Guillermo na Oscarech 2020Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:7 173
Guillermo opět řadí na červeném koberci se svými bizarními otázkami a tentokrát i s tequilou v banánu.

Přepis titulků

Včera se rozdávali Oscaři. Všechny hvězdy byly na červeném koberci. A kdo je tam přišel vykolejit? Kdo jiný než náš amígo Guillermo, který zaznamenal toto. Ahoj, tady Guillermo. Jsem na Oscarech. A přišel čas na banány a Dona Julia 1942. - Ahoj. - Ahoj, Guillermo. - Jak je?

- Dobře. A ty? - Sluší ti to. - Dík. Máš tenhle rok radost z bílých lidí? - Radost? - Jo. Všichni jsou nominováni. Asi je to jejich rok. Jejich rok je to každý rok, co? - Většinou, co? - Jo, většinou. Je Hitler prďák? - Ne.

- Ne? Je to naprostý psychouš. - Ahoj, Al Pacino. - Ahoj. - Jak se máš? - Skvěle. Máš strach z Al Pacina? - Jestli co? - Máš strach z Al Pacina? Mám z něj pořádný strach. Je tady? Kdo je roztomilejší? Baby Yoda, nebo já? Baby Yoda.

Tak jo. - Znáš Meryl Streep, že? - Znám. - Letos není nominovaná. - Měla být nominovaná za chození po ulici. Já vím. Proto jsem pro ni vyrobil přáníčko. - A chci, aby to všichni podepsali. - To je milé. To jí určitě udělá radost. SORRY, NULO - Podepiš to, ať jí uděláš radost. - To je milé. - Chceš něco říct Meryl Streep?

- Ano. Tenhle rok jsi za nulu, ale… příště to vyjde. Děkuju mockrát. Miluju Maryl Streep a ta je vždy vítěz, proto tuhle po*rané přáníčko nepodepíšu. - No tak jo. - Fajn. - Co tu dneska děláš? - Jsem uvaděčka. Takže jsem nervózní a natěšená. - Mám pro tebe vtip.

- Fajn. Tady. Proč nevstal Heath Ledger z mrtvých? Protože to není žádný Phoenix. Ten je skvělý, ten se mi líbí. Miluju Joaqina. Proč jsou Malé ženy tak malé? - Proč? - Protože nosí stahovačky. Co vznikne… spojením jednoho papeže a druhého papeže?

Co vznikne? Dva papežové. Neviděl jsem film Parazit, protože mám doma tchyni. - Co to je? - Můžeš to přeložit? Moc smutné. Mám to říct? Hned teď? 1917 není pouze název filmu, ale také počet návštěv záchodu během sledování Irčana.

Musíte to držet a držet a pak to pustit. Ahoj Brade, tady jsem! Jak se máš? - Mám se fajn, co ty? - To jsme zase spolu, nebo jak? - My jsme se rozešli? - Jo, rozešli. - To jsem nevěděl. - Jo, mám pro tebe vtip. Koukej. Přečti to. - Mám to říct?

- Jo, řekni to. Je to mazaný chlapík. - Řekni to. - Řeknu. Dneska. Já to přečtu. Jak moc Angelina ustoupí při střídavé péči? Ani o Pítť. Jsem tak vtipný. Roberte! Roberte De Niro, tady! Roberte! Irčan nechce mluvit s Mexikáncem! Hej, Scarlett!

Scarlett! Vrať se! - Ahoj, vypadáš skvěle. - Díky, co tu děláš? Rozhovoruju tě. Nechceš si dát banána? Co máš za lubem? Dej si banána, rychle. - Kolik rtů už se toho dotklo? - Jsi první, slibuju. - Ty kecko. - Přísahám. Co tam je?

No tak to zjistíme. - Je to dobrý. - Jo. Proboha, v tom banánu je tequila? Jo. - Jdu na to. - Vždycky mám v banánu tequilu. Tak nóbl jsem si ještě nepřipadala. Kolik lidí už z toho pilo? Nikdo, zatím nikdo.

Budeš první. Chceš se napít z mého banánu? Ne, to zní hrozně. - Ne? - Ne. Vydrž, někdo mi volá. To bude asi pro tebe. Volá ti tequila. Haló? Co?

Neslyším tě. Přímo takhle. Dej si. - Paráda. Tos dělal ty? - Jo, je to mexická technologie. Páni, to je hodně dobré. Guillermo, teď pít nemůžu. - Ne? - Ne, musím pracovat. Dobře, co takhle obyčejnou? Tak jo. Holka podle mého gusta.

Charlize! - Jak se máš? - Kde je můj panák? - Tady máš jednoho banána. - Proboha. - Volá ti tequila. - To si děláš srandu? - Ne. - Kolik toho máš? Mám tě prohledat? Dobře, to bylo moc dobré. - Počkej. - Rád jsem tě potkal. - Ještě jeden vtip.

Je irský. - Dobře. Co řekne Irčan Mexičanovi? Jdem se ožrat. Mám tě rád. Co děláš to po tomhle? S tebou nebudu. - Tak jo. - Ale dám ti pusu. Děkuju. Dostal jsem se na první metu s Harveym Keitelem. Tolik k červenému koberci.

Všichni rádi pijí z mého banánu. Děkuju moc. Tak zase příští rok. A všichni v Hollywoodu od něj chytili chřipku. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děkuji za překlad, pobavil jsem se :)

30

Odpovědět

Dobře přeložené vtipy. :)
Ta paní v modrých šatech by se měla trošku uvolnit, vše brala moc vážně. :D

32

Odpovědět

Je zajímavé, že hvězda kdysi nejúspěšnějšího sitcomu je takový suchar... :D

10

Odpovědět

+TaanJakého proboha? :D

00

Odpovědět

+TaanVždyt si jen dělá legraci? Proboha...

00

Odpovědět

A kde je Matt Damon :D?

121

Odpovědět

Nebyl čas...

30

Odpovědět

Díky za překlad :)

80

Odpovědět

Ten del Toro se trošku smrskl ne? A ten knírek, no nevím.

00