Hledá se malá nevěsta #1Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:11 597

Blíží se podzim a s ním další řady různých seznamovacích reality show. My vám přinášíme také jednu, zato velmi netradiční a zábavnou. Jimmy Kimmel se totiž rozhodl najít nevěstu pro svého tříletého synovce Wesleyho.

Přepis titulků

Tohle se vám bude líbit. Znáte mě jako moderátora talk show, ale jsem taky producent, říkají mi "černý Ryan Seacrest". Sbírám nápady, ze kterých bych mohl udělat pořady. Tenhle vzešel od mého bratra Jonathana. Účinkuje v něm můj synovec Wesley. Wesley už roky hledá lásku. Dosud neměl štěstí, ale dnes se to změní. Dnes začne úplně nový život. Nejdřív se hledala nevěsta.

Pak se hledal ženich. A teď... Jmenuju se Wesley a hledám nevěstu. Hledá se malá nevěsta. Seznamte se s Wesleym. Je nezadaný, žije s rodiči a má bezchybné tělo. Doufám, že si najdu nevěstu.

Povídal jsem si s Wesleym o lásce, závazcích a budoucnosti. - Jsi připravený potkat ženu svých snů? - Jo. Máš hodně snů? O čem sníš? O hasičském autu a takový... a otočný posteli. - Chceš otočit postel? - Mojí postel. - Dobře. Tak jdi a najdi si ženu.

Tak jo, Jimmy. Kdo získá jeho srdce? GABRIELLE: 29 MĚSÍCŮ, MILOVNICE JEDNOROŽCŮ Jsem Gabrielle a hledám toho pravého. Byla to láska na první pohled. EVA: 38 MĚSÍCŮ, MALUJE PRSTY Otevřu ti dveře. Doufám, že mi Wesley nezlomí srdce.

JESSE: 35 MĚSÍCŮ, DCERA V DOMÁCNOSTI Hledám nějakýho pracháče. AVI: 27 MĚSÍCŮ, PRINCEZNA TESLA: 30 MĚSÍCŮ, HRÁČKA KOLO KOLO MLÝNSKÝ KHLOE: 33 MĚSÍCŮ, ÚČETNÍ FRANKI: 26 MĚSÍCŮ, HIP-HOPOVÁ TANEČNICE Některé dívky byly trochu zranitelnější. STELLA: 27 MĚSÍCŮ, DÁREČEK Nic se neděje, podej mi ruku.

To nic. Jedna z nevěst udělala silný první dojem. ASHLEY: 316 MĚSÍCŮ, DENTÁLNÍ HYGIENISTKA Ahoj, jsem Ashley, je mi 26 a jsem dentální hygienistka. - Ahoj. - Ahoj. - Jak se jmenuješ? - Ashley. Chtěl bych tu velkou.

- Ostatní jsou támhle. - Dobře. Zatímco se dívky seznamují, jedna z nejmenších způsobila velký rozruch. Jsem Franki. Franki se vytahuje. Co to má na sobě? Franki má kuláž. Příště uvidíte...

Jesse přestane hrát v rukavičkách. Nepodělily jste se! S Jesse si nezahrávejte. Avi ohromí svým přiznáním. Myslím, že tě miluju, Wesley. A Wesley si vybere. Máš před sebou těžké rozhodnutí. Koho si Wesley nechá?

A kdo půjde pápá? Přijmeš tohohle dinosaura? Hledá se malá nevěsta. Nenechte si ujít druhý díl Hledá se malá nevěsta někdy příští týden. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Eva je moje jasná volba, být na klučíkově místě!

00

Odpovědět

Chlapeček mi silně připomíná malýho Elijaha Wooda :-D

81

Odpovědět

s já koho mi jen připomíná :D

00

Odpovědět

Pomalu přestávám věřit, že to tahání děcek do každého druhého segmentu a skeče je marketingový tah :D
Aneb, nechce se mi rozpoutávat debata o tom, jak dokáže super nápady pohřbít svým anti-zábavným způsobem jako pod každým jeho videem, tak aspoň tohle :D

31

Odpovědět

Mladas si umí vybrat a dentistku :D

170

Odpovědět

Taky bych chtěl tu velkou :D

390

Odpovědět

OK, já dvě-tři z těch malých.

214