Journey - Don't Stop Believin'

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:4 526

Don't Stop Believin' je populární píseň od americké kapely Journey, originálně vydaná jako singl v roce 1981 z jejich alba Escape. Ze songu se stal top ten hit v US Billboard Hot 100, UK Singles Chart a Australian Singles Chart. Od roku 2000, kdy začalo být prominentní stahování písní z internetu, zažila novou vlnu příznivců. Allmusic.com popsalo píseň jako "hymna pro mladé lidi, kteří chtějí být volní a neomezení." a obsahující "jeden z nejlepších otvíracích riffů na klávesy."

 

Přepis titulků

Překlad: Juric Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Prostá holka z městečka. Žila v osamělém světě. Nasedla na vlak, co jel bůhví kam. Prostý kluk z města. Pocházel z Jižního Detroitu. Nasedl na vlak, co jel bůhví kam. Zpěvák v zakouřené místnosti.

Vůně vína a levného parfému. Za úsměv spolu mohou strávit noc. A to se děje zas a znova, zas a znova. Cizinci čekající po celé hlavní ulici. Jejich stíny pátrají po nocích.

Lidé od pouličních lamp. Žijí jen, aby našli city. A skrývají se někde v noci. Tvrdě makat, abych se naplnil. Všichni se chtějí bavit. Udělají co mohou, aby si mohli s kostkou hodit. Ještě jednou. Někdo vyhraje.

Někdo prohraje. Někdo se narodil, aby hrál blues. A ten film nikdy nekončí. Hraje se zas a znova, zas a znova. Cizinci čekající po celé hlavní ulici. Jejich stíny pátrají po nocích.

Lidé od pouličních lamp. Žijí jen, aby našli city. Skrývají se někde po nocích. Nepřestávejte věřit. Držte se toho pocitu. Lidé od pouličních lamp.

Nepřestávejte věřit. Lidé od pouličních lamp. Nepřestávejte věřit. Držte se toho pocitu. Lidé od pouličních lamp. Nepřestávejte.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

glee verze k blití...

183

Odpovědět

jak muze nekdo rict ze mu original prisel takovej falesnej...mi prijde v tom glee ze to trapneji ani prezpivat neslo..Steve perry ma jeden z nejlepsich hlasu v hudbe, to co on dokaze zazpivat nezvladne mnoho lidi...

181

Odpovědět

Parádní song, nad originál podle mě není;-)

180

Odpovědět

Podle mě je jejich nejznámější song tohle http://www.youtube.com/watch?v=PiIh479Cvjw

180

Odpovědět

Tak nesmíte zapomínat ,že originál je z roku 1981. Teď jsem si poslechl Glee verzi a pokud mám srovnávat,tak originál je neskutečně našlápnutej a muzikantsky precizně zahranej. To u Glee verze chybí. Doporučuju si dát na sluchátka (pokud nemáte High-end bedny) Originál DC , nebo aspoň : http://www.youtube.com/watch?v=5I-SbwCHJ80&feature=fvsr

180

Odpovědět

taky sem jako první slyšela verzi Glee a originál mi přijde takovej...falešnej :D

180

Odpovědět

Podle mne jedna z nej. písní , CD Escape mi hraje doma celkem často a ještě mne to nepřestalo bavit, verze od glee není špatná ,ale originál je hold originál.

180

Odpovědět

Nu, po pár vteřinách klikám na http://www.videacesky.cz/legendarni-videa/axis-of-awesome-4-chords-song a jdu si poslechnout něco fakt dobrýho...

180

Odpovědět

text pěknej..podání Journey se mi moc nelíbí..možná proto, že jsem dříve slyšel cover verzi od GLEE :)

181

Odpovědět

jako dobrý..ale že bych to musel slyšet dvakrát?:/
btw, na začátku jsme si chtěla začít zpívat: my life is brilliant..my life is pure :-D

180

Odpovědět

nemyslíte vážne, že je tá fraška z Glee lepšia, jedine Journey :)

182

Odpovědět

Schpitza !!!

180

Odpovědět

Embedding this video is disabled by its owner.

180

Odpovědět

Kaktus: Hej, máš pravdu. Ja keď som uvidel nadpis bolo to prvé čo ma napadlo :D.

180

Odpovědět

Pokud se neptele zacina tim 4kordak od Axis of Awesome ne?:)

180

Další