Conan se chystá na HaitiCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:5 636

V dnešním videu vám Conan vysvětlí, proč se rozhodl, že natočí další speciál... tentokráte na Haiti.

Přepis titulků

Asi se k vám už doneslo, že prezident Trump nazval na nedávném jednání o zahraniční politice Haiti a africké státy za prdele světa. A to spoustu lidí... Vedeme tu pořad pro děti. Spoustu lidí to pohoršilo a urazilo. Podle mnohých je to téměř rasistické, nebo dokonce rasistické. - Zní to dost rasisticky. - Mám vynechat "téměř"? - Myslím, že můžeš. - Zatím ho tam nechám. Podle svědků, kteří se jednání účastnili, prezident na konto Haiti prohlásil: "Na co tu potřebujeme Haiťany?

Ať odsud vypadnou." Údajně jeho slova. Já osobně netuším, co panu prezidentovi Haiťané udělali. Ale když je nemá rád, vsadím se, že jsou to milí lidé. Opravdu... Jo. A proto... A proto tento týden poletím na Haiti, pojedu je pozdravit a lépe poznat.

Čeká nás speciál Conan na Haiti. Jo. Myslím, že se mi na Haiti bude líbit už jen proto, že ho prezident tak nesnáší. Všiml jsem si totiž, že všechno, co se mu nelíbí, já naopak zbožňuju. Uvedu pár příkladů. Trump nerad cvičí. Mě cvičení strašně baví. Trump nerad čte.

Já čtení miluju. Podle Trumpa je Meryl Streep přeceňovaná. Já ji ve všech filmech zbožňuju. Trump nesnáší, když musí pracovat víc než hodinu denně. Já rád pracuju přesně hodinu denně. Trump nesnáší, když ho ženy odmítají. Já si období, kdy jsem byl puberťák a pak dvacátník užil. Zlatý časy! A třicátník.

A skoro-padesátník! Skoro-padesátník? To už jsem se oženil. Bylo to divný. No nic... Trump nerad poslouchá lidi, kteří jsou pod jeho úroveň. Já s Andym spolupracuju už 25 let! Jsem rád pod tvoji úroveň. Trump nemá rád ženy starší 40 let. O mně si lidi často myslí, že jsem ženská starší 40 let.

- Neslýchané! - Jo. A konečně... Trump Haiti moc nemusí. Takže předpokládám, že si pobyt na Haiti skvěle užiju. Nezapomeňte... Nezapomeňte náš výjezd sledovat živě. Moje zážitky budete moci sledovat na facebook.com/teamcoco, instagram.com/teamcoco nebo twitter.com/conanobrien. A pokud jste moji rodiče, těšte se na telegram.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je na čase, aby se společnost začala učit nebrat se tak vážně. Všichni to cítí.. proč vyhrál Donald Trump.. proč u nás vyhrál Miloš Zeman. Protože říkají to, co si myslí. Na takových postech je potřeba, aby se nehledělo na to, jestli každým řešením velkého problému někdo v malém někoho urazí.
Problém je, že tito dva (a nejen oni, samozřejmě) pánové mají jen tu jednu stranu mince.. druhou stranou je to, že aby ta slova měla smysl, musí být od člověka slušného, bez neopodstatněných předsudků vůči menšinám.
Neboli. Není problém říct, že Haiti je p***l světa.. není to relevantní poznámka, ale je to pravda. Problém je, že to řekne vulgární rasista s dalšími irelevantními rasistickými poznámkami kolem.
Společnost se pak rozdělí na tři skupiny. Debilní sluníčka a rasistické burany, přičemž jedna skupina pojmenovává druhou. A třetí skupina, víceméně inteligentních mlčících, kteří když promluví, jsou jednou z prvních dvou skupin automaticky označeny nálepkou skupiny opačné. A problém si pohodlně projde mezi nimi a způsobuje další škody.
Dokud ony první dvě skupiny nedospějí a nepřestanou se brát tak vážně, nebude to jinak.

111

Odpovědět

Oni neříkají co si myslí, oni říkají, co si myslí hlupáci. (OK, dobře, v případě DT to bude to samé).

65

Odpovědět

Jaký konkrétně problém vyřeší prohlášení amerického prezidenta, že Haiti a africké státy jsou prdeIe světa? I kdyby to neřekl Trump, ale někdo slušný? To není nekorektní pojmenování "věcí pravým jménem", to je buranství a v tomto konkrétním případě neskutečný politický diletantismus.
Je to asi podobné jako jít po městě, vidět ošklivou holku a říct jí: "Fůůůůůj, ty jsi ale hnusná p**a, s tebou bych nechtěl šukat". Řekl bych z mého subjektivního pohledu pravdu? Hmm, asi jo. Nevyřeším tím ale vůbec nic a do světa vyšlu jediné poselství, že jsem kardinální kretén, který by zasloužil dostat do huby. A ten, kdo by mi do ní dal, nebude "debilní sluníčko", ale normálně vychovanej člověk.

Osobně jsem alergickej, když ČR díky pár dekádám v 20. století lidé na západ od Německa označují za východní Evropu. Pokud by nás libovolný vrcholný politik označil rovnou za "p***l světa" (a v očích vyspělejších západních zemí prdelí rozhodně jsme), asi bych se nasral, neřekl si: "Pěkně jsi to pojmenoval pravým jménem a vzhledem k tomu, že ty jsi slušný a ne Trump, tak se neurazím, ale zatleskám".

104

Odpovědět

+Zeckon to neprehlásil... povedal to medzi rečou mimo záznamu :) takže si si zbytočne ten sloh mohol odpustiť :)

25

Odpovědět

+ZeckJihovýchodní státy Spojených států mají problém s gangy haitských imigrantů. Předpokládám, že to je důvod, proč ona prohlášení provedl a nebylo to proto, že mu imigrant z Haiti nedal v Taco Bell extra majonézu.
Označení "p***l světa" je vulgární označení sociálně zaostalé země, což je důvod, proč se ti nejsilnější, nejodhodlanější a především ti, co nemají co ztratit, vyskytují a následně se ilegálně srocují v nejbližší bohaté zemi. Tedy řešením je vyhošťování a paralelně úzká spolupráce s Haiti, ke zlepšení nynějšího stavu.
Místo, aby se to vysvětlilo takto a řešilo se to, křičí na sebe většina pískoviště a těch pár dospělých, co ví jak věc řešit, musí víc hlídat děti, namísto produktivní práce.

Česká republika je ekonomicky západní Evropou, geograficky je střední Evropou a politicky dlouho byla Evropu východní, přičemž dozvuky jsou zde stále. A to, jak nás kdo označuje, na tom nic nemění. Tedy Vaše alergie je jen Váš vlastní problém. Ztrpčuje život jen Vám a dokud nedospějete, nezmění se to. Respektive, nelibý názor druhého nenávistí jen utvrzujete.

50

Odpovědět

+Zeck*Je to asi podobné jako jít po městě, vidět ošklivou holku a říct jí: "Fůůůůůj, ty jsi ale hnusná p**a, s tebou bych nechtěl šukat".*
Pravdu máš v tom, že tohle říct bez důvodu na potkání hezké není. Ovšem už tě vidím, jak držíš hubu a jdeš se osprchovat, abys voněl, když se ti taková hnusná p**a začne s**t do baráku a do ložnice bez optání.

34

Odpovědět

+cotomelešprogresívnym komunistom nevysvetlíš :) Pravidlá sú len pre bohatých, bielych heterákov :)

12

Odpovědět

Nikto nepochybuje že tam žijú aj dobrý ľudia, ale veď Conan sa zbadá... ešte ani nevystúpi z lietadla a jeho prvé slová mimo kameru budú ,, k***a, to je ale diera,, ...pretože je... :D

44

Odpovědět

když to někdo o těch zemích řekne na hlas, dělá se z toho skandál.. přitom si to někde vzadu v hlavě myslí všichni, i ten Conan

64

Odpovědět

Když někdo vynesl ven privátní Trumpovu poznámku o "shithole countries", může se celý "svět slušných" zalknout morálním rozhořčením.
Když před časem francouzský velvyslanec v Británii označil na banketu Izrael jako "zasranou malou zemičku, kvůli které jsou všechny problémy", nedostalo se obecného odsouzení jemu, ale novinářce, která o tom napsala.

Jó, není s**t jako s**t.

169

Odpovědět

Uhm, vyjadrenie veľvyslanca, ktorého meno nikomu ani nepríde na jazyk, by ťažko mohlo mať rovnakú váhu, ako vyjadrenie najmocnejšieho muža planéty, náčelníka tzv. svetovej polície a bla bla...takže áno, odpovedal si si pravdivo.

612

Odpovědět

+Rezoluttakze to teraz mozem kluden vykrikovat? ako nepodsatny clovek? dvojaky meter, komousi?

38

Odpovědět

+V.M.VargaPšššt, rozprávajú sa dospelí..takže do pyžamka a spať.

510

Odpovědět

+Rezolutmama je na teba dost prisna, v tvojich 52 rokoch

02