Conan v posilovně s Kevinem HartemCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:495
Počet zobrazení:25 404

Conan vydal po dělší době nový remote a mnohým z vás je už z názvu videa zřejmě jasné, že o zábavu bude postaráno. Ano, Conan totiž opět spojil síly s Kevinem Hartem, s kterým už kdysi projížděl Hollywood a učil řídit Dianu Chang. Tentokrát spolu vyrazili do posilovny a dali si pořádně do těla. Tenhle trénink si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Na YouTube stihl nasbírat už téměř 3 000 000 zhlédnutí a nyní se s českými titulky řítí na vás.

Přepis titulků

Dneska tu se mnou je Kevin Hart. - Zrovna ti vychází zfilmovaný stand-up... - Jo. - ...s názvem What Now? - Jo. - Vystupuješ tam před 50 tisíci lidmi. - 53 tisíci. - Před 53 tisíci. - 50 tisíc z nich to bavilo. - Pro zbylý 3 tisíce to byla zívačka. - Debile. - Bylo tam 53 tisíc lidí. - Dobře. - Všichni nadšený!

- Dobře. Žádnej jinej komik nikdy nevystupoval na fotbalovým stadionu. - On se... - A ještě jedna věc. Promiň, Conane. Nejlepší na tom celým je, že to nikdo přede mnou neudělal. Už končím. - Šlo o vystoupení pro 51 tisíc lidí. - 53 tisíc lidí! - Co to máš na sobě? - Hustou věc. Bože můj, vypadá to jako smoking z roku 3015. - To mám do posilky.

- A co to má bejt? - Přece Nike. - Nike? Tak dívej na mě. Mám to vychytaný. Nahoře Nike. Dole Reebok. - Dvakrát tolik prachů! - Ne. Ne, po týhle větě není karate kop vůbec na místě. Ne, nedostáváš dvakrát tolik prachů. Ty firmy vůbec nevěděj, že nosíš jejich hadry. - Je jim to fuk.

- Teď už to věděj. Nahoře Nike, dole Reebok. Původ tenisek nejistý. Jsou někde z Rumunska. Hlavní je, že dostávám zaplaceno třikrát. Teď jsem si natrhnul sval. Zrovna se mi překrvuje stehno. - Jseš bílej jak stěna. - Co kecáš? Dívej se. Nevidím absolutně žádnej rozdíl. Jsme jeden jako druhej.

Nevnímám rozdíl v barvě. Proč jseš tak strašně vybledlej? - Nechápu to. - Koukal ses někdy do plechovky s lančmítem? Vidíš tu jizvu? Máma mě kdysi poslala vynést koš a já se říznul o plechovku od tuňáka. - Jseš drsňák. - 1978! - Přestaň s tím. - Další natrženej sval. Přestaň dělat nesmyslný karate kopy. Když já je dělám hrozně rád.

- Začínám držet veganskou dietu. - Ne. Používám zubní nit. Mám jednu otázku. Plánuješ dneska vůbec posilovat? Hele, tohle ti nenaroste samo. - Chceš si sáhnout? - Ne. Vypadáš jako nedomrlej sedací vak. Nechci na tebe sahat. Hele, je libo shyb?

Čumíš, co? Zkus mě trumfnout. Ty kráso! Conan je fakt drsňák. Kam se na něj hrabu. Ty bláho! Kam ses to vytáhnul? Conane, ty mi dáváš. No jo, netušil jsem, že jich máme dělat víc. Myslel jsem, že stačí jeden.

- Ale není problém. - Peč na to. Peč na to. Conane, peč na to, nebo se z toho posereš. - Přizvedni mě! - Ne. Přizvedni mě! Vychválím ten tvůj zku*venej film! Jenom mě přizvedni! Vlez mi pod zadek. - Ne, nebudu tě...

- Koukej mi vlézt pod zadek! - Tlač mi na hráz! - Zapomeň. Tlač mi na hráz! - Není mi to příjemný. - A zvedni mě nahoru! Není mi to příjemný. Dobře. Slušnej výkon. - Já makal, tys makal. Jsme dobrej tým. - Ale na žádnou hráz jsem ti nesahal. - Něco jsem cítil.

- Pěkně kecáš. - Tlačils mě palcem. - Ani jsem se tě nedotknul. Vůbec jsem se ho nedotknul. Jen palcem. Nech toho. Dej si už pohov, jo? Z čeho jseš tak udejchanej? No tak... Ty máš fakt dost! Rád bych měl namakaný tělo, ale nechci vyděsit svý fanoušky.

Vždyť máš postavu holandský ženy. Musíme s tím něco dělat. Podíval jsem se mimo kameru a koukám, že si Kevin přivedl trenéra. Můžeš ho sem zavolat? Takovej vazoun! - Tohle je tvůj trenér? - Jo. - Už chápu. Tohle je můj. Jmenuje se Rubin. - Pozdravte se.

- Čau, Rubine. Moc mě těší. Rubin mě dvakrát měsíčně trénuje a radí mi s účetnictvím. Dělá mi daňový přiznání. Je zřejmý, že se mě dnešním tréninkem pokoušíš zabít. To není pravda. Proto tu máme neutrální ženskou trenérku. - Ahoj. - Ahoj. Jak vidíš, oblečení je naprosto klíčový. Než se pustíme do práce, sleduj její top.

Má top, kterej jasně říká: "Tak jsem tady!" Spíš: "Jsme tady!" - Protože ukazuje prsa. - Já jsem to pochopil. Rádi bychom, abys nás dnes trénovala a ukázala nám nový cviky. Většinu z toho, co nám předvedeš, budu nejspíš už dávno znát, - protože jsem dost... - Vystupoval před 49 tisíci lidmi. Říkal jsem ti, že jich bylo 53 tisíc.

Ukážu vám pár cviků, které možná už znáte, možná taky ne. Nad hlavu. To je rána! Viděls? Já se potřebuju vždycky pořádně namotivovat. Takže budu dělat, že jsem dostal tenhle míč k Vánocům, i když jsem o žádnou modrou kulatou blbost nestál! Sleduj, Kevine. Vánoce!

Už se těším na dárky! Míč? Já nechtěl žádnej pitomej míč! Proč? Taky si to zkusím. Nabízej mi vystoupení v nějakým malinkatým klubu. Na malej klub vám kašlu. Já chci vystupovat před 53 tisíci lidmi. Na nějakej klubík vám zvysoka kašlu! Koukejte mi domluvit staďák, zm*di!

- Dost dobrý. - Že jo? Jen zkus příště míň pištět. Jen jsem se do toho opřel. - To nejsem já. - Přesně takhle jsi zněl. To nejsem já. Říkal jsem "staďák". - Staďák! - Lehněte si proti sobě. Má hrozně zaprasený podrážky. Můžete s tím něco udělat? Nemá tu někdo ručník?

Dobrý, už můžem. Čum na tu mrdu, Conane! To ti vrátím. Házíš jak ženská. - Zkus mi ho hodit jako chlap. - Já ti ukážu chlapa! Nejsem žádná Holanďanka! Vůbec se nemusím snažit. Sklapni, ty jeden kouzelníku z budoucnosti! Házíš to jak Macaulay Culkin.

Beztak nikdo ani nepočítal, kolik bylo na tom staďáku lidí. - 53 tisíc! - To je tvůj amatérskej odhad! - 53 tisíc. - To říkáš jen kvůli daním! - Ty hovado! Z fotek to vypadá, že jich tam bylo sotva 1 500. - Půlka byli příbuzný! - Měj trochu úcty. Na úctu ti se*u. Sakra. Radši to zabal.

- Má hráz mi pomáhá. - Ne, už to zabal! Díky! Měj trochu úcty. Ten staďák byl vyprodanej. - Slušnej výkon. - Zatím váš nejlepší. Dobře ty. Přijde mi, že to nějak těžko rozdejcháváš. Jsem úplně v pohodě.

Sotva popadáš dech. Nic to se mnou nedělá. Dali byste tady staříkovi trochu napít? Ukážu vám, jak trénovat s Kevinem Hartem. To je ono! Dobře ty! Některejm lidem připadá Conan vtipnější. Conan je vtipnější!

Co s tím uděláš? Conan je vtipnější! To nakrkne. Hlavně klid. Nic si z toho nedělej. Nevyšiluj. Uber, uber! - Že mě chceš zabít? - Nechci. - Chceš. - Vůbec ne.

- Má zabijáckej pohled. Co to je? Co blbneš? Co to má bejt? Sleduj tohle. Dívám se na jednu stranu, mlátím na druhou. To nikdo nečeká. Hele, pošťák! Tati, přestaň se mi smát. Už toho mám dost! Ještě trochu vejš.

Jako nic. - Ona to zvedla? - Já ti to vysvětlím. Máš super ohoz, ale omezuje tě. Je moc těsnej. Hodí se spíš na arménskou svatbu. Zato já mám volný oblečení a kruhy. Takže můžu udělat... - Přestaň.

- Už se vracím! Na druhej pokus! Strč do mě. Kevine, strč do mě! Strč mě do hráze! Dělej! Strč do mě! Viděls to? Stačí pár kruhů, má hráz a nic mě nezastaví! Dnes jsem motivoval svého přítele k tomu, aby zvládl nemožné. Zvedl se a makal.

Změna kamery. Sami vidíte, že s pomocí vás, jeho fanoušků, lidí, kteří ho mají nejradši, se může změnit a stát lepším člověkem. Změna kamery. Cvičte s Hartem. Změna kamery. Máme padla. Zatím se mějte. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

změna Kamery ! :D :D :D

00

Odpovědět

Nejvíc mě na tom dostalo to že ke svý první jizvě na noze jsem přišel taky způsobem že mě máma poslala s odpadkama ve kterým byla konzerva od tuňáka :D:D:D:D

70

Odpovědět

Kterej z těch dvou je Connan?

13

Odpovědět

Ani jeden.

120

Odpovědět

Hart mi asi nikdy nesedne. Byl dobrý v Conanovo projížďce Hollywoodem ale jinak ho prostě nemusím. Ani nevím proč možná je to tím jeho stylem humoru.

113

Odpovědět

Já zase nemusím všechny ty afro komiky, jako jsou Ch. Rock, E. Murphy (i když toho jsem nikdy neviděl vystupovat v civilu, možná bych potom změnil názor...i když bych si tipnul, že bude stejný jako většina jeho rolí, takže nic pro mě), Ch. Tucker, na M. Lawrence mám vyloženě alergii, atd. Až K. Hart mě vyloženě baví...za což má zásluhy Conan a BugHer0, protože podle těch jeho filmů by si mě fakt nezískal.

30

Odpovědět

protože se bere moc vážně - nedokáže přenést vtip na svou osobu

21

Odpovědět

boží :) a Kevin mě překvapil, camera change byla super :D

151

Odpovědět

Po dlouhé době, kdy není Conan úplně trapný (na předchozí video "Conan dostane katanou do břicha" už jsem ani neklikal) a mohl jsem se u něj zase zasmát z plných plic, jako dřív. I když za to může asi spíš Hart.

29

Odpovědět

Už tu opakuji poněkolikáté, že Conanova videa nepřekládáme chronologicky. Tudíž komentáře o nějaké sestupné nebo vzestupné kvalitě nejsou na místě. Střídám tu staré archivní kousky s novými i třeba 3 roky starými videi z jeho show CONAN na TBS. Takže se rozhodně nenechávej odradit tím, že je nějaké "slabší" období, protože jde čistě o to, která videa vybereme.

191

Odpovědět

+BugHer0Však já nevím, proč se zase opakuješ a říkáš mi něco co vím. :) Já si spíš v tichosti říkal, že je to mnou, že už ho jsem přejedený, ale toto video mě vyvedlo z omylu. A teď s uvědomuju, že je to vlastně tak jak říkáš, "za všechno můžete vy" :D ... Ale ne, za mou ignoraci minulého videa s asiatem mohlo spíše předchozí video s asiatem, kde učil Conana bojovat, kde byl Conan total trapas, kde před diváky tlačí až moc na pilu a přehnaně se před nimi předvádí, až to má na mě efekt, jaký má, takže další podobné výstupy ve studiu vidět nemusím. Toť vše.

08

Odpovědět

+R3diJasný, tu katanu vybral Frix narychlo, když jsem nestíhal a musel za mě zaskočit. Vím, že byla dost rychle po předchozím videu se Stevenem Ho. Příště dáme větší rozestup, ať tě to tolik nese*e. :-D

10

Odpovědět

+BugHer0Oooh, jsem se celý začervenal. :D

01

Odpovědět

Váhal jsem, jestli Kevin Hart sedí nebo stojí o stupínek níž :-) Ice Cube ale chybí, Hartovi role vážného ublíženého n***a moc nesedí...

180

Odpovědět

Video je skvělé, ale musím se přiznat, že tihle černoští komici (Kevin Hart, Martin Lawrence, Chris Tucker) mi moc nesedí. Jakoby všichni sdíleli jeden charakter malého ukecaného černocha. Paradoxně mě pak mnohem víc pobaví Will Smith, Ice Cube nebo Samuel L. Jackson, kteří netlačí tolik na pilu a nehrají (tolik) na černošskou strunu, ale za to mají obrovské charisma. Králem černošské komedie však pro mě (s vyjímkou Richarda Pryora, který se jako filmový komik moc neprosadil) zůstává Eddie Murphy, který sice v tomto století o nic pořádného nezavadil, ale ve vážnějších rolích (Dreamgirls, Mr. Church) ukázal, že má v sobě více talentu než jeho následovníci...

232

Odpovědět

Dobře napsáno. A slova jsou naprosto přesná jak si to myslím i já hlavně co se týče jmenovaných herců. Vystihl jste to.

00

Odpovědět

Ta trenérka pěkná, ale jako by nevěděla, co má dělat... Furt se tam jen pletla... :-)

615

Odpovědět

Má melouny a to jí bohatě stačí-nic víc nepotřebuje! xD

180

Odpovědět

Ani mě moc nenapadá co jiného by měla dělat :-D . Odejít nemůže, je tam aby "dělala" trenérku, ale je to natočené jako komedie, takže to moc seriozně brát nemůže. Naopak bych chválil, že se tam nesvalila smíchy na podlahu, já být u těch šašků tak bych to nedával :-D .

100

Odpovědět

Ze začátku jsem si myslel, že ten Kevin sedí :D

350

Odpovědět

Ke konci Conan tlačil už moc na pilu..

1216

Odpovědět

Kde vidíš tu pilu? Já tam totiž žádnou nevidím :-/ :D

31

Odpovědět

Boží, nasmála jsem se :-D

161

Odpovědět

Ku koncu som si pomyslela, že Conan určite musí niečo brať :D

41

Odpovědět

Ta trenérka vypadá jako Amber Rayne.

31

Odpovědět

Ať je ji země lehká...

10

Odpovědět

Skoro se mně zdálo, že Kevin byl chvílema vážně trochu nasranej a už ho ty Conanovy vtípky sraly...:-)

603

Další