Bonusy z Conanovy jízdy Hollywoodem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 288
Počet zobrazení:17 468

Projížďka speciálním taxíkem, které se účastnili Conan, Ice Cube a Kevin Hart se stala hitem nejenom u nás a na YouTube ji dodnes vidělo přes 7,5 milionů lidí. Proto Team Coco uveřejnil vystřižené scény, ve kterých si Conan zanadává a taky zaplatí, co se dá.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Mám na tebe otázečku. Vybíráš si? Ne, vůbec. - Takže vezmeš každýho? - Úplně každýho. - Lžeš a víš o tom! - Nelžu. - Anthony... bezďák někde stojí a napíše ti. Vidíš ho s mobilem. - Jakej bezdomovec má tuhle aplikaci?

- Co tím myslíš? Naproti mě žije houmles, kterej nejenom, že má aplikaci, ale taky různý nákupní vozíky. - Pravidelně je střídá. - Rychlá otázka, Anthony. Kdybys přijel, nepoznal nás a my na sobě měli jenom pytle na odpadky, pustil bys nás do auta? Jenom pytle na odpadky a v tom mým by bylo očividně nasráno. - Pustil bys nás do auta? - Rozhodně, nevybírám si. Co to kecáš? To není vybírání, to je prostě selskej rozum. Tomu se říká "dobře si vybrat".

Už musíme jet, zlato. Boo Boo? Věnování Boo Boo? Conane, tohle je moje cílovka. Tvoji se jmenujou Boo Boo? U mě se všichni jmenujou Nigel. - Kluci, losy! - Stírací. - Mám Swisher Sweets. - Ty si vezmu já. Chceš to? - Ne, dej na to ten pytlík!

- Kde je ten hnědej pytlík? Řidič nic nedostane. Žádnej alkohol za volantem. Nebo nás zavřou. V base by mi bylo dobře, to jen tak mimo řeč. Jsem totiž kurva frajer. Takhle vysmátýho jsem tě ještě neviděl, Cube. - Kam jedeme teď? - Na Hollywood Boulevard. Borci tam nosí super kostýmy a já je chci poznat. Dej si bacha, vole, dej si bacha.

Tyhle borci v kostýmech na Hollywood Boulevardu jsou občas pěkně oprsklý, takže buď připravenej, kdybysme museli někomu nakopat prdel. Nemám problém jednu vrazit Spider-Manovi nebo SpongeBobovi. Komukoliv, kdo si bude otvírat hubu, víš jak? - Už se těším. - Počkej... jsme mírumilovný, vole. Podívej, Anthony, nechtěj, aby se to zvrtlo. Ale jestli se to zvrtne, tak se to zvrtne.

- Jak ti teda potom zaplatíme? - Všechno jde přes tu aplikaci. - Takže to jde všechno z mojí kreditky? - Už to nějakou chvíli běží. Pěknej útěr. Tady Conan. Snažte se uklidnit, vím, že je to pro vás síla. Dám si deset... Dám si deset kuřecích nugetek! Taky chci... čtyři plněný zapečený brambory!

Proč tak řve? Chci čtyři plněný zapečený brambory! Já žádný prachy nemám, takže nevím, jak se to bude platit. Dobře, tak to asi zatáhnu já. Právě jsem řekl Conanovi, že nemám prachy a musí to zaplatit on, ale koukejte. - Musíme tě taky ohodnotit? - Ano, z pěti hvězdiček. Cube, kolik dáš Anthonymu? Jestli nenajdem žádnou trávu, tak za to půjdou body dolů.

- Vím, kde jsou tady lékárny. - Žádnou legální. - Ta nechutná tak dobře. - Opravdu? Samozřejmě, Conane. Jak "samozřejmě"? Můžu něco upřímně říct? Jen povídej. Upřímně. Mluvíte se mnou jako s dítětem. Pořád mě shazujete. Mluvíte se mnou jako...

bych nebyl v pohodě. Jako že nevím jaká je doba. Conane, sklapni. To neděláme. - Víš ty co? - Máme tě rádi. - To byl dobrej argument. - To je Matt? - Jo, je to Matt. - Ahoj, Matte. - Čau, jak je? Unesli jsme jeho prdel, tak to je! Právě mluvíš s panem Ice Cubem, panem Kevinem Hartem a panem Conanem O'Brienem.

Unesli moje auto. Podívej, řeknu to takhle... Jestli chceš vidět svýho kámoše, navrhuju ti, aby ses ukázal na Hollywood Boulevardu u FedExu, nahoře u Fka. Doporučuju ti udělat, co říkáme, nebo se Conan neudrží na uzdě, ty grázle zasranej! - To je neuvěřitelný. - To mi povídej. Tohle není vtip!

Chceme trávu, laptopy, pračku. Já chci vlasovou kosmetiku! Aby to šlo po dobrým, neměl bys na ničem šetřit, šmejde! Páni, dobře... Nějaké konkrétní značky? Chci kondicionér od Frederika Fekkaie. A taky Sta Sof Fro. - A mně sežeň samoopalovák. - Kevinovi vezmi samoopalovák. A potom se sejdeme u FedExu, nahoře u zasranýho Fka.

A taky sežeň nějakou trávu! A ne z žádnýho nóbl podniku, chceme takovou tu od chlápka, u kterýho nevíme, kde to sebral. Na ničem jiným nezáleží, jestli chceš, aby se něco nestalo, bělásku. - Je běloch? - Mexičan. Hej, Mexikáne! Nepleť si pojmy s dojmy... Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Error. Nejde prehrat :(

10

Odpovědět

Funguje, zkus jiný prohlížeč (Pokud se objevuje chyba Error #2035)

10

Odpovědět

+M4objevuje... a mas pravdu.. Jen Firefox to nespusti :) I tak by to ale jet melo... Diky.

10

Odpovědět

jak se Hart škodolibě smál, že má ty prachy :D

170

Odpovědět

Pecka od začiatku až po koniec! :D

503

Odpovědět

BOMBA!!!!!!!!!! :) Conan je boží! ;)

331

Odpovědět

Super, snad pude i pokračování pokračování :D

391

Odpovědět

Genialne!

262

Odpovědět

Hey Mexicana :D zase skvělý video

892

Odpovědět

Tohle je taky slušný :D http://www.youtube.com/watch?v=1tUEez2Bjb8

27

Odpovědět

Ještě lepší než původní video. :D

707

Odpovědět

Perfektní, od toho vide na kterém Conan v noci spí, je tohle jeho nejvtipnější video. Prosím více Conana! Přeložte prosím i sestřih jeho vlasů, velmi mě pobavil, prostě jak je tam Conan je to nejlepší, jako vždy.

1811

Odpovědět

Ty dva uhlíky neznam .. ale Conan je nejlepší.. jako vždy :D

2069

Odpovědět

Tak Ice Cuba znám jako meme "Today was a good day", ale vím, že je to raper a herec. A toho druhého znám spíš z vine videí, kdy je nakonci hláška z jeho stand-upu "Help me... NIGGA!" :D

221

Odpovědět

+MiKi_93"toho druheho" :D poznam hlavne zo Scary Movie, "to je uvaha jak prase" :D

251

Odpovědět

+MiKi_93Tak to mi je teda luto,ze nepoznate Kevina Harta :D Mali by ste si pozriet nejake to jeho stand-up,resp.bol aj u Conana ;)

104

Odpovědět

+MiKi_93moja obľubená hláška :D ten dialóg viem naspamäť (pardon za moju češtinu) :D
- "můžeš odněkud zmizet a zjevit se někde jinde, když se ukážeš tak nejsi nezvěstnej a když seš nezvěstnej, neukážeš se, hmm?!"
- "leda... bys byl zombie"
- "a sakra, to zní vážne celkem rozumne, napíš o tom blog"
- "jo, hodím to na myspace" :D

163

Odpovědět

Jak začne Kevin vyhrožovat tak to z ní fakt docela děsivě ´:D

325

Odpovědět

Tohle opravdu měli vydat uplně celý od doby co nastoupili až vystoupili. Kdoby se za to sakra zlobil! :)

1142

Odpovědět

Keby túto jazdu spravia ako celovečerný film určite by to získalo zopár ocenení :D

1576

Odpovědět

Boží humor :D

1175

Odpovědět

Conan je Bůh.

2111

Odpovědět

+KohbaSouhlasím, ale zrovna v tomhle díle není on ten nejvtipnější :)

524

Odpovědět

+KohbaKohba to myslel jako sarkasmus.

616
Další