Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:612
Počet zobrazení:8 576

Pár z vás si tu naposledy stěžovalo, že poslední dobou překládám pořád jenom rap, takže pro dnešek trochu změníme styl. Jen je mi hrozně líto, že mě to nenapadlo již 9. 10. 2010, jelikož v ten den by se John Lennon býval dožil 70 let, jaká to škoda. A to toho byla plná zeď na Facebooku... No co, na chvíli se uvolněte a dejte prostor svým představám o tom, jaké by to bylo, kdyby...

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak krásná písnička.. :( :)

190

Odpovědět

To už je staré.
Dobré.

183

Odpovědět

Ja nevim me se libi vsechny verze krome originalu :D

184

Odpovědět

Ano, o Eminemovi by se možná dozvědělo, kvůli dnešním technologiím, ale když si uvědomíte, že o celebritách se dozvídáme většinou jen když provedou nějakou pitomost, nebo když vydají nové CD .. takže dokud třeba něco nevyvede, neví se o něm jakou dobu..
Pochybuju, že o mojí smrti (o nějaké holce, která je naprosto nedůležitá) dozvíš do 30 minut.. ani se to vůbec nemusíš dozvědět (, když nebudeš chtít.. )
haf.

181

Odpovědět

Sily rozplacni se z nějakýho mostu primo na silnici a já o tví smrti budu vědet 30 min po tom co dopadneš tak se zamysli nad svými projevy.

186

Odpovědět

Nádhera...klasika, která nestárně...díky za překlad!

180

Odpovědět

Sily: Myslím si, že o smrti Eminema bychom věděli mnohem dříve než lidé věděli o smrti Lennona. Už jen kvůli dnešním médiím a technologiím. ;)

180

Odpovědět

VADRI28: Nemám sebemenší tušení kdo je Tupac Shakur. A o tomhle právě mluvím.. Nikdy jsem neslyšela o tomhle člověku, ale o Lennonovi se slyšet dá. Já tady mluvím o tom, že se nějakej Eminem nedá srovnávat s Johnem a ty mi tady předhodíš nějakého jiného člověka. A Eminem taky není nejslavnější a hned jak umře, se to taky nezjistí.. Když umřel John Lennon, všude se to rozhlásilo a do 24 hodin to věděl pomalu celej svět. Nechápu, jak zrovna tady, může někdo vůbec zmínit Eminema..

182

Odpovědět

Děkuju moc za překlad. Moc.

180

Odpovědět

A nemuseli by to být jenom Beatles, ale třeba i The Who, Led Zeppelin, Bob Dylan, apod. Taková Síň slávy. :)

180

Odpovědět

Kdyz uz je tu tak legendarni pisnicka a podle me nejlepsi od lennona :) proc tu nikde nejsou Beatlsaci nejsem sice zrovna z jejich generace ale rad bych je tu videl :)...ty pisnicky nestarnou

180

Odpovědět

Dnes je to přesně 30 let, co v New Yorku zemřel rukou pomatence John Lennon. Prot všichni uctěme jeho památku poslechem této písně.

180

Odpovědět

tve Sliy co to tady pises pls? ted to nema nic spolecnyho s Lennonem, toho mam taky rad...ze kdyz zemre Eminem, ze se to nezjisti? asi ti nic nerika jmeno Tupac Shakur. je to 14let co byl zastrelen a stale je dost znamej a nezapomina se. Eminem je k tomu vic slavnejsi po svete nez byl 2Pac si myslim. vzpamtuj se, respektuj a keep it real ok?

184

Odpovědět

Váš komentářTohle je písnička, která je a bude věčná. Nedá se s Johnem Lennonem srovnávat nějakej Eminem (, pomalu ani nevím kdo to je). John Lennon je "slavnej a váženej" i po 30 letech, kdy zemřel. Ale pokud zemře nějakej Eminem, tak se to pomalu ani nezjistí.. :/
A Yoko Ono na Johna možná koukala "zbožně", protože ho milovala. Stejně jako říct že Yoko Ono je ošklivá se taky nemusí říkat. John Lennon ji miloval taková jaká je. Nemusí se každému líbit nějaká hloupá blondýna s velkým poprsím.. :/ Hlavní je, že se John a Yoko milovali a

182

Odpovědět

PAAAAAN HUDOBNIK......ziadna komercia....cista hudba ktora vyjadruje pocity..skoda ze dnes sa uz taka hudba skoro nerobi..

180

Další