The Baseballs - Umbrella

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 070
Počet zobrazení:10 969

Písnička Umbrella zpěvačky Rihanny je velmi známá a její cover verzi udělala spousta kapel, ale nejlepší z nich mi přijde verze od The Baseballs, kteří písničku předělali do jakési rokenrolové podoby.

Přepis titulků

Jsou tu pro Vás The Baseballs a Umbrella. Patří ti srdce mé. A nikdy se nerozdělíme. Možná v časopisech. Ale vždy budeš má hvězda. Zlato, protože ve tmě jsou vidět lesklá auta. A tehdy mě budeš potřebovat.

S tebou se vždycky rozdělím. Protože, když slunce září, budeme zářit spolu, řekl jsem ti, že tu vždycky budu, že vždy budu tvůj přítel, přísahal jsem a vydržím až do konce. Teď, když prší víc než kdy dříve, věz, že máme jeden druhého. Můžeš stát pod mým deštníkem. Můžeš stát pod mým deštníkem. Tyhlety cetky, se mezi nás nedostanou, jsi částí mé osoby na dobu věčnou.

Až válka odezní. Až svět své karty rozdá. Když bude ruka dost tvrdá, společně uzdravíme tvé srdce. Protože, když slunce září, budeme zářit spolu, řekl jsem ti, že tu vždycky budu, že vždy budu tvůj přítel, přísahal jsem a vydržím až do konce. Teď, když prší víc než kdy dříve, věz, že máme jeden druhého.

Můžeš stát pod mým deštníkem. Můžeš stát pod mým deštníkem. Můžeš mi vběhnout do náručí. To je v pořádku, neboj se. Pojď ke mně blíž. Lásku už máme na dosah. Nech ten déšť padat dál. Můžeš stát- Protože, když slunce září, budeme zářit spolu, že vždy budu tvůj přítel, přísahal jsem a vydržím až do konce.

Teď, když prší víc než kdy dříve, věz, že máme jeden druhého. Můžeš stát pod mým deštníkem. Můžeš stát pod mým deštníkem. Protože, když slunce září, budeme zářit spolu, řekl jsem ti, že tu vždycky budu, že vždy budu tvůj přítel, přísahal jsem a vydržím až do konce.

Teď, když prší víc než kdy dříve, věz, že máme jeden druhého. Můžeš stát pod mým deštníkem. Jo, můžeš stát. Jo, můžeš stát. Jo, můžeš stát pod mým deštníkem! Můžeš stát. Můžeš stát, můžeš stát. Deštník. Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (86)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opraveno!

00

Odpovědět

je to ve srackachh!! achillova pata tohoto serveru

180

Odpovědět

nejde :(

180

Odpovědět

Jsem na tom též zavislá, ale bohužel nefunguje :(

180

Odpovědět

Už je to doba co ste to sem dali, ale já sem na tom pořád závislý :D

180

Odpovědět

P.A.T.R.I.C.K.: To je fakt, těmhle se to dá věřit snadno... Úžasnej klip. 10/10 rozhodně! xD

180

Odpovědět

tak nejmin 1000× lepsi nez original. toto da aspon poslouchat :)

180

Odpovědět

Uz nevim co pisu :-D Myslel jsem samozrejme tu zpevacku - Rihannu :-)

180

Odpovědět

Tohle je super, je to zabavny a ma to styl :-)
Zatim co Umbrella je jen dalsi tuctova zpevacka, ktera spis hraje na vizualni stranku nez kvalitu zpevu (staci kouknout na klip jak se tam krouti), pro oblbnuti nacti- letych.

181

Odpovědět

Prosil bych o link na stahnuti je-li to mozne . Kdyztak na e-mail =) Prosim

181

Odpovědět

Někdo kdo tohle slyšel už nemůže ani slyšet originál. A navíc těmhle klukům ty slova věřím, narodíl od Rihanny...

180

Odpovědět

Tak jsem objevil ze krasne takoveto covery dela jakysi Richard Cheese. To co udelal se System Of The Down: http://www.youtube.com/watch?v=AWnLyTxSQiY&feature=related

180

Odpovědět

Nechapu jak tohle nekdo muze porovnavat s verzi od Vanilla sky. Tohle je super.

180

Odpovědět

@Kolikokoli: Páni, díky, tu jsem ani neznal.

180

Odpovědět

Od nich je nejlepší Chasing cars. Důvodem je zřejmě to, že Chasing cars je pěkná písnička i v originále. Kdežto Umbrella i populárnější Hot n' cold jsou podle mě s**** už původně, takže s tím bude i větší práce a i tak to nebude tak pěkný.

181

Další