Joy Division - Love Will Tear Us ApartHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:212
Počet zobrazení:5 986

Kapelu Joy Division dali dohromady Bernard Summer (kytara, klávesy) a Peter Hook (basová kytara) v roce 1976 poté, co navštívili koncert Sex Pistols. Dalšími členy byli Stephen Morris (bicí) a Ian Curtis (zpěv). Joy Division se stali průkopníky stylu zvaného post-punk. I přes úspěch jejich prvního alba Unknown Pleasures, trpěl Ian Curtis velkými depresemi a osobními problémy. Právě o těchto problémech vypráví skladba Love Will Tear Us Apart z roku 1979. Dva měsíce před vydáním jejich druhé desky v roce 1980 spáchal Curtis v pouhých 23 letech sebevraždu. Na náhrobek mu jeho žena nechala vyrýt slova „Love Will Tear Us Apart“.

Přepis titulků

Když se do nás zakousne rutina a máme malé ambice a roztrpčenost nabírá na síle, ale emoce vůbec nesílí. Měníme své zvyklosti, každý jdeme jinou cestou. A pak nás láska od sebe zase odtrhne. Láska nás od sebe zase odtrhne.

Proč je ložnice tak chladná? Odvrátila ses ke stěně. Špatně jsem si to načasoval? Jsme k sobě tak odměření. Pořád je tu ale to kouzlo, které jsme si celý život udrželi. Ale láska nás od sebe zase odtrhne. Láska nás od sebe zase odtrhne.

Pláčeš ze spaní. Odhaluješ všechny mé nedostatky. V ústech mám pachuť, jak se mě zmocňuje zoufalství. Že něco tak dobrého už prostě nemůže fungovat. Ale láska nás od sebe zase odtrhne. Láska nás od sebe zase odtrhne.

Láska nás od sebe zase odtrhne. Láska nás od sebe zase odtrhne. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda že to video nefachčí :-(

00

Odpovědět

Takhle vysoké hodnocení... to všichni chválíte ten text? Snad ne ten zpěv...

547

Odpovědět

Představ si, že některým lidem se Curtisův zpěv líbí, dokonce jim přijde skvělej. A vzhledem k tomu jakej jsou Joy Division kult, to není zrovna málo lidí.

401

Odpovědět

Tak ty si iný drbko :D On mal hlas ako mladý Boh :3 niečo tak neuveriteľné už nezažijeme...

11

Odpovědět

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

+Daw8IDJj, Donnie Darko je super film.

121