Kevin Hart šikanuje vlastní dětiCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:13 373

Ještě než se na internetu objeví Conanův výjezd na Haiti, máme tu pro vás jeden starší rozhovor s Kevinem Hartem o tom, jak uplatňuje ve výchově dětí tzv. předšikanu...

Přepis titulků

Oba máme dvě děti. Kolik je těm tvým? Sedm a čtyři, dceři bylo sedm teprv nedávno. Nedávno jsem tady zmiňoval, že bych byl nejradši, kdyby vůbec nevěděly, že jsem komik, co má vlastní televizní pořad. Bylo by lepší, kdyby o tom nevěděly. Tvoje děti vědí, že jsi komik? Moje děti věděj, že jsem hvězda.

Často jim to říkám. Moc dobře si to uvědomujou. Moc dobře to věděj. Připomínám jim to každej den. Říkám jim: "Poslyšte, taťka je hvězda." - "Já bych tady vůbec nemusel bejt." - Takhle jim promlouváš do duše? "Posaďte se a poslouchejte. Jsem hvězda." Ne, fakt, moje děti věděj, čim se živím. Věděj, že jsem komik.

Nejlepší je, že to fakt chápou. Viděly několik mejch vystoupení, takže věděj, že jejich taťka rozesmává lidi. Chápou to, ale dceři nepřijdu moc vtipnej. Nebavíš ji? Vůbec. Přijde jí, že nejsem vtipnej. A ještě mě popichuje a říká: "Tati, mně nepřijdeš vtipnej. Vůbec jsem se nesmála."

Tak jí říkám: "Ale já vtipnej jsem." Vy se tomu smějete, ale já se s ní fakt hádám. "Ty nemáš nejmenší tušení, jak moc je tvůj táta vtipnej." "Klidně ti teď něco řeknu a uvidíš, že se budeš válet smíchy. Budeš se za břicho popadat." "Tak dělej." "Fakt to chceš? Budeš zírat." "Jo." "Tak fajn, uveď mě." Tak mě představila, jako bych šel na pódium.

A já tam poslal skvělej fór. Jeden z těch nejlepších. Něco jako: "Jak se říká tomuhle?" A ona jen: "Nic moc." "Aha, chceš něco fakt dobrýho." Tak jsem tam poslal další a ona mě vybučela. - Vybučela? - Jo, udělala takový dětský bůůů. "Bůůů, bůůů." A i když je ještě malá, dost mě to naštvalo.

- Přísahám, že mě to dopálilo. - To moc dobře znám. Byl jsem zlostí bez sebe. Seděla na takový rozviklaný židličce, tak jsem jí podkop jednu nohu, aby spadla na zem. Musel jsem. Víš, co ti řeknu? Skvělá výchova. To bys měl zkusit na vystoupeních. Dát lidem rozviklaný židle. A skopnout je, když se nesmějou.

Ty celkově svoje děti zrovna dvakrát nešetříš, viď? Ne, ne, popichuju je. Fakt hodně. Obě mý děti maj velký hlavy. A já jim to každej den říkám. "Kámo, máš hlavu jak balón." Je to nechutný. Jak můžeš mít tak velkou palici? Já jim to totiž vždycky řeknu jako první. Je to součást výchovy. Připravuju je na to, co jim budou říkat ostatní.

Moje děcka pak jen tak někdo něčím neraní. Ony už slyšely všechno ode mě. Nemůžeš je překvapit. Můj syn se občas nemyje, tak mu říkám: "Jseš nechutnej. Smrdíš jako prase." "Cože?" "Budou ti říkat, že smrdíš." To beru, ale říkat jim, že maj velký hlavy... Je to tak. Je to tak.

- Je to tak. - Tomu se říká předšikana. Přesně tak. Připravuju je na opravdovou šikanu. Já si doma můžu dělat, co se mi zlíbí. Jsem totiž hvězda! Takže mě nepoučujte... Já si pojedu svou.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela jeho dceru chápu..

3621

Odpovědět

Po všech těch Hartových siláckých řečech v tomhle i straších videích mě pobavily recenze na Jumanji, ve kterých kritici měli za to, že to Hart Blackovi s Rockem spíše kazí. Osobně jsem však film neviděl, takže nemohu soudit, ale u Conana mě vždy rozesměje.

91

Odpovědět

mozem potvrdit, ze to cele pokazil

316

Odpovědět

Já šel na film s nulovým očekáváním a příjemně překvapil. Humor nebyl navzdory očekávání stupidní a Hart byl snad ve všech pro mě vtipných scénách. Rozhodně by mě nenapadlo, že by jim to nějak kazil, naopak. Za mě v pohodě lehounce nadprůměrnej film :)

70

Odpovědět

Musíš brát v potaz, že je obrovský rozdíl mezi tím vyjít na jeviště, plodit jeden připravený vtip za druhým, do toho zábavně improvizovat a reagovat třeba na publikum ap. a hrát ve filmu, kde se musíš přesně držet scenáře a být ve správné chvíli na správném místě.
To, že je někdo skvělý komik ještě neznamená, že je taky skvělý herec (film jsem ještě neviděl)

00