Kmotr v jedné minutě

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:376
Počet zobrazení:4 459

Před nedávnem se tady objevil Shawshank v minutě a dnes vám přinášíme další parodii od Famous Last Nerds, tentokrát na filmovou klasiku Kmotra. Video má opět spíš okolo dvou minut, ale tahle parodie rozhodně stojí za zkouknutí.

Přepis titulků

Díky tomu, že MTV nedávno koupila HBO, musíme minutu vysílat mafiánské filmy. V souladu s tím přinášíme tříhodinový epos Kmotr zkrácený do jedné minuty. Jedna minuta? Na to zapomeň! Jsem Vito Corleone, raz dva, Michaeli. Má dcera se vdává, hlavně respekt chci. Má rodina vyhraje, ostatní prohrajou, udělám jim nabídku, co nejde odmítnout. - Sonny, najdi Mikea. - Tady je, táto. - Lidi, jak je, to je má holka Kay. - Vypadá jak Annie Hall. - Tvá rodina je v mafii?

- Vysvětlím to! - Bože můj, to je Johnny Fontaine! - Dej mě do filmu, chci zpívat a být veselý. Přestaň řvát jak děcko, jede tam můj consiglieri. - On bude v tom filmu. - Já říkám, že ne! Jak se vám líbí v posteli tohle, pane? - Promluvme si s Turkem. - Drogy následují. - Ne. - Ale táto! - Ať to všichni respektují! Ať tvé vnouče je mužský, já jsem Luca Brasi. Jdi špehovat Turka, blbče.

No jo a gratzi. - V tuhle roční dobu si rád pomeranč dám. - Hej, kmotře! - Já tady umírám! Michaeli, v novinách, tvůj otec byl střelen! - Musíš jít! - Uvidíme se? To asi ne. Jídlo, mám hlad, tyhle nám uvaří máma! To je zpráva, co říká, že Luca Brasi spí s rybama! Jdu do nemocnice, kde je tátův plášť? Jsem Enzo, ten pekař, pekař zván Enzo.

Dej ruku do kapsy, dělej, že zbraní dáš ránu. Měl bych tě naučit o autoritách, synu. Projeď se se mnou, jede i Turek. - Co se tu děje? - Každý dostane pár kulek. Jedu do Itálie, mám ženu - už ne. - Jsem zpátky, táto. - Sonnyho zabili. Je mrtvý, Mikeu spoléhám na tebe. - Víš, jak jsem říkal, že nepůjdu k mafii?

- Jo. - Vedle. Jedem do Vegas, máte zabalíno? No tak, Moe, prodej nám kasíno. - Kruci ne! - Jedeme zpět. V tuhle roční dobu si rajčátko rád dám. Ach, mé srdce - já tady umírám! Vezmem to dítě a vodou ho polejem. Dobře, šéfe, teď jste novým kmotrem. Jsem Michael Corleone, to jméno má efekt. Jsem nový kmotr a chci hlavně respekt. Další čtyři rodiny jsou pryč, musím sebou hnout. A udělám jim nabídku, co nejde odmítnout. Překlad: ScreaMaker Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle si Kmotr fakt nezasloužil...

186

Odpovědět

najlepsi tu bol don Corleone: 2x ja tu umieram :D

180

Odpovědět

kmotra je můj nejoblíbenější film, ale tohle se mi nelíbilo shawshank v minutě byl lepší

182

Odpovědět

anton yelchin

180

Odpovědět

hehe sranda.. ale disrespekt ;( ;-D Corleone wants respect! :)

180

Odpovědět

Fifa: Upřímně, všechny co tu Kolikokoli nahodil jsou lepší než tihle.

180

Odpovědět

úpřímně Kolikokoli, to co si tu hodil nesahá tady těm ani po kotníky...

180

Odpovědět


Odpovědět

paradicka takymto videam dam vzdy s radostou 10*

180

Odpovědět

Ja som videl film, rovnako ako redemtion je jeden z mojich top a príde mi to parádne.

180

Odpovědět

OMFG tak tohle na JibJab nemá ani trošinku.

180

Odpovědět

Nebylo to už náhodou??

180

Odpovědět

empuu: Kmotra jsem samozřejmě viděl. Už kvůli tomu jsem dal nízké hodnocení, pač tohle si Kmotr vážně nezaslouží...

180

Odpovědět

Shawsank byl sice lepší, ale tohle taky celkem ušlo.

180

Odpovědět

to Matrinx Darko no zrejme si kmotra nevidel/necital pretoze mne to prislo ako celkom dobre nebolo tam sice nic na zasmiatie ale ocenujem spracovanie

180

Další