Herci z Avengers čtou urážlivé tweetyJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:175
Počet zobrazení:15 216

Po delší době nám Jimmy Kimmel přináší další dávku tweetů, ve kterých si jejich pisatelé neberou servítky. Tentokráte budou cílem herci z nových Avengers: Infinity War.

Přepis titulků

URÁŽLIVÉ TWEETY HERCI Z AVENGERS Tom Hiddleston je tak strašně hnusný. Proč o tom všichni mlčí? Vůbec nechápu, jak se Anthony Mackie dostal až sem, když vypadá jako brouk předkusem. Ale je to tak. Scarlett Johansson má emoční škálu srovnatelnou s celerem. Nesnáším bělochy.

Všechny? Proč se tolika lidem líbí Sebastian Stan? Vypadá jako brambora. Winston Duke je široký jak skříň a má nohy jak fetka. Sakra. Elizabeth Olsen má ku*va divný palce. Je to tak, mám opravdu divné palce. Don Cheadle kouká, jako byste spářili brouka – hele, rým – ondatru a švába.

To je ale úchylárna. @NesnášímeBatistu píše: Sledujte tuto stránku, pokud nesnášíte Davea Bautistu. Je to ohyzda, vtípek přírody, bez talentu a stojí za hovno.

Benedict Cumberbatch vypadá, jako by měl alergickou reakci na zkažené krevety. Vsadil bych se, že Tom Holland je ten typ, co tleská při přistání letadla. Když už přirovnávám staré muže k plazům, všimli jste si někdy, že Samuel L. Jackson vypadá jako kajmanka dravá? Pokud by holka ojela Paula Rudda, tak by nejspíš ojela i vás. #Paulruddjene*ukatelny Karen Gillan, ještě jednou se zeptám, kdo si ku*va myslíš, že jsi?

Nevím. Možná se budu muset vygooglit. Tento je velice prostý a k věci. Paul Bettany, to je ale pí*us. Jak je možné, že nejlepší a nejčernější týpek v galaxii skončil s tak trapným bílým jménem, jako je Chadwick? Když to řeknu jednou, jako bych to řekl 600krát. Chris Pratt je pořád pí*a. Možná je Chris Evans skvělý herec, ale Kapitána Ameriku hraje, jako by to byla obrovská připitomělá hromada sraček.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rasisti

41

Odpovědět

Karen Gillan je k***a jak cyp :O

103

Odpovědět

Nad timhle se nekdo zasmeje? Ze o druhem napise: Jmeno a "jsi p**a"? hmm Tomu teda rikam kvalitni humor. Opravdu tleskam, ale co, je to porad trapaka Kimmela, nicemu se vlastne nedivim. Btw. South park miluju.

1313

Odpovědět

Absolutně mě zaráží ta míra rasismu na stranu bělochů, kterou nikdo nekomentuje, nikdo se nad tím nepozastavuje, a nikoho to očividně nepálí.

563

Odpovědět

Kdybys tenhle komentář napsal v USA, tak bys možná dostal 10 ran bičem. I když máš pravdu.

242

Odpovědět

Mínus neposílám, ale nesouhlasím.
Neanalyzoval jsem to důkladně, ale protibělošský rasizmus jsem zaznamenal jen ve dvou případech. Ten na Scarlett Johansson okomentovala trefně sama herečka, tedy vypíchla ho (stejně jako autoři, kteří ten tweet možná i záměrně zařadili).
Ten druhej byl součástí "vtipu" a řekl bych, ještě v mezích, kdy to lze brát jako nadsázku nebo určitý druh řevnivosti (tedy vím, že ne v USA, ale rád bych žil ve světě, kde podobné narážky nevadí z jakékoli strany).

49

Odpovědět

+JezusAha, takže pokud do výběru 10-20 tweetů v celostátní televizi proklouzne jen jeden který "nesnáší bělochy", tak je to vlastně ok? :D Tady jde hlavně o to, že tohle projde bez povšimnutí, zatímco odvysílat "nesnáším černochy" je mediální sebevražda...

223

Odpovědět

To vieš, "bitch-ass nazi cracka" je v poriadku, ale za nigger ideš na verejnú popravu. USA je kopa drbnutých štátov na čele s Kaliforniou.

71

Odpovědět

Kde je Hawkeye?

51

Odpovědět

Hawkeye tam nehrál.

12

Odpovědět

+Darketasantman taky ne

51

Odpovědět

Toho má asi každej rád :D Nemohli najít žádnej nenávistnej tweet. ;)

41

Odpovědět

i hate black people...clap clap clap

306

Odpovědět

Bez toho aby som zapol video už vidím človeka čo má pravdu o johanson. Takže nie je treba ani pozerať.

29

Odpovědět

tak ten dave batista vypadal že se ho to dost dotklo :(

123