Kanye West feat. Rihanna & Kid Cudi - All of the Lights

Thumbnail play icon
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:693
Počet zobrazení:6 846

Dnes vás vítám u Aktuálních hitů opět já, m@es je pracovně vytížen, a tak neměl na překlad čas.
"All of the Lights" vyšlo na Westovu albu "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" (2010). Singl vydaný v lednu 2011 dosáhl v květnu více než milionu prodaných kusů, a to pouze v USA. Na této písni v radiové verzi spolupracovala Rihanna, Kid Cudi, Alicia Keys a Elton John, v albové verzi mimo jiné Fergie, John Legend, Drake, Ryan Leslie,...
Text písně mi dost připomíná "Coming Home". Jak jste na tom vy? A jaký videoklip (se smysluplným textem) s českým překladem byste rádi viděli příští neděli v Aktuálních hitech?

TENTO VIDEOKLIP ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI EPILEPTIKŮM!

Přepis titulků

Všechna ta světla. Překlad: janica www.videacesky.cz Všechna ta světla. Rozsviť tu světla, lásko, extra jasná. Chci, aby to všichni viděli. Rozsviť tu světla, lásko. Ty víš, co potřebuju. Chci, abys viděl všechno.

Chci, abys viděl všechna ta světla. Rychlá auta, padající hvězdy. Všechna ta světla. Až to tu bude svítit jak ve Vegas. Všechna ta světla. Jestli chceš, můžeš to mít do konce svého života. Jestli chceš, můžeš to mít do konce svého života. Něco je špatně.

Chytám se za hlavu. MJ nás opustil... Jeden z nás zemřel! Uhodil jsem svoji holku. Zavolala na mě policajty. Odseděl jsem si to. Vyžral jsem si to. Mám namířeno domů. Už tam skoro jsem. Jsem na cestě, jdu po schodech. K mýmu překvapení mě nahradil jinej černoch! Musel jsem jim dát tvrdě co proto.

Všechna ta světla. Policejní majáky, svítilny, reflektory, stroboskopy, pouliční světla. Všechna ta světla. Život k nezastavení, drogy, zločiny, rockerskej život každou noc. Všechna ta světla. Rozsviť tu světla, lásko, extra jasná. Chci, aby to všichni viděli. Rozsviť tu světla, lásko.

Ty víš, co potřebuju. Chci, abys viděl všechno. Chci, abys viděl všechna ta světla. Soudní zákaz. Nesmím vidět svou dceru. Její matka, bratr a babička mě nesnáší přesně v tomhle pořadí. Veřejný setkání. Sešli jsme se v knihkupectví. Prosil jsem ji o odpuštění.

Slíbil větší podporu. Chyboval jsem. Tvrdě jsem narazil. Soud mě o všechno připravil. Vyžral jsem si to. Potřebuje tátu. Lásko, prosím tě, nevychovej ji v tvrďačku z ghetta. Všechna ta světla. Policejní majáky, svítilny, reflektory, stroboskopy, pouliční světla. Všechna ta světla. Život k nezastavení, drogy, zločiny, rockerskej život každou noc.

Všechna ta světla. Rozsviť tu světla, lásko, extra jasná. Chci, aby to všichni viděli. Rozsviť tu světla, lásko. Ty víš, co potřebuju. Chci, abys viděl všechno. Chci, abys viděl všechna ta světla. Budeš moje, lásko.

Dám těm černejm pořádnou lekci. Napravím to. Jdi si po svým a najdi si někoho jinýho. Budeš moje, lásko. Dám těm černejm pořádnou lekci. Napravím to. Jdi si po svým a najdi si někoho jinýho. Rozsviť tu světla, lásko, extra jasná.

Chci, aby to všichni viděli. Rozsviť tu světla, lásko. Ty víš, co potřebuju. Chci, abys viděl všechno. Chci, abys viděl všechna ta světla. Chtěl jsem ti to říct, ale jediné, co jsem ze sebe dostal, bylo ach. Chtěl jsem ti to říct, ale jediné, co jsem ze sebe dostal, bylo ach. Chtěl jsem ti to říct, ale jediné, co jsem ze sebe dostal, bylo ach.

Chtěl jsem ti to říct, ale jediné, co jsem ze sebe dostal, bylo... ...ach. Ach...

Komentáře (113)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rihanna má nádherný tělo

200

Odpovědět

Hrozny video, to co se po lidech ze showbiznisu chce, aby to vubec mohli prodat uz je fakt moc.. Ohhhh Rozsvitte svetla, je tu tma jak v prd... oooooo.. =) Skoda prace to prekladat.. =)

195

Odpovědět

jupiland-no jo ty žárlivko....

180

Odpovědět

dobré video mohl by na tuto stránku dát více Lady Gaga?Prosím

1811

Odpovědět

Šukal bych jí

2012

Odpovědět

Je to pecka

186

Odpovědět

S......Ý ILIMUNATI

198

Odpovědět

Video nebezpečné pro lidi, kteří mají uči, zrak a trochu rozumu...

1921

Odpovědět

Já bych tu Rihannu klidně vystřihla. Prakticky se tam jen ukázala v oblečku, ve kterým měla zmáčknutý kozy a nic moc nepředvedla. Není to můj šálek kávy, text je hodně rozházenej, ale jo...proč ne?

1821

Odpovědět

Já jsem si řikal, že je na tom proseckym sídlišti něják moc černejch a oni tam točili tuto. Hned to dává smysl.

Ale abych pravdu řekl, ten klip se mi velice líbí, je takovej správně barevnej. Ten černoch jak tam pořád mluví sice vypadá jako gay a rihanna je zase ošklivá,ale na to, jaký se dneska hrajou sračky je to v podstatě docela i příjmená písnička.

PS: nejsem epileptik,ale epileptickej záchvat jsem stejně dostal

1911

Odpovědět

nejlepší na tom byla akorát Rihanna v tom jejím oblečku .. zbytek byla s prominutím hotová s****a .. text shitózní a o ničem .. a celkově video nebezpečný pro epileptiky a lidi se sluchem xD

185

Odpovědět

Kanye West = gay fish

1813

Odpovědět

Skopirovany napad z filmu Enter The Void - staci pozriet otvaracie titulky http://www.youtube.com/watch?v=tPxgi-PiNFE

186

Odpovědět


Odpovědět

Klip je pěkná s****a, na to, že jej dělal režisér, co si za to nechvává platit miliony (Hype Williams pokud někdo neví).

2Dr Zajda: Při 808s se nerozešel s Amber a ta s Wizem začala chodit až po tomhle klipu ;)

A přeložte už konečně nějakej nemainstreamovej hip-hop, pořád tady tlačím tohle a nic.. http://www.youtube.com/watch?v=9uEJi0x-49E

184

Další