Komediantka Charlene: Dospělák očima dítěte

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:5 129

"Promiň, že mi trvalo tři roky odepsat ti na zprávu. Moderní technologie jsou pro mě španělská vesnice." 
Sedmiletá Ava Ryan si podmanila internet díky svým legračním videím, ve kterých ztělesňuje "dospěláky" tak, jak je vidí z jedinečného pohledu dítěte. Ať už vás baví její nesporný herecký talent, nebo její jedinečný vhled ( a přiznejme si, že s těmi legračními videi zvířátek není tak daleko od pravdy), její nahrávky vám vykouzlí úsměv na rtech.

Přepis titulků

Tady Charlene. Všichni ruce nahoru. Promiň, že jdu na náš brunch o osm hodin později. Totálně mi to vypadlo. Jsem v šoku! Dochvilnost se zbytečně přeceňuje. Sakra, zapomněla jsem si vzít prášek.

Dneska vůbec nestíhám! Koukala jsem na fotky kůzlátek. Jo jo, v jednom kole, snad tři hodiny bez přestávky. Tři hodiny koukání na kůzlátka. Dnes se cítím fakt dobře, takže piju vodu, osvěžující... Ale ne, netrefila jsem se do pusy!

Dokonale upravená, jako ze snu! Já vím, že jsem cvok. Ale drama je můj život! Nesleduju pravidla. Sleduju pejsky na Instagramu. Víš, jak se upravuju? Moje ranní rutina? Vyvalím se z postele a prostě přijdu.

Nebaví mě se snažit. Promiň, že mi trvalo tři roky odepsat ti na zprávu. Moderní technologie jsou pro mě španělská vesnice. Jo, a ten rozvod mě mrzí. Jejda, kde jsme to byli? Jo, jasně... Promiň, to se mi stává na rovném povrchu a gaučích.

Gaučech. Gaučách. Gauči. Já vlastně nevím. Můj život je série nepovedených selfíček. Dnes mi to sluší, udělám si hezkou fotku!

A jéje. Zbožňuj mě, nebo mě nesnášej, ale jsem mimoň, takže... se s tím nějak smiř, brouku. Vím, že je sobota, ale nikam nejdu, jsem stará a unavená. Měj úctu ke starším.

Moje záda! Lidi se ptají, proč chci vždy něco extra. Tak si říkám... nejvíc extra budou moje extra velký hranolky! Jsem nejlepší člověk, kterýho znám. Mluvím se sebou v jednom kuse.

Trávím čas sama se sebou. Fakt. Klidně budu poslouchat Despacito sama! Co si jako myslíš? Lidi.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak se změnou doby mění lukrativnost povolání, tak - na své dcerky pyšné matky - z nich jednou chtějí mít zpěvačky, modelky, tenistky, no a teď vlogerky. Tak ať to holkám sype !

20

Odpovědět

Díval jsem se na to podruhý a pořád se mi to líbí.
Celkem trefně si dělá p***l z pitomejch keců nás dospěláků.

84

Odpovědět

Potřetí a furt JO

00

Odpovědět

Všimli jste si, že je docela těžké hodnotit video 0% ??

62

Odpovědět

Proč je u několika videí to zpoždění titulků? Špatně se mi to pak čte...

00

Odpovědět

Pohonil jsem.

105

Odpovědět

jako, vtipna je, o tom zadna :D roztomila snad jeste vic.. Nicmene, takhle malym deckam cpat technologie mi neprijde zrovna spravne.. Porad zastavam ten nazor, ze socialni media jsou naproste a totalni zlo, a hlavne, ze se na nich vytvari dost tezka zavislost.. Takze, proc bych neco takoveho delal svemu diteti? To uz mi srandovni neprijde :-(

59

Odpovědět

Ta holka vypadá jak jeden týpek co ho totálně nesnáším. Jediné čeho to video dosáhli je zvednutí mého tlaku. Zmrd

54

Odpovědět

Je prostě úžasná!
·
"Jsem nejlepší člověk kterýho znám" — ta dívčina mi čte myšlénky; stejná krevní skupina :-)

58

Odpovědět

Já těm schodům nerozumím.

33

Odpovědět

Ok, má chyba.. nedošlo mi, že mají extra úzkou chodbu, tak to zkresluje, jakoby to schodiště mělo 20cm vstup:)
Víc k videu nemám. Jen se má hlava snaží, na všem, najít něco zajímavého... a toto bylo to nej, takže vlastně je to způsob hodnocení:)

23

Odpovědět

Až moc realistické -_-

81

Odpovědět

Snad ne...

103