Teplí mezi námiKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:11 203
Politický projev v trošku netradičním provedení Keye a Peela.

Přepis titulků

Přátelé, mám jednoduchou filosofii. Vláda by měla pracovat pro všechny, nejen pro elitu. A proto jsem pomohl schválit farmářský zákon, protože mi na farmářích záleží. Ale to není vše. Budu pracovat pro každého, ať už jste mladí nebo staří, ať jste Asiat nebo Hispánec, ať už jste heterosexuální nebo jste gay.

Budu pracovat pro vás všechny. Proto také podporuji manželství pro všechny. Lidé si nevybírají, že budou gayové, já si také nevybral svou heterosexualitu. Umíte si představit, že by vám někdo řekl, že si nemůžete vzít osobu, kterou milujete? Pardon, ale podle mě jsou gayové taky lidi. Gayové nejsou jiní, gayové jsou jako my.

Milují, mají strach, vychovávají své děti, touží po lepším životě. Ale jsou i tací, kteří si myslí, že být homosexuálem je zvrácenost. To je absurdní, komunita homosexuálů je v této zemi velice cenná. Jsou to doktoři, jsou to právníci, jsou to učitelé, jsou mnou a jsou i vámi.

A jejich úspěchy jsou stejně tak dobré jako úspěchy ostatních komunit našeho národa. Takže se otočte k tomu gayovi vedle vás a podívejte se, že se od vás vůbec neliší. Děkuji. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vždyť to není ani trochu vtipné ...

329

Odpovědět

Bylo to hodně vtipný.... musíš to jenom pochopit.

20

Odpovědět

Já bych ho volil!

294

Odpovědět

Už žádné videa od těch dvou šašků prosím...

6145

Odpovědět

Sám si šašek

563

Odpovědět

Není to Tvůj šášek kafe?

202

Odpovědět

Pusť si to ještě jednou, za svou homosexualitu se nemusíš stydět...

203

Odpovědět

+HPObávám se, že v jeho případě je to spíš deb*lita...když někdo nedokáže pochopit, že na to video nemusí klikat, nemusí se na něj dívat a už vůbec nemusí vyjadřovat své duševní nedostatky do diskuzí...

70