Thumbnail play icon

Kevin Hart šikanuje vlastní dětiCONAN

Přidat do sledovaných sérií 132
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:210
Počet zobrazení:6 681

Ještě než se na internetu objeví Conanův výjezd na Haiti, máme tu pro vás jeden starší rozhovor s Kevinem Hartem o tom, jak uplatňuje ve výchově dětí tzv. předšikanu...

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela jeho dceru chápu..

3318

Odpovědět

Po všech těch Hartových siláckých řečech v tomhle i straších videích mě pobavily recenze na Jumanji, ve kterých kritici měli za to, že to Hart Blackovi s Rockem spíše kazí. Osobně jsem však film neviděl, takže nemohu soudit, ale u Conana mě vždy rozesměje.

91

Odpovědět

mozem potvrdit, ze to cele pokazil

315

Odpovědět

Já šel na film s nulovým očekáváním a příjemně překvapil. Humor nebyl navzdory očekávání stupidní a Hart byl snad ve všech pro mě vtipných scénách. Rozhodně by mě nenapadlo, že by jim to nějak kazil, naopak. Za mě v pohodě lehounce nadprůměrnej film :)

70

Odpovědět

Musíš brát v potaz, že je obrovský rozdíl mezi tím vyjít na jeviště, plodit jeden připravený vtip za druhým, do toho zábavně improvizovat a reagovat třeba na publikum ap. a hrát ve filmu, kde se musíš přesně držet scenáře a být ve správné chvíli na správném místě.
To, že je někdo skvělý komik ještě neznamená, že je taky skvělý herec (film jsem ještě neviděl)

00
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)