Jsme tak staří!

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:986
Počet zobrazení:9 995

Máme tu další skeč od College Humor. Komu je mezi dvacítkou a třicítkou a připadá si starý? Za tip díky Hriibkovi. Blake Griffin je americký basketbalista. Chuck E. Cheese's je síť amerických restaurací se zábavními parky. Ve znaku mají myš.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Víš, co jsem tuhle četl? - Hm? - Eminemovi je 41 let. - Cože? - Jo. - Ale není. Fakt, je to pravda. A jeho dceři Hailie je 18. Připadám si stará. Když zapnu telku, všichni sportovci a zpěváci jsou mladší než já. Jo, Blakeovi Griffinovi je 25.

Mně je 26! Jsme tak staří! Dojít na záchod je teď asi můj největší problém. Věkově máme blíž k Homeru Simpsonovi než k Bartovi. No, na Buzzfeedu jsem četl, že kdyby Bart byl člověk, tak je mu 37. Jsme tak staří... Dnes jsem vzpomínala na svého mrtvého muže...

a zjistila, že už si nevybavím, jak přesně vypadal. Chápete, že jsme venku ze školy stejně dlouho, jako jsme studovali? Pořídil bych si psa, abych nebyl tak sám. Ale až umřu, tak by on zůstal sám. Aubrey čeká dítě. Je v našem věku a bude z ní máma! - Tati, jdeme do kostela? - Já nejsem tvůj otec. Promiň. Mám stařeckou demenci. Před dvěma týdny jsem nastoupil do práce.

A teď se automaticky budím dřív i o víkendu. Jako by moje tělo vědělo... Ví to! V noci nemůžu spát, protože mě všechno bolí. Včera při sexu mi moje holka našla šedivej chlup na hrudi! To byla poslední stolička... Při úsměvu se mi dělají vrásky. Hele. Tohle je normální. - Nintendo 64 vyšlo před 18 lety.

- Lžeš! Měl jsem 33 bratranců a sestřenic. Teď už nemám žádné... - Myš z Chuck E. Cheese's je jiná! - Jak jiná? Je hubená! Děcka, narozený v roce 2000, jsou v pubertě. - Ne, tomu nevěřím. - Puberťáci! Asi budu zvracet... Alespoň se nechováme jako idioti. Jsme tak staří!

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky když idu po ulici tak mě děcka zdraví "dobrý den" , chvíli jsem si na to zvykal, ale po delší době v tom vidím velké pozitivum a to, že vím, že alespoň ještě v některých rodinách existuje slušné vychování, protože většinou ty děcka dokážou kde koho poslat do p****e :D

1043

Odpovědět

Já to mám dobrý, díky mojí rakovině se padesátky nedožiju, takže jsem starý.

265

Odpovědět

HEHEHE :D

132

Odpovědět

hovado :D

38

Odpovědět

+thorium.cekuj.netJakýpak hovado, můžu snad za to? Difuzní Astrocytom velikosti slepičího vejce, na tom není nic hovadského.

56

Odpovědět

melo by se celosvetove zrusit pocitani roku.. dokud proste nebudou vznasedla pro kazdou rodinu jako jsou ted auta.. nebude proste rok 2015 a basta!

504

Odpovědět

so oooooooooooold..
je mi 34 a vypadam na 18.. epic win!

1154

Odpovědět

Nj ešte stále som si nezvykol na to, že ma mladí haranti na ulici zdravia dobrý deň. Pripadám si tak starý.

961

Odpovědět

Ber to jako známku jejich respektu...

581

Odpovědět

Odpovedám čau... Druhý krát už si to dobrý deň odpustia :)

69

Odpovědět

óóóóóónéééé - tohle video jsem si neměl vůbec pouštět! :-D. Bože - koukat na to video bylo jako se dívat do zrcadla!!! Já jsem vlastně taky už starej...!

Hmm... mělo mě to trknout když mi děcka začaly říkat pane, okolo mě se začaly rojit lidi se kterýma jsem chodil na základku a teď už maj děti - bože vždyť moje poslední přítelkyně měla taky dítě z předchozího vztahu a to byla přitom mladší jak já...

Je fakt že u rodičů už nějakej pátek nežiju a jednou za čtvrt roku za nima přijedu a když jsem viděl svojí ségru která je ročník 2000 tak mě div nekleplo.... NO - ještě že tu nemám kameru, neboť teď jsem mnohem horší než ty v tom videu!

Jinak díky moc za tohle video - sice je to skoro až depka když to tak vidím, ale zase jsem se teď sám sobě od srdce zasmál. Takže díky moc za hezký video na zpříjemění pátečního večera :-) (...kterej trávím v PRÁCI U KOMPU...! ááá bože já jsem tak starej!!! ;-))

791

Odpovědět

Zkus se taky někdy od toho kompu zvednout. Začíná ti hrabat

645

Odpovědět

+krteqk...a vida sám velký >>mistr Trotl<< osobně (neboť na označením tě za "trolla" by pro tebe byl velkým uznáním, ale na tuhle úroveň ty se jaktěživ i přes jinak velkou a očividnou snahu v životě nedohrabeš), na tebe si vzpomínám už s diskuze k simulátoru schizofrenie... .

Inu dobrá ...velice zajímavá myšlenka od někoho jehož životní filozofie (soudě dle jeho příspěvků) je "nahovnysmus", což by samo o sobě nebylo ještě tak zlé, kdyby jsi byl schopen pochopit co to vlastně je...

Žel tak pokročilého intelektu se ti jak vidno nedostává a tak se prostě jen snažíš získat pozornost ostatních tím že děláš chytrýho, což se ti moc nedaří a při bližším pohledu se konkrétně tvoje názory dají schrnout pod pojem: "názor je jako díra do pr*ele, každej má nějakou".

Takže se raději zaměř na sebe a neser se do ostatních - díky! :-)

216

Odpovědět

Děti, které si pamatuji jako mimina, dokončují střední - dobrá paměť, nikoliv stáří...

621

Odpovědět

Nová včelka Mája je hubená!!! :o

822

Odpovědět

Já to beru pozitivně. Holky z ročníku 99 jsou letos k dispozici :)

16524

Odpovědět

Díky všem členům Sdružení teenagerů pro celibát za mínusy, fandím vám a držím palce ať vydržíte :)

322

Odpovědět

Sice to nebyl účel videa, ale teď si přijdu fakt starej... blbej Bart Simpson...

715

Odpovědět

Já jsem přišel na to že už jsem starý když mi mladší bráchanec na fotku Pamely řekl:
"Co to k***a je za starku?"

692

Odpovědět

No když vidim ty pornoherečky ročník 1996-1995 tak si opravdu přijdu starý

1184

Odpovědět

1 996 pred naším letopočtom až 1 995 nášho letopočtu?

1679

Odpovědět

Kdyby mezi dvacítkou a třicítkou, mě je 19 a občas si připadám, že jsem jednou nohou v hrobě... :D :D

6012

Odpovědět

Tak si po náročným víkendu připadám taky... :D

331

Odpovědět

Jo, podobné uvědomění jsem prožil, když jsem zjistil, že ta holčička, co jsem ji v šestnácti hlídal mě dneska svádí. :-D

1646

Odpovědět

promiň, ale co to bylo za druh hlídání, když jí bylo šestnáct? :D

1581


Odpovědět

+PéťaMyslím, že to myslel tak, že jemu bylo 16 a né té slečně :D

1144

Odpovědět

+PéťaHoly f**k to je ale kretén

256

Odpovědět

+Péťajohny - já to pochopil taky tak jak ty ;)

016

Odpovědět

+PéťaDlouho sem se takhle nezasmál. Díky.

130

Odpovědět

pěkný úhel pohledu :-)
je mi 36, postavil jsem barák, celej život to budu splácet, musím mít dvě práce, po ránu mě z nich všechno bolí, děti mi jdou do puberty....ale když přijdu do koupelny a kouknu do zrcadla kouká na mě mě spokojený dvacetiletý tele...tak nevím kde dělám chybu :-DD

1426

Další