Proč to ještě neexistuje?Last Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:400
Počet zobrazení:9 364

John Oliver se tento týden na obrazovkách zase neobjevil, místo toho na internetu probral jeden závažný problém. Proč některé úžasné věci stále neexistují?

Přepis titulků

Zdravím, jsem John Oliver, moderátor Co týden dal a vzal. Pořadu na HBO, který obsahuje minimum her a ty nejhorší trůny. Tento týden kvůli Dni obětí války nevysíláme. Ale i tak jsem vám chtěli představit nový segment. V našem pořadu se často ptáme: "Proč tohle stále existuje?" V něm se snažíme porozumět tomu, proč se stále setkáváme s přechodem na letní čas a obálkami s fotkou žen v plavkách. Dnes večer se pokusíme udělat přesný opak.

Položíme si otázku: "Proč tohle ještě neexistuje?" Protože existuje mnoho věcí, které by věcmi být neměly, a existují ne-věci, které by měly být zvěcněny. Přivedeny k věcistenci, pokud chcete. Například psí verze Blue Men Group. Nebo... Přesně! "Proč tohle ještě neexistuje?" Nebo univerzální záchranné slovo z přátelského pokecu, který vás už nebaví.

Jahody! Jahody! Prosím, jahody! Nechci slyšet o tvém víkendu na kajaku. Jahody! Jahody, Briane! Jahody! Ale nic z toho nemáme. Neznáme způsob, jak na někoho mrknout, aniž by to vypadalo, že nabízíte trojku. Nebo prášky na spaní, které by vám pomohly překonat tu část dne, kdy jste vzhůru. Chtěl bych vědět, proč ne?

Také bych chtěl vědět, kdy vědci vynaleznou rozložitelný běhací pás, který se začne rozkládat po měsících nesprávného používání. Nebo nevyužívání. Je to přátelské k přírodě a uchrání vás před potupou, když chcete na internetu prodat "téměř nepoužité" vybavení. Při plnění těchto snů jsme zklamali. Stejně jako jsme nevytvořili klíče, které se rozpláčou jako dítě, když budete odcházet bez nich.

A asi nejvíce frustrující je, proč ještě stále nemáme chlebové kalhoty. Jsou to tepláky vytvořené z chleba. Z mých zkušeností vím, že když máte na sobě tepláky, tak zřejmě jíte něco, co vás zašpiní. Třeba talíř plný nachos nebo hromadu humusu. Když si ušpiníte chlebové kalhoty, nevyperete je. Jen si kousek utrhnete a taky ho sníte.

Proč tohle ještě neexistuje? Proč tohle ještě neexistuje?! Proč chlebové kalhoty stále neexistují? Proč? A nakonec, proč neexistuje vyhledávač pro rodiče, který zodpoví otázky jako: "Kdo je ten herec z pořadu, který máme rádi?" Nebo: "Je provdaná za toho... Jak se jmenuje?" Na oboje je odpovědí Mark Harmon a Blake Lively. To je vše, vrátíme se 5.

června, kdy budeme probírat věci, které existují. Děkuju, dobrou noc. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už docela dobu čekám na překlad Oliverových komentářů k primárkám... Radši bych viděla klasické, dlouhé díly, než tyhle jednohubky. Navíc když to máte v pravidelném rozpise.

20

Odpovědět

Tohle je myslím velmi zásadní díl: https://www.youtube.com/watch?v=hxUAntt1z2c prosím o překlad

40

Odpovědět

A zase raz John Mohamed Oliver.
Krásne výročie ku dňu vysielania tohto dielu a to 22 mŕtvych v Saudskej Arábií. Vitajte v Európe.
https://en.wikipedia.org/wiki/2004_Khobar_massacre

1520

Odpovědět

Pan kamikadze.NB nás jako tradičně zásobuje léta starými zesnulými. V tomto případě 22. Že to není ani měsíc, co se ve Středozemním moři utopilo 880 lidí https://www.hrw.org/news/2016/06/02/dispatches-deadly-week-mediterranean
to
ho nezajímá. Patrně o tom nevysílali na TV Prima.

1016

Odpovědět

+komunardReinkarnace AH ?

00

Odpovědět

+komunardTak nevím, jestli je to tady samej trol, nebo se sem vážně nasrala taková kupa retardů.

90

Odpovědět

Chybí minulá epizoda..

31

Odpovědět

Tohle byla slabota.

211

Odpovědět

Lepší otázka: Proč existuje toto video?

373

Odpovědět

Co takhle založit iniciativu "Johna Olivera v České republice nechceme." :D ?

2146

Odpovědět

Rád bych při této příležitosti připomenul Johnu Mohammedu Oliverovi, že včera nebylo výročí žádného teroristického útoku způsobeného jeho bratry.

942

Odpovědět

Do jahod to bylo hodně dobrý. Ale potom... jahody, Olivere, jahody!!!

361

Odpovědět

moc se mi líbilo v překladu zvěcněny a věcistenci :) dobrá práce

301

Odpovědět

video samo o sobě docela nuda :(

240

Odpovědět

+jajajaMě to bavilo.. :-/

12

Odpovědět

Evidentně mu docházej nápady

325

Odpovědět

Nebo se USA mění k lepšímu?

Njn, francouzské socialistické peklo dorazilo už i do USA. Ten Jean-Luc Obama se v tom Washingtonu asi činí...

11

Odpovědět

to byly zase vtipky...

262