Heart – AloneHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:7 263
Alone původně složili Billy Steinberg a Tom Kelly pro svůj projekt i-Ten roku 1983. Větší popularitu však získala cover verze kapely Heart, která ji nahrála na album Bad Animals (1987). Singl získal první místo v žebříčku v Kanadě, na špici americké hitparády Billboard se dokonce držel tři týdny a stal se nejúspěšnější písní kapely v Británii, kde získali pomyslný bronzový stupínek. Dál singl bodoval v Norsku, Švýcarsku, Belgii, Holandsku a Německu, ale i v Austrálii. Další předělávku songu jste mohli slyšet například v podání Céline Dion.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Slyším tikot hodin, ležím sama v temnotě pokoje. Přemýšlím, kde jsi dnes v noci, když mi nezvedáš telefon. A noc ubíhá hrozně pomalu. Ach, doufám, že neskončí samotná. Doteď jsem se protloukala sama, než jsem poznala tebe, ani mě to netrápilo.

Ale teď mě z toho úplně mrazí. Jak tě získám samotná? Jak tě získám samotná? Ani nevíš, jak dlouho jsem se chtěla dotknout tvých rtů, pevně tě obejmout. Ani nevíš, jak dlouho jsem čekala, a dnes v noci jsem ti to chtěla říct. Ale tajemství zůstává u mě. A o mé lásce k tobě nikdo neví. Samotná.

Doteď jsem se protloukala sama, než jsem poznala tebe, ani mě to netrápilo. Ale teď mě z toho úplně mrazí. Jak tě získám samotná? Jak tě získám samotná? Jak tě získám samotná? Jak tě získám samotná?

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takže tato píseň není o tom, jak sehnat půjčku?

131