Conan učí Dianu říditCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 643
Počet zobrazení:36 918

Toto video stihlo do týdne na YouTube nasbírat neuvěřitelných 12 milionů zhlédnutí a vy za chvíli uvidíte proč. Conan se rozhodne, že pomůže jedné ze svých zaměstnankyň (Dianě Chang), kterou čekají závěrečné zkoušky v autoškole, tím, že si s ní vyjede a dá jí pár užitečných rad a tipů. Na tuhle jízdu Diana určitě jen tak nezapomene. Příjemnou zábavu! Pokud máte zájem o aktuální informace o Conanovi a jeho pořadu, přidejte si jeho českou fanouškovskou stránku na Facebooku. :-)

Přepis titulků

Ahoj, tohle je jedna z mých zaměstnankyň Diana Chang. - Ahoj, Diano. - Ahoj. Čekají tě závěrečky. Jelikož svým zaměstnancům rád pomáhám, napadlo mě, že si vyjedeme... a dám ti pár tipů, protože sám řídím už hodně dlouho. Řidičák jsem dostal v šestnácti, a to je už... No, kolik bys řekla, že mi je? Nějakých padesát...

Padesát a kousek? Opatrně. - Ale je to tak, ne? - O to teď nejde. Vypadáš, že ti nebude víc než... čtyřicet. Rád bych, abys na kameru řekla, že je možné, že mi je kolem třiceti let. Je možné, že je Conanovi kolem třiceti let.

Zkusím zastavit. To dělám já, moje brzda. Dobrý, ne? Mám svou vlastní brzdu. - Je to sranda. - Jo, hrozná... - Říkali ti, že máš mít obě ruce na volantu? - Jo. Podle mě... - to není nutný. - Vážně? Jo, blbě se pak píšou esemesky nebo se někomu volá.

Teď si nemůžu vybavit tu polohu. Máš mít ruce na desáté a druhé hodině? Od té doby, co přišly airbagy, se prý mají dávat ruce níž. Proč mi to nikdo neřek? Nejspíš jsi dělal řidičák, dřív než vznikly airbagy. Je to možný. Ten týpek tě právě předjel. Teď se z tebe v podstatě stala jeho děvka. Musíš mu říct: "Já nejsem tvoje děvka, ty jseš moje děvka." - Pak na to šlápneš a nacpeš se před něj.

- Dobře. - Jeď rychlejc. Předjeď ho. - Snažím se. A teď na něj z okýnka zařvi: "Jseš moje děvka!" Řvi. Teď. Jseš moje děvka. Nestáhlas okýnko, a ještě jsi to zašeptala. Je od tebe hezký, že necháváš ty lidi přejít. Ale tyhle důchodci to trochu přeháněj. Vidíš je?

Táhnou se jak šneci. Stáhni si okýnko, ať tě lidi slyšej, až na ně budeš řvát, že jsou tvoje děvky. - Dobře. - Teď. Jseš moje děvka! Ty lidi... - To bylo smutný. - Zvládla jsem to. Řvalas to na starý asijský pár. - Necítíš se provinile? - Ne, bylo to boží. - Příště ani nezastavuj.

Stačí se na ně ošklivě podívat a je to. - Dobře. Hele, jsou zpátky. Dívej se na ně. Ne! Předjeli tě. Právě ti to natřel Sienna minivan. Diano, jde ti to skvěle, ale je načase trochu přitvrdit. Chci, aby sis zkusila vézt víc lidí naráz. Můžou totiž odvádět tvou pozornost. Takže se stavíme pro dva moje kamarády, může být? Klidně. Čus!

Ahoj. - Jak se máte? - Dobře. - Jseš v pohodě? - Bože můj. Milá Diano, pravidlo číslo jedna zní: "Ne že to pose*eš!" - Vezeš pasažéry. - Jo, máš tady dva bráchy. Vezeš černej náklad! Možná po cestě někoho odkráglujem, takže se musíš naučit přibrzdit a pak...

Nejsme ve westernu. Ve westernu? Takhle se střílí všude. - Nebudu si zapínat pás. - Proč ne? - Jsem drsňák! - Cože? - Drsňák. - Ty nechceš pás? - Ani za mák. Jsem drsňák. - Kámo... Hele, Tupac byl jeden z největších drsňáků, který jsem znal, - a pás si vždycky zapínal. - Máš recht. - Dobrá připomínka.

- Tak jo. Zpomal. Bože, ta holka jede jak splašená. Už jsi někdy chodila s černochem? - Jo. - A byl v pohodě? - Byl to trochu mimoň. - Jako Urkel? - Ne, to ne. - Byl prostě jen... - Jako Kevin Hart? Většího pohodáře, než jsem já, nenajdeš. - Diano, jsem v pohodě? - Jo. - Vidíš?

- Proto jseš s každou jen kamarád. Ne, to není pravda. Když mě viděj, hned na mě chtěj skočit. Jenom když dáš touchdown. V koncový zóně jsem byl už milionkrát a vždycky, když tam doběhnu, tančím. - Jak jako tancuješ? - Víš, o čem mluvím. - Nevím. - Mluvíme o šu*ání. - Aha. Conan vůbec nechápe moje metafory. - Nedoteklo mu to.

- Hej... - Bělásek. - Jo, moje řeč. Bavíme se s nočním jezdcem. Nejsem žádnej noční jezdec. Vysadíme ho. Schválně kolik si za den vyšlape. Nejsem žádnej prostitut. Klidně si vystoupím. Co mám dělat? - Co mám dělat? Klidně půjdu. - Prostě na ně vlítneš. Za dvacet minut jsem zpátky i s ušitou boudou.

- Chceš mě nabonzovat? - Za dvě hoďky přijedu s ušitou boudou. Absolutně netuším, o čem to mluvíš. Fakticky, teď si nedělám srandu. - Nechápu tě. - Mluvím o šu*ání za prachy. Jak to myslíš, že přijedeš s ušitou boudou? Chtěl jsem naučit Dianu řídit, a najednou je ze mě prostitut, kterýho chceš vysadit, aby ses pro něj za nějakou dobu stavil s ušitou boudou. Na chodník půjdeš ty.

Já ne. Nenech se předjet. Proto s sebou vždycky vozím misku plnou centů. Baterie jsou lepší. - Pěkně to schytaj. - Tys po nich házel baterky? To snad není možný. Tady máš cent. - A je to. Nepředjíždí tě ten vůl? - Jo, stáhni si okýnko a hoď ho po něm. - Dej mu co proto! - Stáhni si okýnko! Tys ho jenom odhodila.

- Na kohos mířila? - Na toho vola. - Dobře. Radši zastav. - Fízlové! - Fízlové. Zdřímnu si. - Já beru roha. - Ne, ne, ne! - Hasiči, hasiči! - Tak to nic. - Ty vole, už jsem otvíral. - Já taky. - Kevine, nechceš dopředu? - Klidně. Aspoň se něco naučíš, Diano. Teď si jen najít oběť.

Támhle. Zpomal, zpomal. Kámo, přestaň se před nás cpát! Furt se před nás montuješ, vole! Tenhle cent měl bejt pro tebe! - Chtěl jsem ho po tobě mrsknout! - Chtěl ho po tobě mrsknout! Viděls, jak Diana řídí? Je to začátečnice, vole! Srovnej se do latě! Auto bez elektrických okýnek je k ničemu. Za chvíli mi upadne ruka.

Až tě někdo naštve, zařveš: "Ty zm*de!" Vidíš? Vidíš, jak blbě to vypadá? Dobrej, jak to jde? Jak se máte? - Sháníme marijánku! - Dvanáctá a Pudro? Pudro a co? Dvanáctá a Pudro. Jestli nemysleli spíš San Pedro. - To jsou dvě různý místa? - Ty neřídíš. Proč automaticky předpokládáš, že se tu Cube vyzná líp než já?

Proč se nezeptáš radši mě? - Máš naprostou pravdu. - Jseš rasista! Diskriminuješ mě. - Je to Pudro, nebo Pedro? - Netuším. - Jsem tady prvně a mám pěkně nahnáno. - Prostě to zkusíme. - Koupíme trávu. - Mělas už crack? - Ne. - Nevadí. A hnědej cukr? - Hnědej cur?

- Jo, koks si lidi cpou do řiti. Ani nevím, jak si o to říct. "Ty jo, zbytečně tu vykecáváme. Radši mi to narvi do zadku." Neřiď se pravidly. Pravidla jsou pro děvky. Jo, a děvka je hnedka. - Neumíš to říct. - Jo, od tebe to zní jak reklamní slogan. "Děvka je hnedka!" "Mám tu pro vás jednu vtipnou hlášku.

Děvka je hnedka." Řek jsem to úplně normálně. - Conane, tys musel bejt na vejšce kanec. - Si piš... Koule samá boule. Vždycky jsem nahodil a čekal na pořádnou štiku. Musel jsem jet vždycky až na dřeň. - Opřel jsem všechno a všechny. - Stačí, Conane. - Buchty, borce... - Jasně. - Zkusil jsem všechno. - Já věděl, že jseš prostitut. Musel jsem splatit studentskou půjčku.

Půjdu vám koupit piñatu. Hlavně ať tě tam nikdo neopře! Conan v těchhle hadrech fakt vypadá jako prostitut. - Tady je piñata. - Conane, to se... Conane. - Co s ní mám... - Pošli ji Cubeovi. Místní piñaty stojej za vyližp*del. - Jo. - Popojedem. Kterej fast food máš nejradši? Popeye's.

Popeye's? Ty jo... Nejradši bych tě požádal o ruku. Správně. Správně. Jak moc moč, moc moč, bys vymoč, kdybys moc moč? Vem to někam do studia a bude z toho hitovka. - Vždyť je to děsný. - Není. - Je. - Vždyť víš, co dnešní mládež poslouchá. O. P. P. od Naughty By Nature. To nepochopíš.

- Jdu krůček po krůčku. - Panebože. - O tom to je. - Co se děje? Co to je? - Lékárna. - Fakticky? - Jo, super. - Můžem dovnitř? - Jo. - Máme průkaz. Drogy si strká zásadně do zadku. - Takže vězeňskou peněženku? - Takhle se tomu vážně říká? - Jo. - Conane, máš rád gumový medvídky? - Ty zbožňuju.

- Tak ber. Chci dvě kila gumovejch medvídků. Ano? Můžu vás o něco požádat? Rád bych tuhle piñatu naplnil trávou. Ládujte to tam. Nemáte kobercovku? Jo! Kolik chcete za tu vlajku? Ty jo, máme tu nějak zahuleno. - Co to meleš? - Jsme jak Cheech a Chong. Stáhni to okýnko, nebo tu chcípnem.

Ne, dřív nás totiž zabásnou. Ale nevadí. Máš za sebou slušnou kariéru. Je načase to zabalit. Najednou se cítím bezstarostně a nebojácně! S*át na červenou. Jeď dál! Červená! Poruším zákon a mám auto plný trávy! - Sakra, jak na potvoru tu stojí policajt. - Neboj, má jen kolo. Porušil jsem zákon přímo před zraky policisty.

- My se chlupatejch nebojíme. - V pohodě, s fízlama to umím. - Zdravíčko. - Měli byste si poodjet. - Omlouváme se, pane. - Stojíte přímo na přechodu. Pane, řeknu vám, co je na mě nejlepší. Zaprvé, jsem křesťan. A pokud si dobře vzpomínám, Ježíš kdysi chodil po vodě. Už nevím, co jsem tím chtěl říct. Ztratil jsem nit. Prostě popojeďte, ano? Sklapněte a na shledanou. Děkujeme mockrát, pane strážníku.

Už to nikdy neuděláme! - Jo, chlupatej, šlapej pryč! - Cube, moc nám nepomáháš. - Jak vám chutná? - To kuře je krutý. - Krutý jako kokain! - Zvládnul by sis to nacpat do zadku? - Do zadku? - Jo. Jdu do toho. Dneska bych to dal. Diano, myslím, že jseš připravená. - Že je připravená? - Jo, jseš. A jestli bude mít instruktor nějaký blbý kecy, mrskni po něm baterku.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi nejlepší video od Conana xD

10

Odpovědět

Tohle je asi nejlepší Conan :D Tahle trojka by měla mít více spolupráce, povedené opravdu. :D Ty hlášky no prostě viděl sem to už asi 3x a pokaždé se směju. Super díky za video.

50

Odpovědět

Dobře dostaň se před něj stáhni okýnku a zařvi teď si moje děvka :D :D :D :D

40

Odpovědět

Chci moc poděkovat za překlad. Tvoje překlady těm videím totiž dodávají úplně nový rozměr vtipnosti díky těm specifickým slovním obratům a tak vůbec. :)
God bless you.

790

Odpovědět

Díky moc za pochvalu - potěší to. :-) Tyhle věci mě bavěj nejvíc, protože se na nich dá dost vyřádit.

290

Odpovědět

Nebude to čistě náhodou jen umně schovaná reklama na http://www.csfd.cz/film/403799-polduv-svagr/videa/?video=157710160#highlight-video-157710160 ? :)

100

Odpovědět

Tak ty rozhovory a všechno se vždycky dělaj jako promo k nějakýmu filmu danýho hosta. :-) To ale nic nemění na tom, že je to vtipný, ne? Když už reklama, tak ať vypadá takhle a nebude mi vůbec vadit. ;-)

150

Odpovědět

Vůbec by nevadilo, kdyby na konci na tom řidičáku měla EYES:RED místo EYES:BLU. :D

160

Odpovědět

Fuck the police coming straight from the underground
A young n***a got it bad cause I'm brown

321

Odpovědět

54

Odpovědět

Skvela zalezitost. :D Presne tahle trojice mi tu chybela. Po pro me neprilis vtipne Armenii je tohle vynikajici spestreni. Ja se smal hned, jak Conan usednul na misto spolujezdce. Kevin s Cubem mohli klidne vic hlaskovat, jako treba v projizdeni Hollywoodu, ale i tak 10/10.
Dalsi video s touhle trojici !! :D

43

Odpovědět

Divím se, že ještě nikdo nekomentoval, že Conan říká v čase 1:15 "is it ten and two", ale v titulkách je desátá a třetí hodina, což je samo o sobě dost vtipná představa. Že ty nás jenom zkoušíš, broučí hrdino? :D

31

Odpovědět

Ne, to je prostě taková ta klasická chyba, kdy se natolik soustředíš na odposlech a překlad problematických pasáží, že spleteš základní číslovku. Už se mi to stalo bohužel několikrát. Je zajímavý, že vždycky překládám jen o jednu vedle. Např. osm přeložím jako devět a tak. :-D

Každopádně opraveno.

270

Odpovědět

Od dob airbagů ruce níž? Takže obětuju obratnost a moje schopnosti předejít nehodě tím, že dám ruce do polohy, kde mi je airbag nevystřelí za hlavu, abych si náhodou nevykloubil rameno, až narvu strom, kterýmu bych se ještě dokázal vyhnout, kdybych volant držel normálně?

... prosím řekněte mi, že je to jenom vtip a já mám dlouhý vedení :)

45

Odpovědět

stejne ho drzis jak chces ty, ne jak to chce zakon/bezpecnost, tak na co se rozcilovat? :D

50

Odpovědět

+HabanszJako to zas jo :D ale přecejenom pokud si chci užít nějakou hezčí vlnitou okresku, tak nepojedu jednoruč ve spodní části :D

00

Odpovědět

Jasně ale kolik lidí si projíždí okresky ? Většinou buď jedeš po téměř rovné dálnici nebo jedeš 50 a méně ve městě. K obojímu nepotřebuješ točit volantem jako o duši. :D

16

Odpovědět

jen malé upozornění v překladu 6:20 neříká že by neměla řídit se "zavřenými" okýnky, ale že by nikdy neměla řídit auto co nemá "elektrická" okýnka :-)

190

Odpovědět

Díky, máš pravdu, to "powered" jsem neslyšel.

101

Odpovědět

8:26 bych neřekl že je "a to jsem tě chtěl požádat o ruku", správný význam dle mě bude "právě jsem tě málem požádal o ruku" nebo něco v tom smyslu, jelikož ji chválí výběr. "Diane I've almost married you just now"

172

Odpovědět

Tady jsem dlouho váhal, ale asi máš pravdu. Taky opraveno. Díky.

53

Odpovědět

stejnak nejlepší bylo, jak ho utřela s těmi Airbagy... :D

892

Odpovědět

Kopirka prvniho videa - jen pridali libivou asijku - ale taky bych se s ni projel...

630

Odpovědět

Hodně slabý a trapný

14124

Odpovědět

Vo tom to je. ;-)

441

Odpovědět

na sebekritiku není nikdy pozdě

292

Odpovědět

Mě to příjde jako nejlepší video od conana za dlouhou dobu :D

300
Další