Lepší než sexJourneyQuest (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:5 697

V dnešním díle se opět podíváme na Glorionovu cestu bludištěm, avšak z jiného, mnohem zoufalejšího, pohledu. Navíc se opět znovu setkáme s bardkou z prvního dílu druhé série. A nebylo by to správné dobrodružství, kdyby se neobjevila další tajemná postava.

Přepis titulků

Šachová místnost... Hraním se dostaň přes desku, avšak pozor, - máš strategické myšlení a trpělivost...? - Zemři! Nemůžeš hned zaútočit na krále. Sundej ty ruce z královny. Jak já ho nesnáším! Kupředu!

Naro? Perfe? Žijete? Vypadněte ode mě! Říkám vypadněte! Jsem teď jedním z vás! Lepší než sex Sedm zrcadel, sedm cest.

Ale jen jedno odráží správnou cestu. Najdi pravou cestu, nebo budeš ve stínech navždy uvězněn. Jako bych to netušil... Kupředu! Počkejte. Proč zastavujeme? Mágu, kde jsi našel ten... meč? - Ty nejsi nadopovaná.

- Už nějakou dobu ne. - Najdi mi luk, Perfe. - Jsi v pohodě? - Luk, Perfe! - Jsi v pohodě. Dej mi nějaký důvod, proč bych tě neměla vykuchat. - Znám cestu ven. - Zavedl jsi nás do pasti. Ano, snažil jsem se vás zabít. Ale to bylo předtím, než jsem uviděl meč. Víš vůbec, co s sebou nese? Zatím jen spoustu potíží.

Já ten meč studuji. Proč si myslíš, že jsem v téhle kobce? Meč byl ukován v Sumberu. Mocné síly jsou v pohybu. Proroctví se dala do pohybu ve chvíli, kdy získal ten meč. Doveď nás ven. A tentokrát opravdovým východem. Jsi připravený? Jdeme na to. Pohleď na svatyni kamene.

Zde číhá Arkturus... starý tisíce věků! Arkturus, teror černého uhlí. Arkturus, ukut ve věčných ohních... Ale no tak! Aspoň mě nejdřív nech dočíst svitek! Kupředu! Trochu...

jsem ponocoval. Víš, říká se, že měsíc putuje po obloze ve svém ledovém voze. Ani nevím, co to... No nic, jdu spát. Promrhal jsi šanci mi nelhat. Vím, že ses sešel s tím jasnovidcem. - Starline. - Co? Myslíš, že nemám vlastní síť špehů? Víš, co se stane, když se objeví zvěsti, že opouštíš město? Vypukne chaos!

Každý ze šlechticů hledá důvod, proč se proti tobě vzbouřit. Myslíš, že to nevím? Já budu ten s dýkou v zádech. A co se stane se mnou? Jestli padneš... Moje rodina nemá ve zvyku moc odpouštět. Nevadí ti, že se snažím mluvit se svou ženou? Tohle mi děláš vždycky, Karne.

Děláš rozhodnutí za oba, aniž by ses mě zeptal. Ženská, já chci jednou královské vojsko. A co? To tě musím vždycky nejdřív prosit o svolení? Říkáš to, jako by to byla otravná povinnost. Přestaň překrucovat moje slova! Už nejsi svobodný. Máš povinnosti jako král i jako manžel. Povinnosti, o které jsem se neprosil. Ano, schází mi svoboda.

A jestli mi chcete bránit v tom, abych vedl život, jaký chci, tak jděte všichni k čertu! Starline! Pohleď... obří houby. Bla,bla,bla... ...jed... ...bla,bla,bla... ...zkáza... Teď jsi podpálil místnost.

Skvěle... Není se čeho bát. Vůbec ničeho. Jenom... nekonečných zástupů bezduchých mumlajících panáků. Je to jako u dvora. Trefa. Vezmu si jeden z těhlech. DOUŠEK SMRTI Děsivý.

No to se mi snad zdá. Ano, všichni jsou tu mrtví. Tohle není zrovna normální. PRAVÉ VIDĚNÍ U všech bohů! Vypadni odtamtud! Sníst barda nosí smůlu. PRŮCHOD ZDÍ Snědla jsem žížalu...

To bylo lepší než sex. Překlad: Mithril www.videacesky.cz Jak předejít tomu, aby vaši zahradu zamořili mrtvolní červi? Důležité je zahrabat ostatky jejich rodiny kolem zeleniny, kterou chcete ochránit. Já si vybrala krunýř, ale můžete použít jakoukoliv část. Srdce, játra, ocas...

A především nehty. Mnoho lidí neví, že mrtvolní červi mají nehty. Prsty kupodivu ne. Jen nehty. Prostě to zahrabejte kolem zeleniny, kterou chcete ochránit, a budete mít zahradu bez mrtvolných červů.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejvíc mě pobavil Glorion a to tam vůbec nebyl. :D

220

Odpovědět

Taky Glorion tenhle seriálek háže o level vejš ;)

210

Odpovědět

Mě neustále dostává to jeho "Onwaaards!" a jak je schopen podat to pokaždé trochu jinak :D

190

Odpovědět

Zdá se mi že v čase 0:41 je chybka, podle mě křičí "I'm not one of you" a ne "I'm now one of you", dávalo by to i větší smysl. Ale možná jen špatně slyším...

1814

Odpovědět

Křičí: "I'm now one of you!" Vzhledem k tomu, že je z něho nemrtvý a ostatní zombíci se ho stejně snaží sežrat, právě tohle dává smysl.

200

Odpovědět

+Raziel_czMě to spíš připadlo jako by ho chtěli mezi sebe, na sežrání se nějak málo snažili, spíš se dívali :D Díval jsem se na to pozdě v noci, je možný že už jsem blbě viděl. :D
Ale asi to bude jak říkáš.

183

Odpovědět

Škoda že tam nebylo něco víc s tím magor... teda hrdinou jsem chtěl říct.

192

Odpovědět

jop .. tak to mě baví ;)

190

Odpovědět

podařený díl. A boží je část po titulkách s těmi radami...budu se jimi řídit :-D

201

Odpovědět

Můj velký dík elfce za ten návod na konci, už dlouho moji zeleninu ohrožují mrtvolní červi.

221

Odpovědět

Jojo, zahradnický koutek je boží. :-)

190

Odpovědět

Škoda, že Perf nemá víc prostoru. Ale dost mě zajímá, co z toho všeho nakonec bude :D

200

Odpovědět

nechápu, proč tam cpou ty blbosti s bardy a kdesi cosim. Bohatě mi stačilo když byli jen Petr, Nara, Kněz a Glorion. Jinak celkem dobrej díl. Chudák "děsivý hlas odnikud"

1841

Odpovědět

Náhodou ta bardka je u mě moje druhá nejoblíbenější postava, hned za Glorionem :)

187

Odpovědět

Podle mě se ze všeho nakonec vyklube něco epického :-)

191