Pet Shop Boys - Go WestHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:263
Počet zobrazení:11 471

Pet Shop Boys je britská elektro-popová skupina, která vznikla roku 1981. Její singl Go West vznikl roku 1992 je coverem stejnojmenné písně od Village People, avšak má lehce pozměněný text. Obecně je tato verze považována za více politickou, než verze původní. Píseň se v mnoha státech vyšplhala až na špičku hudebních žebříčků, v Německu a Irsku byla na prvním místě, v UK na druhém.

Přepis titulků

Společně... Půjdeme svou cestou. Společně... Někdy odejdeme. Společně... Ruku v ruce. Společně... Splníme své plány. Společně... Poletíme v oblacích. Společně... Se rozloučíme s přáteli. Společně... Začneme život nanovo. Společně...

Tohle uděláme. Běž na Západ... Život je tam mírumilovný. Běž na Západ... Pod otevřeným nebem. Běž na Západ... Kde je nebe modré. Běž na Západ... To je to, co uděláme. Běž na Západ... To je to, co uděláme. Běž na Západ... Společně... Budeme milovat pláž. Společně...

Budeme učit sebe i ostatní. Společně... Změníme tempo života. Společně... Budeme pracovat a snažit se. Miluju tě... Vím, že mě miluješ. Chci tě... Jak bych mohl nesouhlasit. Tak proto... Neprotestuju. Stačí říct... A uděláš zbytek. Běž na Západ... Život je tam mírumilovný. Běž na Západ...

Pod otevřeným nebem. Běž na Západ... Zlato, ty a já. Běž na Západ... To je nás osud. Běž na Západ... Slunce v zimě. Běž na Západ... Bude se nám dařit dobře. Běž na Západ... Kde je nebe modré. Běž na Západ... To je to, co uděláme. Tam, kde je vzduch čistý, budeme tím, čím chceme být.

Pokud se teď postavíme na odpor, tak najdeme naši zaslíbenou zemi. Já vím... Že je mnoho cest. Žít zde... Na výsluní nebo ve stínu. Společně... Najdeme místo. Usadit se... Tam, kde je tolik místa. Beze spěchu... A tempa na východě. Všude shon...

K jídlu jen sláma. Vím, že... Jsem také připraven odejít. To je to... Co uděláme. Uděláme to, že půjdeme na Západ. Život je tam mírumilovný. Běž na Západ... Pod otevřeným nebem. Běž na Západ... Kde je nebe modré. Běž na Západ... To je to, co uděláme. Život je tam mírumilovný.

Běž na Západ... Pod otevřeným nebem. Běž na Západ... Zlato, ty a já. Běž na Západ... To je nás osud. Běž na Západ... Slunce v zimě. Běž na Západ... Bude se nám dařit dobře. Běž na Západ... Kde je nebe modré. Běž na Západ... To je to, co uděláme. Běž na Západ!

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

osobně mám stejně originál od Village People daleko radši než tenhle podl mne neslaný, nemastný cover. To video jak u toho potřeštěne tancujou mi vždycky vyloudí úsměv na tváři.

184

Odpovědět

Za těch pár dnů co to tu je jsem to viděl už asi 100x a pořád se toho nemůžu nabažit

220

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

Go West zahraný orchestrem na Vyšehradě http://www.youtube.com/watch?v=pfVJFFyUeQg

180

Odpovědět

Zajímalo by mě, na jaké příčce se písnička umístila v Rusku.

220

Odpovědět

pripomnelo mi to tezkej pokondr - drou fest
drou feeeest, kluci z vychodu
drou feeeest... :D

186

Odpovědět

Neřekl bych, že je to kritika západu nebo sovětského svazu, spíš se vysmívají jejich vzájemnému soupeření. Možná je to i víc výsměch západu se svou nabubřelostí.

204

Odpovědět

mimo pisnicku, ktera je samozrejme skvela - je celkem zajimavy divat se v dnesni dobe na tyhle prvni 3D animovane pocitacove videoklipy... kolik prvku je tam uplne k nicemu, jen aby to vypadalo moderne :)
Ale diky za to, tim, ze se do toho nalily prachy tak to posunulo pocitacovou grafiku zase o kousek dal...

190

Odpovědět

Je zaujímavé vidieť, koľko ľudí si myslí, že ide prejav náklonnosti ku komunistom, namiesto toho, ako to je - Pet Shop Boys sa z nich vysmievajú.

197

Odpovědět

Pet shop Boys jsou komunisti nebo jsou komunisti Village People?

1825

Odpovědět

Cože to? Jestli jsem dobře pochopil kontext, tak tahle verze je o tom, že na západě je to lepší, tak se tam vydejme z východního bloku. A verze původní je o tom, že na západě je to lepší pro gaye (tedy pokud jsem bez titulků dobře pochytil text). Jinak verze Village People se mi líbí víc, je taková nabitější, vyznívá mi optimističtěji...

180

Odpovědět

+erazmusA ještě pokud vím, tak Village People tím Západem mysleli západní pobřeží USA.

181

Odpovědět

Černá socha svobody je skvělá.

185

Odpovědět

Sovětská propaganda z toho videa kouká v každý vteřině.

1856

Odpovědět

Spíš bych řekl, že právě naopak :)

190

Odpovědět

+Wreissovětská propaganda západu v době kdy jim došlo že je fakt lepší. :D :D

182

Odpovědět

+WreisJo, jo. A kde je ten slavný Západ dneska...

204

Odpovědět

klasika :) ale už to nemá takové kouzlo jako kdysi.

185

Odpovědět

Já myslím, že je pořád dobrá :-) I ta animace na starých strojích (že by Amiga?) má svůj půvab.

191

Odpovědět

+noirut64tak to mě víc bere tohle: http://www.youtube.com/watch?v=GDWbew8PCHg

Text
písně je a vždy bude aktuální :)

1810