Kevin Hart u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:440
Počet zobrazení:11 275

Po obřím úspěchu projížďky z minulého týdne nešlo odolat a nepřipravit si pro vás nějaký bonus. Proto jsem pro dnešek přeložil úryvek z rozhovoru s Kevinem Hartem, který byl u Conana o pár dní později a který mu mimo jiné nabídl životní roli. No a jako druhé video jsem přidal vystřižené záběry z oné legendární projížďky. Snad se bude líbit a příští týden popojedem. :-)

Rozhovor s Kevinem Hartem

Vystřižené záběry z projížďky s Kevinem Hartem a Ice Cubem

Přepis titulků

My dva jsme spolu s panem Ice Cubem natočili video, které za týden nasbíralo asi 30 milionů zhlédnutí. Mazec. Máme připravenou ukázku? Můžeme to pustit? Pusťte nám ukázku. Zpomal, zpomal. Kámo, přestaň se před nás cpát! Furt se před nás montuješ, vole!

Je to začátečnice, vole! Srovnej se do latě! Auto bez elektrických okýnek je k ničemu. Za chvíli mi upadne ruka. Až tě někdo naštve, zařveš: "Ty zm*de!" Vidíš? Vidíš, jak blbě to vypadá? Byla to sranda. Diana nás vzala na projížďku. A kdykoli teď někam jdu, lidi mě zastavujou a říkaj, jak moc se jim to líbilo. Jakmile s váma něco natáčím, vždycky to stojí za to. Takže jsem si říkal...

Film. Musíme spolu natočit film! - Obsaď mě do filmu! - Chci to tady říct na kameru. Jsem tvůj fanoušek. Už jen to, že jsme sem přišli podruhý, a předčili jsme původní video, je neskutečný. Takže jsme na stejný vlně. Sám jsem ti to chtěl navrhnout. Musíme to nějak využít. Přišel čas!

Říkal jsem si, že bysme měli navázat nějakou spolup. - Mám pro tebe skvělou roli. - To jsi nemohl doříct "spolupráci"? - Spolup. - Prostě nebyl čas? - Na to jsem moc cool. - Nestihnul sis oblíct ponožky a říct "ráci". - Cool lidi neříkaj celý slova. Zkracujou. - Jasný, jasný! - Jdu do toho, ať je to cokoli. - To jsem rád. - Povídej, povídej! - S Cubem jsme dost řešili jednu věc. To, jak nosíš ty svý džíny. Jsou tak přiléhavý, takový malinký. Vždycky když jdeš, máš styl.

Je to takový nenápadný. Má to v sobě něco tajemnýho. Tak jsme si říkali... že bys mohl hrát Mužskou šlapku č. 1. Mužskou šlapku č. 1! Nebyl bys žádná dvojka... Mužská šlapka! Máš na to talent. Když jdeš, všichni na tebe zíraj. Úplně před sebou vidím tu vážnou scénu, všichni věděj, že se něco semele. A já nemůžu dávat pozor, protože procházíš kolem.

A říkám si: "Tady něco nehraje." Ale všechno je v pohodě, jen jsi mě rozhodil tou svou chůzí. Počkat, tak zaprvé: ne! Já chtěl v tom filmu jezdit s cool partou v autě. Aby tam říkali: "Hrají: Hart, Cube..." - A mužská šlapka! - Ne, Conan! Žádná šlapka! Vážně nejsem prostitut! Já neříkám, že jseš, ale v tom filmu bejt můžeš.

V tom filmu... No co, je to jen film! Houby! - Houby! - Každej přece ví, že je to jen jako. Já s váma chci sedět v autě, chci mít taky bouchačku, bejt jako vy. A budeš naštvanej, protože jsme ti nezaplatili. Jo. Jo! To je hlavní zápletka?

O tom ten film bude? Jsem prostitut, co vás obšťastní, a vy mu nezaplatíte?! Co to má bejt? Film pro celou rodinu! "Chtěli jste, abych tady šlapal, tak jsem šlapal. Ale teď si jdu pro odškodný. Mám toho dost!" - A v tu chvíli vytáhneš bouchačky. - Takže je budu mít? Ale nebudou nabitý, nikdys je nepoužil, protože jseš počestná šlapka.

Ale dostanu zaplaceno, ne? V tom filmu si něco vydělám. - Jo, jo, jo! - Takže beru. - Jdu do toho. - Kašli na ostatní... Vždycky je nejtěžší udělat první krok směrem, kterým se chceš ubírat. Ale jestli to myslíš vážně, musíš pro to něco udělat. Už jen kvůli... Už jen kvůli tý kompenzaci. - Nedokážeš udržet vážnou tvář. - Nějak to nejde. Kdybyste viděli, jak jsme mu tu jeho chůzi dávali sežrat.

Říkali jsme mu: "Conane, dělej s tím..." - "Dělej s tím..." - Vždyť chodím jako normální člověk! Chodím normálně. Co je na tom špatnýho? Prostě tak chodím. Co se vám nelíbí? Takhle prostě chodím. Mám to už od narození. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co nejvíc Kevina Harta Prosím!!!

35

Odpovědět

jak já miluju asiatky :P

196

Odpovědět

Ty vystřižené scény jsou mnohem vtipnější, než originál. Ale máte tam překlep: "Vystřižené záběry s projížďky". Opravit.

151

Odpovědět

Fujtajbl. Opraveno, díky. :-)

111

Odpovědět

Jak Conan na konci rozhovoru: Nyní se můžete vrátit ke sledování vašich pirátsky stažených filmů a úchylných japonských p***o videí :D

230

Odpovědět

Furt jsem předtím i nyní čekal, že se objeví narážka na tento film:) Kde Jon Voight hrál taky mužského prostituta a ta podoba tam je:)
https://www.youtube.com/watch?v=Dz6GzKWiIAs

01

Odpovědět

Ne, moc bílý (troubení) :D to mě položilo :D

470

Odpovědět

Tak schválně, kdo by z vás chtěl vidět Conana hrát šlapku? :D

574

Odpovědět

Chudák Andy, sedí tam tak odstrčeně :( Přitom si myslím, že by se s Schlanskym do toho filmu náramně hodili :D

543

Odpovědět

Conan "The male whore" a Andy "The Pimp"? :)

190

Odpovědět

Kevin mě začíná bavit víc a víc :D

175

Odpovědět

Proč mě překvapuje, že zrovna černoch se chová jinak, než všichni ostatní (afektovanej, přehnaná gestikulace). A teď sluníčkáři do mě.

1378

Odpovědět

Co jsi tím chtěl říct? Že černoši jsou afektovaní a hodně gestikulují? A co s tím jako? Nechápu.

475

Odpovědět

Zkoušíš si hrát na Zlopána, že jsi napsal téměř totéž, jako on pár videí níže? :)

552

Odpovědět

+ChrastamanProstě dva zdejší největší trollové v akci.

91

Odpovědět

Jak je možný, že tady ještě neni ten idiot komunard, když má příležitost zastat se opiček? :)

15

Odpovědět

Vždyť je to sympatický, že má pořád jednu bundu :D A musím najít nějaké video, kde Conan chodí :D

321

Odpovědět

Video super, děkuju moc za překlad.
Jen musím říct že bych viděl o dost radši video s Cubem. On je prostě takovej přirozeně vtipnej a o dost sympatičtější než Hart.

1520

Odpovědět

To je sice hezký, ale nemůžu přeložit něco, co není. :-) Ve studiu měl tentokrát jen Kevina. ;-)

281

Odpovědět

+BugHer0https://www.youtube.com/watch?v=x-mFPNdNEnU
https://www.youtube.com/watch?v=9huSsQ1kD1g
https://www.youtube.com/watch?v=1tUEez2Bjb8
Čímž neříkám, že to stojí za přeložení, nicméně videa s Cubem to jsou, ale chápu, že tobě šlo o to navázat na video z minulého týdne.

40

Odpovědět

+BugHer0Přesně tak, v minulosti tam byl, ale to můžu přeložit jindy jako běžný rozhovor.

40

Odpovědět

+BugHer0Vždyť já taky neřikám, že to máte přeložit ;) jen že bych radši viděl to video, ať už o Conana nebo přeložený od vás.

30

Odpovědět

Juchůůůů můůůůůj milovanýýýý conááááán :D :D :D :D Jdu zapnout takže nerušit! :D

657