Kdyby byl život jako emaily

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:433
Počet zobrazení:5 955

Jak by to v zaměstnání vypadalo, kdyby se veškerá konverzace odehrávala stejně jako v emailech? Vzniklé situace by mohly být opravdu zvláštní.

Přepis titulků

Tylere, jdeš zítra na tu schůzi? Budu na dovolené od 27. června do "před dvěma dny". Stále máš zapnuté automatické odpovědi. Budu na dovolené od 27. června do "před dvěma dny". EMAILY VE SKUTEČNÉM ŽIVOTĚ Dobře, potřebuju, abyste mi co nejdříve poslali ty zprávy. - Pošlu, Trippe. - Pošlu, Trippe. - Pošlu, Trippe.

- Pošlu, Trippe. Co s tím mám společného? - Můžeš tam být kolem sedmé? - Jo, super. S pozdravem, Tripp Crosby, oblastní manager prodeje. Pracovní telefon 404 555 6112, linka 405. Mobil: 404 555 3767. Email: tripp@biz.dot. "Úspěch je vždy možností." - John Maxwell. Tady je ta zpráva, kterou jsi chtěl. Nic nevidím.

Sakryš, zapomněl jsem ji přiložit. - Bett, víš, co vše se dnes musí odevzdat? - OMG, JÁ VÍM! - Pozor na velká písmena. - Promiň. V pohodě. Středník, konec závorky. Ahoj, synku. Musíš vidět tohle video kočky, která spí na koni. - Je to roztomilé. - Mami, jsem v práci. Příteli, jmenuji se Johnson Emmanuel. Možná to pro tebe bude překvapením, ale jsem dědicem trůnu v Nigérii a chci ti nabídnout velkou sumu peněz.

Už sem nechoď. Zdravím, Trippe. Jsi spokojený s... Zdravím, jsem administrátor. Nemohl jsem dokument doručit, je příliš velký. V pondělí v 10:37 Paul napsal: "Trippe, tohle je nejnovější verze dokumentu, který sháníš. Snad nepíšu pozdě. Paul." Já vím.

Už se na vás dnes večer těším. Poznámka. Informace v tomto emailu je určena pouze adresátovi. Může obsahovat důvěrné nebo tajné informace. - Jakékoliv zveřejnění nebo přeposlání... - Netuším, co to znamená. Schránka je plná. Tohle řekl. Co ten víkendový poker, o kterém jsem četl?

- Kdo to je? - Mám něco donést? Chtěl jsem pozvat jiného Davida. Tak příště? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyvole, ta sestřička, tak tu bych vohnul.

75

Odpovědět

Počkej si, tak 5-6 let, až na to budeš mít věk, budeš moci. ;)

50

Odpovědět

Cekal jsem, ze mu ta sestricka zaviruje kancl. :D

00

Odpovědět

konečne skvelý nápad

200

Odpovědět

Asi osmkrát jsem se podíval na mobil, kdo mi furt píše.

272

Odpovědět

V 1:28 je v titulkách: video kočky, které spí koni místo na koni :)

00

Odpovědět

Díky, opraveno. :)

00

Odpovědět

:D přesně tak

210