Hledá se malá nevěsta #4Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:7 841

Než si Wesley vybere svou nevěstu, je potřeba zjistit, kam se to se má vlastně přiženit. V dnešním dílu Hledá se malá nevěsta se Wesley vypraví k oběma dívkám domů, aby poznal jejich rodiny. Ne všude ho však přivítají s otevřenou náručí.

Přepis titulků

A teď trocha romantiky. Asi před měsícem jsme uvedli premiéru seznamky s mým tříletým synovcem. Jeho hledání spřízněné duše má napříč zemí neuvěřitelný ohlas. Dnes byl v Good Morning America. Po třech emocemi nabitých týdnech zúžil výběr na dvě ženy, spíš dívky. Jesse a Gabrielle. A dnes je navštívíme u nich doma. Je tu Hledá se malá nevěsta. Nejdřív se hledala nevěsta.

Pak se hledal ženich. A teď... Jmenuju se Wesley a hledám nevěstu. V minulém díle jste viděli... Wesley vzal každou z děvčat na emotivní soukromou schůzku ve snaze najít pravou lásku. - Miluju tě, Wesley. - Já tebe taky. Wesley teď letí přes celou zemi, aby se seznámil s rodinou Gabrielle.

Stýskalo se mi. Vybere si mě. Sestru Gabrielle si ale Wesley jen tak nezíská. Ahoj. Nemůžu se dočkat, až Wesley pozná moji sestru. Moje sestra je pro mě moc důležitá. Líbí se mi tvoje sestra. Kluci jako ty jí ublížili.

Ubliž mé sestře a budeš se zodpovídat mně. Já jí neublížím. Nevěřím ti. Máš ještě jednu holku. To je špatný. Není to špatný. O čem to mluvíš? Mít víc holek je fajn. Nelíbí se mi Wesleyho hodnoty. Kluky jako ty znám.

Co? Vím, jakou hru tu hraješ. Já žádný hry nehraju. Měl by ses stydět. Asi bych měl radši jít. Neodcházej, Wesley. To se zvrtlo hodně rychle. Cos to provedla?

- Udělala jsem, co bylo správné. - Nepotřebuju tvoji pomoc. Gabi, snažím se tě chránit. Je to můj život! Nebudeš mi poroučet. Nechci, aby Gabi udělala stejné chyby jako já. Omlouvám se za ni. V pohodě. Chápu to. Jen se mě snaží chránit.

Chápu to. Rozloučili jsme se v dobrém. Po napjaté rozepři s pitomou sestrou Gabrielle se Wesley jede setkat s rodinou Jesse. Jesse! Wesley! - Pojď se podívat dovnitř. - Tak jo. Ukážu ti svůj pokoj, Wesley.

A tady mám kuchyň. Páni. Ty vaříš? Jo. Tak to je super. Neumím vařit, ale to nemusí vědět. Máš tolik hraček. - Chceš se seznámit s mými bratry? - Tak jo. Tak pojď, jdeme za nimi.

Řekla jsem bratrům, aby byly v pohodě. Ahoj, Wesley. Máš rád náklaďáky? Máme pro tebe tenhle velkej. Vždycky jsem chtěl bratra. Páni, Wesley, máš fakt rychlý auto. Jesse nemá, co se týče kluků, dobrou reputaci. Tohle je nejlepší rande na světě!

Její poslední kluk s ní šel na túru, a už ho nikdo neviděl. - Chceš slyšet písničku? - Jo. A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P. To je krása, Wesley. Když Jesse něco chce, tak to dostane. Já to vyhrajůů, já to vyhrajůů. Příště v nejpřekvapivějším finále v dějinách Hledá se malá nevěsta...

Wesley učiní nejdůležitější rozhodnutí svého života. Vezmeš si mě? Koho si vybere? Sledujte příští díl Hledá se malá nevěsta. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já nevím,ale tohle video je hodně zkažený. Ani bych se nedivil,že přijde za mnou dvouletý syn oznámit,že jeho přítelkyně je těhotná! Apokalypsa dětí přichází.........

313

Odpovědět

Proč musí za každou větou pouštět ten smích? Je to hodně iritující.

55

Odpovědět

To je prostě odporné...

719