Hledá se malá nevěsta #5 (finále)Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:7 193

Je tu velké finále, ve kterém si Wesley konečně vybere svou nevěstu. S kým byste Wesleyho nejradši viděli vy?

Pokud se vám hledání malé nevěsty líbilo, brzy se můžete těšit na nový pořad Hledá se malý ženich. ;)

Přepis titulků

A teď trochu romantiky. Můj synovec Wesley už dlouho a bez výsledku hledá lásku. Jsou mu tři a nikdy neměl vážný vztah. Je to tak. Tak jsme se před měsícem rozhodli, že mu pomůžeme. A dnes se tento absurdní proces námluv končí. Je tu pátá a finální epizoda Hledá se malá nevěsta. Nejdřív se hledala nevěsta. Pak se hledal ženich.

A teď... Jmenuju se Wesley a hledám nevěstu. V doposud nejúžasnější první sérii Hledá se malá nevěsta jste viděli tohle. A pak tohle. A kdo by mohl zapomenout na tohle? A taky tohle. "Blikej blikej, hvězdičko..."

A pak tohle! - Mám dítě. - Co? - Tohle. - Mějte se, trapky. Tohle. Ale největším překvapením bylo tohle. Nevěřím ti. Máš ještě jednu holku. To je špatný. Není to špatný. O čem to mluvíš?

Teď už zbývá jen Jesse a Gabrielle. A tak si s Wesleym sednu, abychom probrali jeho konečné, důležité, životní, ohromující rozhodnutí. Wesley, máš za sebou úžasné dobrodružství. Bylo to super. Našel jsi ženu svých snů? Ano. Svoji mámu. A kromě mámy?

Ano. Jsi připraven požádat jednu z nich o ruku? Ano. Mám i prsten. Víš, co se říká. Když se ti něco líbí, dej na to prsten. Tak to jdi udělat. Jasný? Bude z tebe skvělý manžel.

A je to tu. Koho si Wesley vybere? Aby jedno srdce naplnil, musí jiné navždy zlomit. Ahoj, Wesley. Ráda tě vidím. Chyběls mi. Nedokázal se mi ani podívat do očí.

Wesley, podívej se na mě. Obejmeš mě? Pápá. Moje srdce je rozbité na milion kousíčků. Měj se, Gabi. Vezmeš si mě? Jasně. - Jesse!

- Wesley! Hledám nějakýho pracháče. Gratuluju vám. Pojďme tomu dát oficiální ráz. Jesse, dám ti tohle. Wesley. Hej. Jesse, bereš si Wesleyho za svého právoplatného manžela? Ano.

Wesley, bereš si Jesse za svou právoplatnou manželku? Musím kakat. Ty ses vykakal? Jo. Tak dobře. - Ty ses vykakala? - Ne. - Tvůj manžel se právě vykakal. - Haló! A nic nevidí.

Tohle je ta nejhorší svatba, na které jsem kdy byl. HLEDÁ SE MALÁ NEVĚSTA Gratulujeme Wesleymu a Cletově dceři Jesse. - To jsme teď něco jako švagrové. - Tak nějak. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Se to dalo v pohodě sestříhat do dvou dílů. Jinak ta malá vypadá až podezřele podobně jak dětská verze manželky od Kimmela. Takže možná tam bylo nějaké to tahání za nitky :D + to byla dcera od teho saxofonisty :D Fraška jak bejk. Beztak natočí i mini nevěstu :D

10

Odpovědět

No to snad ne, jak si mohl vybrat takovou zlatokopku, který na něm vůbec nezáleželo?!! Ale tady je jasně vidět, jak to prostě je. Hodný holky většinou nezabodujou, ale mrchy se prostě dostanou všude :)

52

Odpovědět

smutny ale v 90% pravdivy no ;) :)

10

Odpovědět

A u chlapců to platí rovněž.
Hodný kluci
Nedocenění hrdinové: Dobráci

30

Odpovědět

+BugHer0Souhlasím, bohužel to tak většinou je :-/

20

Odpovědět

To je ale nechutná s****a....

1011

Odpovědět

Vždyť je to vtipné a rozkošné....

195

Odpovědět

Jimmy kimmel má vcelku dobrý nápady akorát že ten jeho americký humor je naprosto příšerný

31