Thumbnail play icon

Tísňové voláníLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 211
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:280
Počet zobrazení:7 742

Tísňová linka, v USA pod číslem 911, je velice důležitou součástí života. Pokud funguje správně, měla by zachraňovat životy? Ale jak to může vypadat, když tísňové linky používají zastaralé technické řešení a navíc jsou vysoce podfinancované? A co s tím politici budou dělat?

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přišel jsem si přečíst, co zas John "Mohammed" Oliver dneska způsobil, a ono nic :/ Jsem celkem zklamanej

39

Odpovědět

nula jedna jedna osm tři devítky osm osm jedna devět devět devět jedna jedna sedm dvááá pět ...................... třiiiii

251

Odpovědět

Oni mají placenou záchrannou linku? Wut? Jak se řeší, když se volá z mobilu, který je na kredit a má ho již prázdný?

115

Odpovědět

Podle mě je to rozpuštěný v ceně volání podobně jako daň a za samotný hovor se neplatí.

120

Odpovědět

Proto volte Franka Underwooda !!!

150

Odpovědět

Jo, chodím sem pravidelně a videí ubylo, no což to přežiju, tak si udělám návštěvu jednou dvakrát týdně a shlédnu celý ten list... jo to není možný protože je tu stále ta samá 15 sekundová! reklama na fake jídlo ! Navíc nejde utlumit... raději narvěte reklamy ak na idnesu všude po stránce než tohle.
Navíc před pár dny byla jen 5 sekundová reklama , teď je tu delší a ještě otravnější. Před tím se pustila upoutávka jen jednou teď je na každém videu ! Je to otrava. Doufám že se tenhle web vzpamatuje.
Btw: stále vám věřím a mám adblock vypnutý.

242

Odpovědět

10:10 má být Cincinnati místo Cinncinaty

20

Odpovědět

Nejlepší je jak se nový admin vymlouvá že reklamy si dělají co uznají za vhodné. :D Přitom to všechno zapínají oni. Hnus. Tenhle web umírá a nový design to nezachrání. Nikoho nezajímá design, chodíme sem kvůli překladům.

207

Odpovědět

Není ten John Miller (07:56) náhodou Donald Trump?

240

Odpovědět

Je to odkaz na falešného publicistu, kterého si Trump vymyslel :) viz např.

http://www.ibtimes.com/donald-trump-fake-publicist-john-miller-mocked-seth-meyers-late-night-video-2370112

00

Odpovědět

Je to odkaz na fake publicistu, kterého si Trump vymyslel :)
viz např.
http://www.ibtimes.com/donald-trump-fake-publicist-john-miller-mocked-seth-meyers-late-night-video-2370112

10

Odpovědět

Jasně že jo.

20

Odpovědět

Diks za video. Inac ked kliknem na tag John Oliver tak sa tam toto video neukaze.

10

Odpovědět

Kontroluje tady někdo ty titulky? Od doby, kdy jste to tu převzali, tak si nepamatuju titulky, které by neměli zprasené časování. To je v každém videu. Titulky se buď zobrazují brzo (prozrazení pointy), pozdě, jsou tam jenom chvilku, že to nejde stihnout přečíst nebo (jako v tomto videu) jeden řádek titulku vydrží půlku videa. Kontrolujte si to časování, prosím. Je to tady fakt všude.

134

Odpovědět

Já jsem si průblému nevšiml

331

Odpovědět

Tak s tím jsem se zatím nesetkal....

101

Odpovědět

Tohle video už jede správě (titulky), ale i tak se zobrazují (i jinde) o krapet dřív nebo o krapet později.

113

Odpovědět

Téma mi dnes přišlo slabší, ale závěr to vynahradil :D

32

Odpovědět

pro nás slabší, ale pro US asi dost silné, řekl bych.

51

Odpovědět

A co, bude ten novej web, nebo ste se to tady rozhodli poslat do hajzlu, shrábnout prachy a jít dál?

3112

Odpovědět

a prave preto volam iba na 0118 999 881 99 9119 7253.
https://www.youtube.com/watch?v=HWc3WY3fuZU

661

Odpovědět

Stále si ho po 10 letech pamatuji , i s tou chytlavou melodií :D

250

Odpovědět

Jenže on mluví o USA, kde je správné číslo 933; a teď se podívat, jestli je tato reference i o Olivera.

024

Odpovědět

Už mi došla trpělivost. Ta, s prominutím, zkurvená reklama nejde ztlumit. Je deset hodin a vzbudil jsem spolubydlící. Lidi to píšou pomalu u každého videa, že to řve a nejde ztlumit a teď navíc 15 sekund? To jako chcete lidi nasrat? Všichni si ten adblock raději zapnou nebo tady přestanou chodit. Co to je za demence kompenzovat lidi s adblockem tím, že tu reklamu prodloužím, vždyť to je nesmysl. Upřímně, tady to jde z kopce a nakonec svoji demencí potopíte i samotný web, který mě tolik let bavil ve volných chvílích. Prosím vzpamatujte se...

10720

Odpovědět

Nic než souhlas, reklama před videem (a ještě takovými -_-) dosáhnete akorát toho, že i ta zbývající část návštěvníků se na to v****e a buď nahodí AdBlock, nebo sem přestanou chodit.
Spousta lidí se celkem jasně vyjádřila, že obecně reklamy nevadí, jenom nesmí být agresivní (vyskakující a zvukové) a před videem. Když jste slušně požádali, tak mnoho z nás AdBlock skutečně vypnulo, ale tímto děláte krok zpět. Jako dát rohlík za stovku a čekat, že vydělám. Ne, takhle to nefunguje.

596

Odpovědět

+ThrayldNeříkal jsem to tu jedenkrát a určitě ne naposledy. Tenhle web jde od nových majitelů do sraček. Pouze namastit kapsy a nasrat. Typické česko. Prodali jsme vše v čem jsme byly dobří a teď jsme ostatním tak leda na smích.

339

Odpovědět

+ThrayldNa vše si pořád stěžovat, typické česko.

1448

Odpovědět

+ThrayldJako překladatele mě mrzí, že spoustě lidem připadá těch patnáct vteřin dvakrát denně jako tak nesnesitelná věc. Navíc když tím webu můžete pomoci. A určitě existují i mnohem agresivnější formy reklamy, tohle dle mého názoru není až tak moc. Ale pokud to fakt nesnesete, tak si ten AdBlock nakonec vždycky zapnout můžete (a nemusíte se pak uchylovat k vulgárním komentářům - i když kritika se dá napsat i slušně...) Nakonec v tom vám nikdo zabránit nemůže. A co se týče lidí s AdBlockem, tak těch ani po té prosbě dle adminů prakticky nijak neubylo.
Druhá věc, co mi taky trochu vadí, je ten často až nesmyslný hejt na nové majitele. Ano, taky jsem z toho zpočátku nebyl dvakrát nadšený, ale BugHer0 prodal web z vlastní vůle a z pochopitelných důvodů. Jak sám říkal, tak web nevydělával a musel do toho ještě sypat prostředky z vlastní kapsy. A to, že nový majitelé očekávají, že se jim aspoň něco z investovaných peněz vrátí, příp. že web začne i na sebe vydělávat, je myslím normální. Nakonec zisk je hlavním důvodem podnikání. Ale to nutně neznamená, že to bude na úkor kvality. Tedy určité navýšení reklamy se dalo očekávat. Řeči typu, že nový majitelé si chtějí jen namastit kapsy a vykašlat se na web či ho nechat potopit, jsou absurdní. Je to takové to klasické klišé z filmů, kdy "velká zlá korporace" nebo podnikatelé pomocí intrik a lstí převezmou "malý rodiný podnik" nebo taky "korporace vs. jedinec" či "David vs. Goliáš" nebo jak tomu chcete říkat. Ale realita je zkrátka někde jinde...

2019

Odpovědět

+ThrayldKdyž to říkáš takhle, tak to vypadá jako by si uživatelé stěžovali na 15s reklamu. Ale když pod každým videem vidíš komentáře, že to řve jak prase, je to delší a spoustu dalšího (a nemyslím si, že se jedná o chybu) a vlastníci na tom za tu dlouhou dobu nic nezměnili, tak nemůžeš čekat, že budou odběratelé v klidu koukat a nedutat.

130

Odpovědět

Na čem to proboha sledujete, že to nemůžete ztlumit? Prostě ztlumim zvuk na počítači, reproduktoru, mobilu, tabletu...

1116

Odpovědět

+pompokNieje spravne ztlumovat device zvuk koli jednej reklame. To mu sa hovori otrava a preto to tu ludia riesia. Ak mas na reklamu snizit zvuk a zas na video zvysit a na dalsie spravis to iste... TO je skor na odstrasenie..

110

Odpovědět

Tohle je čistě jen můj subjektivní názor, nemluvím teď za web ani za majitele.
Přijde mi, že tu někteří jsou až přehněně kritičtí k reklamě před videem. Skoro mi to přijde, že někteří reagují tak, jako by VČ byly prvním webem, který toto zavedl. Dnes reklamy před videem najdete všude. YouTube, csfd, iDnes, atd... Ano, je potřeba tuhle možnost ještě doladit a vybalancovat, aby otravovala co nejméně, ale dneska je prostě taková doba a téhle reklamy se nezbavíte. Díky ní budou moct být překladatelé aspoň o trochu lépe odměňovaní.

1619

Odpovědět

+MithrilAle reklama je vpořádku, problémem je, že nejde ztlumit a začíná být hodně otravná. To ztlumení svítí žlutě už u více videí, ale odezva žádná. Byla prosba směřována na lidi s adblockem a někteří si je vypnuli a odezva byla 15 vteřin reklama. A to teď po těch lidech chcete, aby je vypínali dál?

160

Odpovědět

+MithrilPokud sem někdo chodí kontinuálně, tak vidí, jak se pomalu přitvrzuje v reklamě a ubývá přeložených videí, přitom by člověk čekal, že to bude naopak. Že se překládají videa, který mi nepřijdou moc dobrý je asi můj subjektivní pohled, ale asi se něco změnilo, když sem chodím od úplnýho začátku a nikdy jsem ten pocit neměl.

100

Odpovědět

+MithrilPrávěže podle Corwina ani po té prosbě lidí s AdBlockem prakticky nijak neubylo. Co se týče počtu videí, tak ano, poslední dobou to není žádná sláva, teď hlavně kvůli zkouškovému období překladatelé nemají příliš čas. Ale v minulosti už takový horší období taky několikrát bylo a vždycky se to zas vrátilo k normálu.
Co se týče hlasitosti, tak na to se admini podívaj a zjistí, jestli by s tím nešlo něco dělat. Ale můj subjektivní názor je, že to nemusí být technicky proveditelný, jestliže jsou video z youtube a reklama nastavený na úplně jiný hladině hlasitosti.
Jako překladatele mě taky mrzí tahle přehnaná kritičnost. Ano reklamy nemá nikdo rád, ale zkrátka dnes to všude na internetu takto funguje. Ty videoreklamy jsou tu nové a budou se pravděpodobně ještě dolaďovat, takže trocha shovívavosti by nebyla od věci. Za sebe doufám, že se vyřeší ta hlasitost a případně i různorodost reklam (když už se má reklama přehrát, tak aby to nebyla pořád ta samá).

53

Odpovědět

+MithrilNo a právě v těch chvílích se rozmýšlím, jestli mi obsah videa, potažmo webu za otravné čekání stojí. Když na streamu kliknu na něco, co se tváří jako zajímavé video a hodí mi to tam 38 vteřin reklamy; tak to sbohem. Když si tady pustím video, které úplně nespadá do mé oblasti zájmu, ale rád zkusím něco nového – a zaječí na mě 15s Vitany; tak si propříště rozmyslím, co si pouštět a na "průměr" se vykašlu.
Stejně tak YouTube. Rád dám odběr, shlédnutí, palec nahoru každému vlogerovi se zajímavým obsahem, ale bez Adblocku bych si neznámá videa ani nepouštěl. Je tam miliarda videí všemožné kvality, jestli něco dodívám do konce zjišťuji po prvních pěti vteřinách videa, a pokud mi před to hodí dvacet vteřin reklamy, no tak to mají neznámá videa/neznámí lidé smůlu.
Můžu znít jako fňukal, že nedokážu ani "přetrpět" čtvrt minuty reklamy, ale videa na internetu nejsou středobod dění – a nechci na web se zábavnými/zajímavými videy se chodit učit, jak něco "přetrpět" a kolikrát denně se dá slyšet Vitana, než mě to otráví od odejdu (sbohem podvečery strávené procházením archivu legendárních videí).

Všichni tady od předání webu novému vedení říkali, že reklamy před videem nesnáší, a odpovědí byly reklamy před videem… -_-

"To bychom nikdy neudělali, nejsme jako ČSFD."

"Snad kvůli svému oblíbenému videu pět vteřin počkáte."

Patnáct vteřin.

"Reklamy před videem mají všichni, třeba ČSFD."

Všechny ty weby, teď už i vy, se snaží najít ideální hranici, kolik reklam jejich návštěvníci snesou, aniž by začali odcházet nebo znovu zapínat Adblocky. Já pět vteřin snesu. Patnáct je už otrava.
Přitom jsem všema deseti pro podporu překladatelů, ale vedení tady se zase tváří, že reklama před videem je ta jediná možnost v celém vesmíru, jak se toho dá docílit. A to ne, že by tu nepadly alternativní návrhy.

To, že je něco všude, nutně neznamená, že je to správná cesta.

271

Odpovědět

+MithrilTaky na těch webech mám AdBlock zapnutý. Zde jdu provozovateli vstříc, ale na oplátku také čekám přiměřené reklamy.

50

Odpovědět

+MithrilKdyž už se mluví o reklamách, nechápu proč tady není tlačítko na DONATE. Já bych třeba rád přispěl pár korun měsíčně, ale vypnout AdBlock mě nikdo nedonutí, nehodlám ztrácet čas sledováním stupidních reklam. A myslím, že takových lidí je tady víc.

90

Odpovědět

Butt dial

35

Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK