Conan v posilovně s Kevinem Hartem (vystřižené záběry)CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:17 359

Vzpomínáte si ještě na video, ve kterém se Kevin Hart a Conan sešli v posilovně, aby si společně zacvičili? Dnes vám přinášíme české titulky ke kratšímu sestřihu vystřižených záběrů. Dozvíte se, co Conan snídá, kdo je úspěšnější a vtipnější a ani tentokrát nebude chybět cvičitelka Jennifer Widerstrom. Všiml jsem si, že tu našla řadu nových fanoušků, takže můžete omrknout její Instagram.

Přepis titulků

- Jedno po druhém... - Povídej. Do posilovny musíš přijít ve stylovým oblečení. Při pohledu na tebe nikdo neví, jestli jdeš posilovat, nebo kouzlit. Netušej, co přijde. Vytáhne z rukávu holubici? - Tady nejde o žádný čáry! - Co vůbec jíš? - Zdravý jídlo.

- Třeba? Hnědou rejži, brokolici, všechnu možnou zeleninu. Dělám, co je třeba. Proč pomáhat smrti? - Proč? - Smrt pomoc nepotřebuje. - Proč jí pomáhat? - Já s ní tak trošku koketuju. - Ne, to je blbost. - Nepomáhám jí, ale občas si vyrazíme. Třeba k snídani zbožňuju ovocný perličky. Máš je rád? - Nemám! - S domácím mlíkem. Jasně, protože jseš patnáctiletá puberťačka.

Proto jíš ovocný perličky? - Čeká tě čtvrtletní písemka? - Tos nemusel. - Proč jíš ovocný perličky? - Každá má jinou barvu. Dej si něco pořádnýho! Jseš přece chlap! Zkus vaječný bílky! Proč se v tomhle věku láduješ cereáliema? - Rád si čteš text na krabici? - Jo. - Jdeš na velkou a hledáš v krabici hračku?

- Je tam. - A dost! - Někdy tam je. Jseš dospělej chlap. Co je moc, to je moc! - Už žádný perličky! - Nech toho. Dobře. Posílíme jádro těla. - Na vzpírání radši kašli. - Kde je to jádro? Tady vevnitř máš jádro. Pod tou věcí, který jsem se právě dotknul, máš jádro a my ho zpevníme.

Parádní tlesknutí. Raz, dva... OPAKOVANÝ ZÁZNAM - Proč by tohle někdo dělal? - Dá to vyniknout tvejm svalům. - Chceš vidět mý svaly? - Radši ne. Dobrý. Nechceš si sednout?

- Radši bych si lehnul. - Posaď se. Řeknu ti příběh Kevina Harta. Jednoho dne se narodil kluk, který měl sen. A ten sen se mu splnil. Víš proč? Protože jsem chtěl. - V tom je ten rozdíl. - Ten kluk jseš ty? Čti. "Dej do toho srdce."

- Co máš v těle? - Srdce. Tak ho do toho dej. Víš, co musíš? Musíš odejít z ložnice poté, co ses s někým vyspal a říkáš si: "Co jsem to udělal?" Já neodcházím, já takhle vycouvávám. A dělám přitom tohle. Nebo tohle. Aspoň věděj, co dostaly.

A když si daj záležet, dostanou víc. - Takže jseš odměna? - Jo, jsem odměna. Malá, ale slaďoučká odměna. Ovocná perlička. Ahoj, Kevine. - Páni! - Musel jsi? Jen abys věděla, že jsem taky nařachanej. Moment. Víš, se mnou je to tak... Asi byste si měla kleknout.

Klekni si. Jen ti chci nejdřív něco povědět. Řeknu vám inspirativní příběh. Jednou se narodil kluk, který měl sen. Toho snu se držel a pevnou vůlí ho docílil. Jmenoval se Orville Redenbacher. - To jsem byl já! - Začal prodávat popcorn a slavil úspěch. Vytáhněte si to až nahoru. Na obě nohy. Dobrý. Kvůli sledovanosti budu radši zády ke kameře.

Vedle sebe. Pokračujte. Tohle není nutný, ale klidně to dělejte. A teď zpátky. Něco vám řeknu. Televize právě výrazně potemněla. Za hlavou budete mít míč a nahrajete ho Kevinovi. Váš úspěch závisí na jeho úspěchu a naopak. - Ano? - Já jsem mnohem úspěšnější. Pokud to bereme z pohledu filmů, příjmů, sympatičnosti...

a toho, kdo je ve světě známější, tak ano. - Berem to takhle? - Hraje to velkou roli. Takže se teď musíš snížit na mou úroveň. Moment. Kotě, jsem ženatej! Viděli jste ji? Jsem ženatej. - Ona po tobě vyjela? - Jo, nevím, co si myslí. Pane, já jsem taky ženatej. Jen abyste věděl.

Mám manželku. Vyjel po mně úplně stejně jako ona po tobě. - Snažíme se tu cvičit. - Za půl hoďky na parkovišti. Buďte upřímná. Dejme tomu, že nás potkáte někde v klubu, neznáte nás, vidíte naše těla. - Ke komu přijdete? - K tomu vtipnějšímu. - Útěr! - Sakra... Ale víte, co mám ráda?

Můžete udělat ten svůj tanec? Vidíš? Přestaň. Dost! - Ne, nedělej... - Přesně. - Ne, Conane, přestaň. - Objímáme se čistě profesionálně. - Prý pro mě něco máš. - Jo, mám. - Tady to je. - Hustý. Asi víte, že mám vlastní řadu tenisek Hustle Hart. Tyhle jsou pro tebe.

To jsem já! - To na mě řveš? - Jo, můj hlas. - A co řveš? - Prostě řvu. - Myslel jsem, že jseš vevnitř. - Ne. - Jako bys byl v tý krabici. - Zkus si je. Dobře. Jaká to je velikost? Neboj. Ty nemáš čtyřicítku? - Čtyřicítku? - Já myslel, že tě trefím. Mám spíš pětačtyřicítku.

Jo! Paráda. Když chci trénovat v o sedm čísel menších teniskách, Hustle Hart je pro mě jasnou volbou. Jo! Jo! Hustle Hart – jsem na ni moc velkej. Ale to říká každá. Chápeš? - To se nehodí.

- Protože mám obří péro. To je moc. Končím. "Jsem na ni moc velkej. Ale to říká každá." - Mám tě rád. - Nápodobně. - Bavil jsem se. - Proč tohle vždycky vystřihnem? To nevím, ale je to tak. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D "Jsem na ni moc velkej. Ale to říká každá." :D to mě odrovnalo :D

51

Odpovědět

Zas tenhle debilni zrzek, nechapu proc ho sem furt cpete.

342

Odpovědět

Zas tenhle debilní pinkhat74, nechápu proč sem furt píše.

10

Odpovědět

VOLOVE :-D

01

Odpovědět

Bolo počuť nejaké "ahoj", keď potom vravel že je štastne ženatý?

03

Odpovědět

Kdyby se tam ona placala po řiti, tak by to bylo ještě lepší....ale i tak 10/10

60

Odpovědět

Vaše starosti,a moje peniaze by som chcel mať...

20

Odpovědět

Jako vážně mu dal o sedm čísel menší boty? :D Ty vole :D

34

Odpovědět

Myslím, že v češtině se používá výraz střed těla, ne jádro.

63

Odpovědět

To jsem si zrovna hledal a našel jsem na dosti fitness stránkách a blozích to "jádro", tak jsem to nechal...

242

Odpovědět

Jádro se normálně používá...

103

Odpovědět

Froot loops bych přeložil spíš jako Cheerios. I když to není úplně to samé, myslím si že je to ve větším povědomí lidí než ovocné perličky. Jinak dobrý překlad :)

15

Odpovědět

Cheerios jsou barevný? Znám jenom klasiku. To je tam dost důležitý, protože si z něj Kevin utahuje právě za to, jak dětsky ty cereálie působí.

90

Odpovědět

+BugHer0Jo, jsou i fruity Cheerios, který jsou barevný, u nás se ale neprodávají. Přiznám se, že mi unikl vtip, kdy Kevin naráží na barvu froot loopsů. Myslel jsem si, že ho jenom genericky popichuje, že jí křupky na snídani. Za mě bych asi použil termín ovocné Cheerios, i když ten produkt "neexistuje". Ale to už je tvém uvážění :)

00

Odpovědět

+BugHer0já bych to přeložila jako kolečka, protože vypadaji spíš jak pidi donuty spíš než jako perličky :)

00