Kdyby byly písně skutečné

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:552
Počet zobrazení:5 339
Každý máme tolik hitů, že občas přes všechny ty líbivé melodie zapomínáme na texty, které se v nich zpívají. A možná je to dobře, protože kdyby některé z těchto textů existovaly v realitě, dopadlo by to přesně takhle.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Nevíš snad, že už jsem slyšel ty hrozný zprávy? Ona má ptáka? No neke! Věřím, že dokážu létat. Redbull! Tak pojď! Dokážu létat. No tak, Eileen... Fajn, ale ať to nemám ve vlasech.

Sexy styl teď vrátím zpět. - Rád bych tohle vrátil. - Máte účtenku? Nevím. - Můžu vám dát dobropis. - Chci vrátit peníze, znám svoje práva. - Bylo to použitý? - Vezmu si ten dobropis. Zůstanu vzhůru, jen abych tě mohl sledovat dýchat. Tohle želé ještě není pro tebe. Pardon, tohle želé ještě není pro vás.

Ten žhavej sex! Je to jako sopka. Ta žhavá, ohnivá, roztavená láva, kterou chrlí moje genitálie. - Máte chlamýdie. - To by sedělo. Vracím se znovu zpět. - Ještě bych rád vrátil tenhle baloňák. - Je celej špinavej. Co jste v něm dělal? Honil si. Z nebe padají muži.

Hrozně to bolí! Šel byste se mnou na sestřinu svatbu? Jsi moje opora. - No ty krávo. - Mazej sem, ty cihly musíš vidět. Pro lásku bych udělal cokoliv, ale tohle ne. - Bejvalýmu se to líbilo. - A k čemu je ta zahradní hadice? Pak tě políbím na víčka a poděkuji Bohu, že jsme spolu. Řekni ten vtip, cos říkal nedávno, to byla neskutečná sranda.

Hned uvidíš. Zrovna mi umřela máma. Kurva. - Kolik jí bylo? - Příští měsíc 70. Alespoň nemusíš utrácet za žádný dárky. ...protože jsem pan Pozitivista. Haló... ...sháněl jste mě?

Lioneli, ty vole, jak se máš? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

...

00

Odpovědět

Nevyužitý potenciál... mohlo to byť perfektné video, kde by sme sa trhali od smiechu. Takto... hmm... nuda (až na Raining men)

180

Odpovědět

Kromě těch padacich mužu jsou ostatni věci celkem běžne , takže je to video trochu divne...

180

Odpovědět

Tak tohle mě teda ani trochu nepobavilo, přišlo mi to ubohý.

187

Odpovědět

Come on Eileen, Sex on fire - to byl to byl dobrý, zbytek průměr.

182

Odpovědět

To bylo dobré.... nějak jsem se zamotal :D

180

Odpovědět

nechtelo by se vam prelozit neco od yellowcard? byl bych moc rad a myslim ze by to ocenilo vic lidi

181

Odpovědět

Dobrý nápad, trapné provedení.

188

Odpovědět

Hmm..jako jo něco bylo úsměvné, ale nikdy jsem nebyla zastáncem podobného humoru. Chvílemi se mi to zdálo spíš trapný...ale znám spoustu lidí, co u toho budou řvát smíchy, takže asi nejsem objektivní ;)

180

Odpovědět

50:50

182