Hledá se malá nevěsta #2Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:8 859

Je tu teprve druhý díl Hledá se nevěsta a děvčata už se začínají vybarvovat a zapojovat své ženské zbraně. Která z nich na to jde nejlíp?

Předchozí epizoda

Přepis titulků

Nejdřív se hledala nevěsta. Pak se hledal ženich. A teď... Jmenuju se Wesley a hledám nevěstu. V minulém díle jste viděli... Wesley přivítal dámy. Některé udělaly silný první dojem. Ostatním elegance trochu chyběla.

Je čas, aby se Wesley zamiloval. Dnes máme skupinové rande. Romantika jen kvete, dokud se Eva nepokusí poštvat Wesleyho proti jedné z dívek. - Znám tajemství. - Jaké? Khloe kouše. A jí pastu. Ty jsi drbna.

A ty jsi drbátko. Néé. Avi Wesleyho zaskočí předčasným vyznáním. Myslím, že tě miluju, Wesley. Wesley volí rychlý únik z nepříjemné situace. Zatímco se ostatní děvčata sbližují u čaje, Jesse dává jasně najevo, že si sem nepřišla dělat přátele. Měly jsme čajový dýchánek a Jesse začala vyšilovat!

Vy jedny! Nerozdělily jste se! Jesse je blázen. Nerozdělily jste se! S Jesse si nezahrávejte. Později na koktejlovém večírku Wesley flirtuje s Teslou. Jsi krásná. Jo, to jsem.

Tohle určitě vyhraju. Na. Jsem lepší než ostatní holky. Wesley, mohla bych s tebou mluvit? Ty holky mi nesahají ani po kotníky, a navíc mám tajnou zbraň. Mám pro tebe velké překvapení, Wesley. Připraven? Copak to tu máme?

Máš rád sušenky? - Jo! - Jasně že jo. Dáš si? - Jo. - Tak si vem. Ta velká se mi fakt líbí. - Myslíš, žes dnes poznal svou manželku? - Nejspíš. Máš hodně o čem přemýšlet. Nechám tě o samotě. Dobře jsem si s tebou popovídal. V nejskandálnějším zvratu v historii Hledá se malá nevěsta pět dívek zmeškalo dinosauří ceremoniál, protože si šly zdřímnout.

Teď zemřou samy. Chce se mi spát. Wesley, zbývají čtyři soutěžící, ale jen dva dinosauři. Čeká tě těžké rozhodnutí. Hodně štěstí, dámy. Gabrielle?

Přijmeš tohohle dinosaura? Celým svým srdcem. Přijmeš tohohle dinosaura, Jesse? Ashley, Evo, řekněte pápá. Pá. Pá. Mějte se, trapky.

Jesse není pro Wesleyho dobrá. Mám to v kapse! Jesse na ty její hovadiny může naletět jen pitomec. Příště v Hledá se malá nevěsta... Wesley půjde na intimní osobní schůzku s Jesse a Gabrielle. Koho si vybere za svou malou nevěstu? Sledujte příští díl Hledá se malá nevěsta. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím, proč tam zvali tu velkou. Podle mě to jen kazí. Nezapadá tam celkově. Spíš to vypadá jako by byla pedofilka. Jako kdyby to bylo o teenagerech, tak prosim, ale na tak malýho kluka zkoušet takový sexistický gesta...

01

Odpovědět

why am I watching this

221

Odpovědět

Ehm......doufám,že ve finále se nedočkáme nějakej pidisexík :-O

31

Odpovědět

Ty potvory mi nesahají ani po kotníky! Wesley bude můj! :-*

52

Odpovědět

AhOjQqQy PoPhiSmEnKujEš?

35

Odpovědět

+Elizabeth66Já bych se měla léčit!

55

Odpovědět

Chápu, že se jedná o parodii, ale stejně je to nechutný.

243

Odpovědět

Tak jasně ale admini taky musejí nějak vydělávat

59

Odpovědět

Chvíli jsem čekal co za velký překvapení pro něj ta bloncka bude mít když ho tam vysazovala na tu linku...by měl pak mladej o vítězce jasno hodně rychle, myslím :D

230

Odpovědět

Až mu bude 15 tak bude strašně litovat, že nevzal jednu z dívek, které dnes vyhodil :D

220

Odpovědět

Vo co, že nova začne natáčet stejnej pořad, ale bude to myslet vážně.

420

Odpovědět

v dnešní době ještě někdo kouká na tv ? :D možná leda nějací důchodci

376

Odpovědět

první

118