Kdyby lidé mluvili o všech koníčcích tak jako o běhání

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:386
Počet zobrazení:7 790

College Humor je tu s dalším videem a tentokrát si vezme na paškál všechny nadšené běžce. Znáte ty lidi, kteří dokážou hodiny mluvit o tom, jak o víkendu zase běhali a jaké náročné závody už s vypětím všech sil zvládli? Co kdyby stejně zaujatě mluvili třeba zahrádkáři nebo hudebníci? :-)

Přepis titulků

Já tak nerad peču. Nesnáším to, ale přijde mi, že kdybych nepekl, hráblo by mi. Dáš si cupcake? Ne, díky. KDYBY LIDÉ MLUVILI O VĚCH KONÍČCÍCH TAK JAKO O BĚHÁNÍ Tenhle jam jsem skládal sedm minut. Do konce léta bych to rád stáhnul na šest. Šlápla jsem na lego, vážení. Šlápla jsem na lego.

Foť, foť, foť, foť, foť! Nechceš sponzorovat mou sobotní grilovačku? Díky, je to na dobrou věc. Koupil jsem si celou sadu. Cylindr, hůlku, prsteny, šátky, trikový i normální karty, bílý králíky a holubice, - boty, co mi přesně padnou na nohy. - Jak dlouho už kouzlíš? Zítra začínám, je to novoroční předsevzetí.

Mám novou appku, která sleduje, co pěstuju a hází to na Facebook. Je boží. Když teď všichni kámoši vědí, co pěstuju, musím se mnohem víc snažit. Chystám se na akci Hardcore lego. Je to jako když stavíš normální lego, ale dávaj ti přitom elektrický šoky. Dost hustý. Do toho, holka, ty to zvládneš! Tak jo, hotovo. Teď ty. Nemůžete si to nechat na doma?

Trénujem! Je to pro charitu! Tenhle rok se budu věnovat kámošům víc než kdy předtím. Když v sobě před skládáním origami nemám dost vlákniny, nadělám si do kalhot. Prostě bum a všude je hnědo. Hroznej humus. Viděls můj náramek? Vidělas můj náramek?

Jo, je parádní. Sleduje, kolik toho za celej den nakouzlím. Pořiď si ho taky. Budem parťáci a můžem se vzájemně motivovat a předhánět. Vím, že nekouzlíš, ale měla bys. Změní ti to život. Uvidíš. Tohle je vzorek naší nové várky. Jde o pšeničné pivo. Sakra!

Už zase... Měl jsem se tejpnout. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby lidé mluvili o všech koníčcích tak jako o běhání… počkat, on každej, kdo má nějakýho koníčka, tak dokáže zapáleně vyprávět hodiny :O

195

Odpovědět

To neni pravda.

45

Odpovědět

Kdyby lidé mluvili o všem jako o Hře o trůny....

241

Odpovědět

Zatímco na trůně sedí to tlusté prase, tak za mořem sbírají Muslimové armádu. Slyšel jsem, že mají také 3 tanky, potvrdit to ale nemohu. Zeď nám bohužel rozkradli, já vám říkal, že železo Cikány dlouho neudrží. Slova našeho rodu se vyplnila, přistěhovalci se blíží.

488

Odpovědět

Tak by všichni věděli, že se jdeš zrovna vymočit, nebo že ti ztvrdnul úd.

34

Odpovědět

Takové hodně slabé.

116

Odpovědět

Asi patřím do divných kolektivů, ale u nás je úplně normální, že se bavíme o svých koníčcích. Kdyby někdo řekl, že dostal k vánocům kouzelnickou soupravu, nebo by mi ukázal fotku svého výpěstku, tak mi to připadá naprosto normální a byl bych rád, že mi to ukázal

421

Odpovědět

V tom pripade potrebujes aby k tobe zasel Lucius a poradne te proplesknul svym 45cm perem. Teplousi.

419

Odpovědět

color reading? No way! :D To by mi ušpinilo knížku. O.o

Skvělé video. :D Za mě 9/10

272

Odpovědět

Běhy pro charitu a běžecký závody obecně jsou podvod století. Ale co naplat, když jsou lidi ochotný za to ty prachy dát... až se vystřídají všichni kreténi, co mají potřebu trénovat dva měsíce a pak si zaběhnout první (v 99 procentech poslední) maraton za 8 hodin, aby všem ukázali, že se umí taky zapřít a tvrdě makat (sice jen na 2 měsíce ale co), tak to třeba zas bude levnej sport. A colour run je fakt výblitek nad výblitky, většina peněz jde organizátorům a zaběhnout si 5km, zatímco na vás někdo stříká barvu? To jsou lidi vážně takový k****i že tohle dělají? Z jakýho důvodu? Buď jdu na běžeckej závod, abych dosáhl dobrého času, nebo si jdu zahrát paintball, kde si zastřílím barevnýma kuličkama, když ale tyhle dvě činnosti zkombinuju, tak jaksi nemám ani z jedné nic.

3810

Odpovědět

Co se toho color runu týče, tak koukni se na indický festival Holi, ono to má jisté historické a kultůrní opodstatnění. Jinač ve světě je plno takových tématických běhů, například marator přes Bordeaux kde se na občerstvováčkách doplňuješ Merlotem a Sauvignonem, proč ne? Občas nejde jenom o závodění, ale i o pocit a radost z běhu. A to že na tom někdo vydělává .. jsi snad komunista?

132

Odpovědět

+delfTo jsou dvě rozdílný věci. Nenadávám těm co na tom vydělávají, ale těm, co za to dobrovolně vyhazují prachy. Tematický běhy jsou prostě hovadina, jejichž jediný smysl je vydělat organizátorovi prachy. Jinak radost z běhu si mohu užít i za menší peníze. Merlotem a Sauvignonem se můžu občerstvovat na jakémkoliv závodě chci... Pokud po tematickém běhu následuje brutální afterparty, na které je šance si vrznout, pak to chápu. :D

311

Odpovědět

Tak nízké hodnocení? To je tady tak hodně běhaču/běhen? :D

374

Odpovědět

Ty bradavky to zachránili :)

72

Odpovědět

On někdo mluví o běhání?

204

Odpovědět

To nemá chybu!

77

Odpovědět

OK nechám se podat, co to je s tou práškovou barvou?

322

Odpovědět

Zadej do google color run a koukni na obrázky :) . Celkem to má i u nás úspěch nedávno to bylo v Ostravě.

50

Odpovědět

Myslim, ze video nie je vhodne pre tento portal. Tu sa ludia venuju skor inym zalubam ako sportu

1920

Odpovědět

behavam ale neprislo mi to vtipne, ani nemam pocit ze by dakto kto behava takto o tom rozprava

420

Odpovědět

+kubo251´Murica

62

Odpovědět

s****a

2432