50 Cent - 21 Questions

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:467
Počet zobrazení:7 142

Omlouvám se, ale Eminem a píseň Beautiful dnes nebude. Překlad je hotov, ale bude zveřejněn později. Je to z toho důvodu, že klipů od Eminema je přeloženo více a čekají už delší dobu na zveřejnění. Takže během týdne se můžete těšit například na Mockingbird.

Dnes jsem tedy jako náhradu vybral 21 Questions od 50 Centa, takže fanoušci rapu a hip-hopu nebudou ochuzeni. Text je také velmi zajímavý, stejně jako u Beautiful. Jak už název napovídá, půjde o 21 otázek, týkajících se vztahu.

Hodně jsem si pohrál s časováním, ale titulky jsou i tak rychlejší, nedá se nic dělat, je to rap...

 

Přepis titulků

Přeložil: m@es www.videacesky.cz Město New York... teď jedete... s 50 Centem... to se vám musí líbit. Chci si jen odpočinout a ubalit si špeka. Zamachrovat si ve svém BMW 745. Holka, ty mě dovádíš k šílenství.

Potřebuji tě vidět a mít tě u sebe. Poskytnu ti všechno, co potřebuješ. Mám rád tvůj úsměv, nechci tě vidět brečet. Mám pár otázek, na které se tě chci zeptat a doufám, že budeš mít odpovědi. Holka, je jednoduché mě teď milovat, ale milovala bys mě, kdybych byl na dně a pryč, milovala bys mě i přes tohle všechno?

Holka, je jednoduché mě teď milovat, ale milovala bys mě, kdybych byl na dně a pryč, milovala bys mě i přes tohle všechno? Kdybych nebyl tak slavný, milovala bys mě? Kdybych nevoněl tak dobře, obejmula bys mě? Kdyby mě zatkli a odsoudili na 25 let, můžu počítat s tvou psychickou podporou? Kdybych měl zase místo Mercedesu nějakou kraksnu, sebrala by ses a odešla tak jako někteří mí přátelé?

Kdybych byl raněný, stála bys při mně? Kdybych potřeboval pomoct s prací, pomohla bys mi? Vylezu z auta, sundám negra a v klidu si odjedu. Ptám se tě, abych zjistil, jaký z toho máš pocit. Kdybych nerapoval, protože bych dělal burgery, styděla by ses říct svým přátelům, že mě máš ráda? Kdybych v posteli použil svůj jazyk, líbilo by se ti to?

Kdybych ti napsal milostný dopis, odepsala bys mi? Můžeme si dát malej drink, takovýho panáka před spaním a mohli bychom dělat cokoliv, vím, že by se ti to líbilo. Holka, je jednoduché mě teď milovat, ale milovala bys mě, kdybych byl na dně a pryč, milovala bys mě i přes tohle všechno? Holka, je jednoduché mě teď milovat, ale milovala bys mě, kdybych byl na dně a pryč, milovala bys mě i přes tohle všechno?

Opustila bys mě, kdyby tvůj otec zjistil, že si nevydělávám poctivě? Věříš mi, když ti říkám, že miluji jen tebe? Jsi naštvaná, protože se tě ptám na 21 otázek? Jsi moje spřízněná duše? Protože pokud ano, tak jsi dar. Věříš mi dost na to, abys mi řekla o svých snech? Zírám na tebe a přemýšlím, jak ses dostala do těch riflí. Kdybych byl na dně, rozesmála bys mě něčím?

Budu se k tobě chovat, jak chceš ty, jen mě nauč jak. Kdyby mě někdo viděl s nějakou jinou, kdyby ses na ni zeptala a já ti řekl, že jsem to nebyl já. Věřila bys mi, nebo by ses zvedla a odešla? Jak silné je naše pouto, když stačí jen tohle, abys odešla? Jsme jen lidé, holka, děláme chyby, udělám cokoliv, abych ti to vynahradil. Miluji tě tak jako tlusté dítě sladkosti.

Však mě znáš, řeknu cokoliv, aby ses zasmála. Holka, je jednoduché mě teď milovat, ale milovala bys mě, kdybych byl na dně a pryč, milovala bys mě i přes tohle všechno? Holka, je jednoduché mě teď milovat, ale milovala bys mě, kdybych byl na dně a pryč, milovala bys mě i přes tohle všechno? Mohla bys mě milovat v Bentley?

Mohla bys mě milovat v autobuse? Zeptám se na 21 otázek a všechny jsou o nás. Mohla bys mě milovat v Bentley? Mohla bys mě milovat v autobuse? Zeptám se na 21 otázek a všechny jsou o nás.

Komentáře (81)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc rapu !!!A na hatery se vyserte!!!

30

Odpovědět

Prosim vas neprelozite viac pesniciek od 50centa? :)

230

Odpovědět

Chtělo by to více songů od fiftyho, má spoustu skladeb které byly v hitparádách v top10.

210

Odpovědět

Jeden z mejch nejoblibenejsich :) .. GO 50!

210

Odpovědět

Tak jsem si precetl par komentaru, a nechapu lidi co tady porad prudej. Kdyz se Vam to nelibi, tak sem nechodte.

Prekladatele delaji super praci a ja dekuju vsem co se podilej na tomhle serveru :-)

BTW pro ty prudice, priste az budete mit nejaky keci, tak k tomu hodte link na videa ktery jste prelozili vy :-)

202

Odpovědět

nejde =//

182

Odpovědět

tak jako ta pisnicka je celkem snesitelna, ale vzdycky me dostane jak primitivni a otrepany nic nerikajici texty jsou kdyz se prelozi....... jako by ta pisnicka ztratila cenu

197

Odpovědět

m@es: Já tě chcu naopak velmi pochválit za výběr i překlad, klobouk dolů. Opravdu příjemný klip, pohoda. Lidi jsou tak rádi, že můžou prosazovat svůj nejlepší a jediný názor, že nechtějí pohodovou písničku od 50ho jen z principu. BTW pro ostatní nejsem hip hop lover, ale písnička se mi líbí. Zkuste s taky někdy něco přeložit a možná přestanete pindat

181

Odpovědět

Tady se zase řešej hovna. Plný videa-cesky metalu a lidé kladně hodnotí, protože uznávají kvalitní práci překladatele, čtou si text a osobní sympatie k daném žánru nechávají stranou. Pak se tady objeví jeden "Hip Hop" (jsou mnohem lepší rapeři s názorem) a pochcánci tady břečí na diskuzi, jak je to na hovno. Proboha držte konečně huby vy děcka a tyhle sračky rozebírejte se svýma spolužákama v 9. třídě na základce.

Za překlad děkuji, i když 50centa neposlouchám.

191

Odpovědět

djmatlaq: zkusim teď podat svoje vysvětlení já a jestli ani to nepomůže, tak už nevim. :) píšeš, že skáčeme, jak BugHer0 píská, což není pravda. je sice šéf, ale pokud má někdo nápad na nový seriál, speciál, stačí se na něho obrátit. všimni si, že je tu Metalové okénko, Aktuální hity a Hudební klenoty 20. století. tyhle speciály nevznikly tak, že by BugHer0 napsal "Ty! Budeš překládat nový písničky!" byla to svobodná vůle překladatelů (jsme spíš nadšenci, ne zaměstnanci velkého magnáta BugHer0), takže jestli někdo bude chtít pravidelně překládat rap, hip-hop, country, underground atp. měl by s tím přijít sám. je pravda, že máme určitý počet uveřejněných videí na den, ale nemyslim si, že by to číslo bylo někde vytesané do kamene, takže se určtiě dá změnit. což ale zase závisí na vůli překladatelů, jak moc budou schopni překládat a dodržovat pravidelné termíny seriálů/speciálů.

191

Odpovědět

Bartex: Moc děkujeme, jsme rádi, že tu jsou i spokojení uživatelé. ;)

180

Odpovědět

djmatlaq: Ty vůbec nevíš, jak to u nás chodí, takže ještě jednou, kecy si nech od cesty a nekomentuj, nemáme Tě zapotřebí. ;)

182

Odpovědět

Snowi: Začala si ona svým přesvědčením, že ona je tady pánem nad všemi. Nediskutuje, nepodá vysvětlení, nevyvrátí moje nápady žádným argumentem, proč by se nemohly uskutečnit. janica by mohla trochu snášet kritiku a snažit se něco vylepšit, ale i ta diskuze ji je cizí. Lidi, kteří podají konstruktivní kritiku jsou většinou odsunuti, takže se ani nedivím a ačkoliv jsem vám předložil možnost, jak vyřešit problém s odmítáním různých žánrů hudby, resp. videí, tak bohužel se mi dostala odpověď jen: ,,JSME SPOKOJENI S NAŠÍM SYSTÉMEM, NIC O TOM NEVÍŠ, TAK DRŽ HUBU.".

190

Odpovědět

To: Filip
Ahoj, nebylo by to ani trochu fajn :-D

Jak už jsem psal, měli byste hodnotit překlad a ne písničku... Monžá by měly být dvě hodnocení u každého videa. Jedno týkající se překladu a jedno týkající se videa :-) Jen jestli by to jedno hodnocení nebylo vždy 10/10 :-D Díky překladatelskému týmu !

180

Odpovědět

Ahoj, bylo by fajn, kdyby si dal semka s titulky toto:

http://www.youtube.com/watch?v=juoggmbU1qw&ob=av2el
50 Cent - Hustler's Ambition :)

190

Další