Kid Cudi feat. Kanye West - Erase Me

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:328
Počet zobrazení:4 881

Omlouváme se za to, že zde nepřibývají videa, ale drtivá většina týmu včetně korektorů si momentálně užívá na Festivalu fantazie, v pondělí již vše poběží tak, jak má.

Na dnešek jsem do okénka Aktuálních hitů připravil píseň od Kida Cudiho a Kanye Westa - Erase Me. Vybral jsem ji proto, že se mi líbí, když se zpěváci nedrží jen jednoho stylu, ale zkouší i něco jiného, tak jako Linkin Park z předminulého týdne.

Protože mi docházejí nápady na překlady do tohoto okénka, tak bych vás všechny rád poprosil o nějaké tipy. Videoklip můsí ale splňovat určitá kritéria. Musí být aktuální, musí to být hit a musí se líbit široké veřejnosti. Tímto bych vás předem rád poprosil, abyste mi sem nepsali nějaké undergroundové autory nebo úplně nesmyslné mozekvymývající písně, které se hrají na diskotékách. Pokud vás nic nenapadá, tak se můžete připojit do hlasování pomocí palce nahoru/dolů.

 

Přepis titulků

Vy to nahráváte? Ano. Skvěle. Co nahráváte? Tohle bude paráda. Ze kterého časopisu jste, Beth? Rolling Stones. Chci vám dát čokoládu.

Mám pro vás otázku. Spala už jste se mnou někdy? Jaké písně můžeme očekávat, že dnes večer uslyšíme? Ty dobré. Jako například? Ty opravdu dobré. Dobrá odpověď. Můžeme dostat nějaké názvy? "Erase me" Řekla mi, že netrávím svůj volný čas tak, jak bych měl.

Řekla mi, že mě nezná... už ani trochu. Myslím, že mě hluboko uvnitř nenávidí, jsem si tím jistý. Chce mě vymazat. Po pár dnech, co jsme spolu nemluvili, jsem potkal svoji drahou a tohle mi řekla. Řekla mi. Pořád běžím dál a dál, ale nic nefunguje, nemůžu se od tebe odtrhnout.

Pořád a znovu se ti vyhýbám, ale nic nepomáhá. Nepřestáváš mi chybět. Je to, jako bych byl její nová noční můra, které nemůže utéct. Cítím se tak nějak celý. Když víte, že někdo, koho milujete, necítí to samé, tak vzpomínky na něj začnou brzy mizet. Po pár týdnech, co jsme spolu nemluvili, jsem potkal svoji drahou.

Tolik jsi mi chyběla. Řekl jsem své drahé, že bych si přál začít znovu, a tohle mi ta kunda řekla. Řekla mi. Pořád běžím dál a dál, ale nic nefunguje, nemůžu se od tebe odtrhnout. Pořád a znovu se ti vyhýbám, ale nic nepomáhá. Nepřestáváš mi chybět.

Protože jsem v časopisech a v televizi, ať jsi kde jsi, můžeš mě slyšet. Jsem v časopisech a v televizi, ať jdeš kam jdeš, můžeš mě vidět. Já jsem Yeezy, ona mi odpovídá: "Ahoj, já jsem Aria." Ne, ty jsi anděl, zdravíš se s Aaliyah. Musím se ukázat v Koreji, mají tam novou arénu. Pojď se podívat na negra, jak to tam rozjede. Vím, že jsem tě už někde viděl, ale nepamatuji si kde. Aha, už vím kde, bylo to, když jsem o něčem snil.

Don C říká, že je v pohodě, ale pozor, ať s tebou nevyjebe. Monice Lewinské bys taky vzal šaty do čistírny. Jasně, o týden později jsem extra zamilovaný a každý ví, že je má a má speciální výhody. Každý vyhazovač v každém klubu se k ní chová zvlášť dobře. Jen se modlíme, aby si z nás sláva nevzala to nejlepší. Ale všechny dobré věci někdy končí. Nechala si to stoupnout do hlavy.

"Ne, proč moje Maria?" Její přehnané nakupování mi bránilo ve psaní. Stejně jsem nemohl nic vydat, doufám, že umřeš, Ario! Pořád běžím dál a dál, ale nic nefunguje, nemůžu se od tebe odtrhnout. Pořád a znovu se ti vyhýbám, ale nic nepomáhá. Nepřestáváš mi chybět. Přeložil: m@es www.videacesky.cz

Komentáře (86)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děláš si srandu? Khalifa je chudáček, pro překladatele jen ztráta času a pro nás taky

191

Odpovědět

Což takhle:) Wiz Khalifa - Roll Up http://www.youtube.com/watch?v=UhQz-0QVmQ0 :)
Je populární, poslouchaný, 50M zhlédnutí .. a určitě aktuální :)

186

Odpovědět

6 Foot 7 Foot od Lil Wayne - je to zial hit, je zial ktualny lebo je z albumu Carter IV. a podla predaja miliona nosicov v prvom tyzdni sa aj paci sirokej verejnosti: i ked je text dost oplzly, sem-tam sa blisne zaujimavostou a ja by som taky preklad v klipe ocenil... Weezyho sice nemusim ale tato nahravka ako jedna z dvoch z albumu ma bavi :)

183

Odpovědět

Kid Cudiho ne Kida Cudiho :)

180

Odpovědět

Jenda: Katy Perry – Last Friday Night (T.G.I.F.) tu je přeloženo od DJ Obelixe.

180

Odpovědět

nechápu jak vám mohou docházet nápady stačí projet kdejakou hitparádu :) taky bych rád přidal pár nápad : David Guetta feat Flo Rida & Nicki Minaj - Where Them Girls At
: Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.)
: Rihanna - California King Bed
snad se tu něco z toho co jsem přidal objeví byl bych rád myslim si že jsou to vcelku aktuální hity :)

181

Odpovědět

Travie McCoy: Superbad

183

Odpovědět

mybtmrrw: Chase & Status – ‘Time’ Feat. Delilah bude určitě, mám to v plánovanejch. :)
belzebub: LMFAO – Party Rock Anthem ft. Lauren Bennett, GoonRock mám taky v plánovanejch, takže bude.
A za třetí - Pavel: The Black Eyed Peas - Just Can't Get Enough mám taky v plánovanejch. :)

180

Odpovědět

Čaute, nevíte jak se jmenuje ten bubeník? A nehrál v kick-ass toho zuřivce? Dík :)

181

Odpovědět

JO, Veroniko, super, taky bych brala Marsáky :) ♥

181

Odpovědět

Což takhle něco od 30 seconds to Mars ?

180

Odpovědět

The Black Keys - Tighten Up

http://www.youtube.com/watch?v=mpaPBCBjSVc

181

Odpovědět

The Black Keys - Tighten Up

Chytlavá melodie a ještě jsem to nikde neslyšela..našla jsem to náhodou ve stejný den jako píseň od The Naked And Famous - Young Blood ...bylo to asi před dvěmi nebo třemi měsíci. Klip je velmi povedený a hlavně má i celkem vtip. :-)

180

Odpovědět

Bad Meets Evil – Fast Lane http://www.youtube.com/watch?v=rJOsjP33nF4

180

Odpovědět

P.O.D. youth of the nation
http://www.youtube.com/watch?v=EDKwCvD56kw

180

Další