :D:D:D

181

Odpovědět

miluju tyhle videa od Kimmela!! :D:D

212

Odpovědět

Na Vaše stránky nechodím, ale dnes jsem udělal vyjímku, chtěl jsem ukázat video kamarádovi bez znalosti angličtiny. Nezklamali jste ... "Case closed" =/= "Face closed" :D :D Fix, please ;)

2017

Odpovědět

Kde jsou zombie?

211

Odpovědět

Nevím co se na tom některým nelíbí, já se bavil královsky :-D

194

Odpovědět

Kimmel vs. Damon jsou naprosto dokonalé skeče, které zbožňuju a jsem ráda, že to zasadili i zde! Perfektní video! Už tam jen chyběla Pittovic rodinka.

192

Odpovědět

Kate Beckinsale je sakra pěkná

203

Odpovědět

nechtěli byste přeložit Film o filmu Film? Už to tu navrhoval Lee: http://www.youtube.com/watch?v=DdmvbVXT9w0&feature=g-all-u&context=G2c84437FAAAAAAAAAAA
Přecejenom
, jak říká Kimmel, je to největší a nejhvězdnější trailer k neexistujícímu filmu, tak ať to tu máme komplet. Ještě je tam pěknej rozhovor se Stevenem Tylerem, autorem hudby: http://www.youtube.com/watch?v=Z3263ug2Ya0&feature=relmfu

180

Odpovědět

Boze to je ulet :D hlavne lod letici na letadle :D s hady :D

Kazdopadne nejvice me dostalo a od producenta Michaela Baye.... Hned me bleskla hlavou nejaka exploze :D

191

Další