Hledá se malá nevěsta #3Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:8 224

Minulý díl Hledá se malá nevěsta skončil dramatickou volbou dvou finalistek. Dnes vezme Wesley každou z nich na rande, aby děvčata lépe poznal. A ani v tomto díle nebude o nečekané zvraty nouze.

Přepis titulků

Před pár týdny jsme uvedli premiéru nového pořadu, ve kterém účinkuje můj tříletý synovec, který nemůže najít lásku. Nikdy neměl vážnou známost, tak jsme pro něj vytvořili seznamovací reality show. První dva díly měly velký ohlas, tak jsme se rozhodli natočit i třetí. Příběh pokračuje třetí epizodou Hledá se malá nevěsta. Nejdřív se hledala nevěsta.

Pak se hledal ženich. A teď... Jmenuju se Wesley a hledám nevěstu. V minulém díle jste viděli... Wesley zúžil výběr. Přijmeš tohohle dinosaura, Jesse? A padala obvinění. Jesse není pro Wesleyho dobrá.

Stella se bála závazků. MAMI! Franki si to přišla hlavně užít. Bavím se. Khloe měla problém s drogami. Dentální hygienistka Ashley s Wesleym jednala jako s dítětem. "Blikej blikej, hvězdičko, zablikej mi maličko." Wesley je takový malý Billy Joel.

A další. Dnes vezme Wesley poslední dvě dívky na intimní soukromou schůzku. Jako první je na řadě elegantní večeře plná sušenek a mléka s Gabrielle. Ahoj. Tyhle krekry miluju. Lahůdka. Řekni mi něco o sobě. Musím ti něco říct.

Jen do toho. Je to moc důležité. Mám dítě. Co? Znamená pro mě všechno. Na tohle nejsem připravený. Wesley, chceš se s ní setkat? To je ona.

Mám ji moc ráda. Doufám, že to pochopíš. To je v pohodě. Já mám opici. Wesley bude pro moje dítě dobrým tátou. Po emocionální večeři s Gabrielle bere Wesley Jesse na rande snů v bazénu plném balonků. - Miluju tě, Wesley. - Já tebe taky. Mám ho na háčku! Měl jsem skvělý rande v balonkách.

Mám ho v hrsti. Wesley, dnes jsi měl dvě velmi romantické schůzky. Mezi tebou a Jesse to jiskřilo. Jesse je výjimečná. A co Gabrielle? Má dítě. Jsi na to připravený? - Jimmy? - Ano? Na děti ještě nejsem připravený.

Je od tebe statečné, že to říkáš. - Chci říct ještě něco. - Copak? Příště v Hledá se malá nevěsta... Wesley se pojede seznámit s rodinami svých nápadnic. Nevěřím ti. Máš ještě jednu holku. To je špatný. Není to špatný. Dokáže sestra Gabrielle Wesleyho zastrašit? Je to nejtěžší rozhodnutí mého života.

Sledujte příští díl Hledá se malá nevěsta. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jééé ty jsou ale rozkošné

01

Odpovědět

Snad se ukáže i maminka Gabrille. G. totiž vypadá jak asijsko-xxx míšenka, tak jsem na ni zvědavý. 8)

20

Odpovědět

Jestli skonci s Jesse, tak ja na to prcam :D

212

Odpovědět

Stejně je to všechno nahraný :-P

43