Kouzla s iPademThe Ellen DeGeneres Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:796
Počet zobrazení:11 695

Zatímco někteří kouzelníci a iluzionisté si vystačí s kartami a jinými klasikami jejich řemesla, Simon Pierro se rozhodl vydat modernější cestou. Před pár lety jste jej mohli na našem webu vidět, jak mate nakupující v jednom z německých obchodních domů. Dnes se svým iPadem a iluzemi objíždí celý svět a my vám přinášíme alespoň jeho vystoupení u Ellen DeGeneres.

 

Přepis titulků

Z toho, co náš host dokáže s iPadem, jsem byla mimo. Přivítejte tu německého kouzelníka Simona Pierra. Myslím, že jsem viděla něco na EllenTube, ale dnešní vystoupení pro mě bude překvapením. - Díky za pozvání. - Díky, že jsi přišel. Možná tě překvapí pár věcí, které jsem o iPadu zjistil. Nevím, jestli se ti to už stalo, ale když takhle posouváš, stává se tohle.

Pokud se to stane, zůstaň v klidu. Není to softwarová chyba. Je to jen víc prostoru pro tvoji kreativitu. - Dobře. - Vidíš ten provázek? - Ano. - Tady? Když za ten provázek zatáhnu, získám přístup ke zcela novým, mnohem lepším aplikacím.

Díky tomuto provázku ti můžu ukázat svých posledních 2000... fotek z dovolené. Neboj, nebudu je ukazovat všechny, jen takový přehled, protože takhle je můžu snadno vytisknout. Což je úžasné, protože moji rodiče nemají iPad, takže je jen nalepím na pohlednici a pošlu až do Německa. Ale než to udělám, vždycky si pořídím kopii, jinak bych o ně mohl přijít.

Další aplikace nedává smysl, ale je zábavná. Stejně jako FaceTime. Zavolám kamarádovi, snad je připravený. Pokud jste vy. To jsi ty, tady je publikum. - Ahoj, Christophe. - Ahoj, Simone. - Slyšíš mě? - Slyším. - Jsi připravený? - Jsem. Snaž se, jsem u Ellen. - Tady je brčko. - Ano. Takhle?

Perfektní. Díky tomuto brčku... můžu snadno... - Fungovalo to? - Fungovalo, díky. Díky tomuto brčku můžu sdílet nejen hudbu a videa, ale i colu. Je výtečná. Ale neví, že mu můžu poslat i něco na oplátku. Trochu kokosového mléka z Kalifornie. Vteřinku, prosím.

A mléko je na cestě. Jak vidíte, je to stále prototyp, ale funguje. Potlesk pro Christopha. Ellen, tento iPad je i dobrá skrýš na ukládání věcí. Například dnes jsem... Jen to najdu... Je to až tady. Na třetí stránce jsem dnes skryl Ellenino pero.

Tady je. Za vteřinku ho budu potřebovat. Podržíš ho, prosím? A jak nám připomenul Neil Patrick Harris, jsi královnou selfie fotek. Proto jsem ti chtěl vytvořit aplikaci na míru. A povedlo se. Takže teď půjdu za publikem a za vteřinku se vrátím.

- Dobře. - To je ale nádherné publikum. Takže... Tak se na to... Zdravím. Ahoj. Co tyhle dvě krásné dámy, vyfotíte se se mnou? - Jasně. - Trochu se přisuňte. Jen ten foťák natočím a jsme připravení... Úsměv. Dobrá, mám to.

Moc děkuji. A teď... teď ti ukážu, jak tvá aplikace funguje. Tohle je Ellen Selfie. Vyberu poslední fotku, kterou jsem pořídil. Tady je. Takhle vypadá ta aplikace. A takhle vypadá rámeček mé babičky. A teď mi pomozte napočítat do tří. Jedna...

dvě... tři. A tady to máme, není to další iPad, tohle je skutečná... - Co? - papírová selfie. Cože?! Teď ji můžeš dámám podepsat, Ellen. Podepíšu vám ji. Neuvěřitelné. Na webu se o Simonovi dozvíte více.

Pokud mi chcete taky ukázat nějaký kouzelnický trik, nahrajte ho na EllenTube. Za chvíli jsme zpátky. Páni. Překlad: Karlja www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč má tak slabé hodnocení? Já taky většinou Ellen nemusím, ale tady ani moc nebyla a kouzelník byl dobrej. Čekala bych hodnocení kolem 8-9 a ne jen 6,29.

131

Odpovědět

Ellen nemusím, ale o ni v tomhle videu nešlo - ten iluzionista byl opravdu dobrý a rozhodně si takhle špatné hodnocení nezaslouží. Dal jsem 9..i přesto, že šlo vidět, že je nervózní a některé triky byly dost "okaté" (jako s tou prupiskou, kde šlo vidět, že ji má schovanou v ruce a tak jsem celou dobu jen čekal, co vytáhne, ale tak přece jen už tady snad všichni vyrostli z víry ve skutečnou magii :D )

61

Odpovědět

Jak jako vyrůst z pravé magie? Neserte mě tady! A o Ježíškovi vím teda už asi dva roky, ale pro někoho jiného jsi mohl níže napsat [SPOILER ALERT] :)

41

Odpovědět

Video se jmenuje "Kouzla s iPadem" , hodnotím kouzla s iPadem deseti hvězdama, nikdy jsem to neviděl a moc se mi to líbilo. Klobouk dolů.

112

Odpovědět

Kolik z vás je přesvědčeno, že se jedná o složitý trik, tedy o iluzi?

04

Odpovědět

Počkat, to není skutečná magie?

160

Odpovědět

+R3diSpíš podotýkám na to, že tento pán je nazýván iluzionistou. Ale když se podíváš na to, co tam předvádí, tak to není žádná iluze. Jak mizí mléko ze sklenice? To se nedá ošálit. Řada věcí by se normální člověk nenaučil bez zasvěcení do tajů tzv. kouzel. Trik je však něco jiného, to je šálení pozorovatele, tedy iluze. Dnes si lidé zvykli na to myslet si, že v tom je nějaký trik či fígl apod. Jde hlavně o to, že lidé spoléhají na pohodlný myšlenkový vzorec, že musí mít své logické vysvětlení a něco jako nadpřirozené neexistuje apod.

14

Odpovědět

No jasně a příště nám budeš tvrdit, že dárky nenosí Ježíšek

160

Odpovědět

Stop trying to make Ellen happen. It's not going to happen.

Myslím, že když má většina jejich videí pod 7 hvězd, asi to nebude show, která by tady měla úspěch :/

2920

Odpovědět

Nevim co, to všichni hejtujete tak strašný to nebylo.
Kouzelnická show byla super, ale kdyby to bylo u Conana tak by to bylo ještě lepší :D

385

Odpovědět

Takový ten pocit, kdy dám desítku videu, kterému bych normálně dal šestku-sedmičku, jen abych vyrovnal alespoň jednoho debila, co dal jedničku čistě kvůli Ellen.

6826

Odpovědět

Akorát dotyčnýmu se to opravdu líbit nemuselo, zatímco ty tomu dáváš deset, i když se ti to (podle tvých slov) líbilo akorát na 6... a pak tu povídáš o debilech :D Zamysli se

1610

Odpovědět

+AnterunZamyslel jsem se a udělal bych to znovu. Ano, určitě jsou tu lidé, kterým se to skutečně nemuselo líbit a v takovém případě je jejich nízké hodnocení naprosto v pořádku (byť objektivně to skutečně není trága na jednu hvězdu) a když mluvím o debilech, tak tyhle lidi nemyslím. Myslím jedince, kteří si v minulosti neoblíbili Ellen (i to chápu) a dají jednu hvězdu jen proto, že je to z Ellen show. Což považuju za nespravedlivé. Já Ellen taky nemusím, nebaví mě, považuju ji za nejslabší ze všech moderátorů talkshow na videacesky.cz, nicméně v tomto konkrétním videu nešlo o žádný její monolog ani exhibici; hlavní prostor tu dostal host a nebyl špatný. Nebyl špatný na jednu hvězdu. Proto jsem dorovnával - po těch letech na videacesky.cz už mám čuch na to, jestli lidi dávají slabé hodnocení proto, že je to opravdu slabé video, nebo proto, že si "chtějí kopnout do Ellen" a docílit toho, aby odsud zmizela. Což já nechci, i když mě Ellen moc nebaví. Co mě ale baví, je zdejší rozmanitost. To, že když čirou náhodou budu mít chuť pustit si Ellen, tak ji tu najdu v češtině. Nebude to tak dobré jako Conan, Craig nebo Norton, ale nemusí být vždycky všechno desetihvězdičkové.

92

Odpovědět

+AnterunZ mého pohledu je mi úplně jedno, co se ve videu děje, ale dám tomu jednu hvězdu, protože chci, aby se tady žádný video s ní už nikdy neobjevilo. A to je objektivně dobrý důvod, nesnáším Ellen tak moc, že ji tu nechci ani vidět.

02

Odpovědět

kejklíř jeden

51

Odpovědět

chybí mi C&H show :(

254

Odpovědět

Tohle je fakt smutné...to minulé video s ním mělo hodnocení 9,6 a teď 4,8 jen proto že to je u Ellen? :D Taky ji nemám rád a tohle je o něco slabší než to první, ale 4,8...to snad ne. Dávám 10 abych to trochu srovnal.

4117

Odpovědět

hodnocení na videacesky je zcela zcestné a naprosto nevěrohodné. Víš jak. Na co ti je 10-ti bodový systém u 5minutových videí.
Kdyby videacesky měli hodnocení kratší:
1) líbilo
2) v pohodě
3) slabší
4) nelíbilo

myslím, že by hodnocení byla objektivnější.
A CSFD s těmi pěti hvězdičkami jsou taky k hovnu. Zase hodnotit celovečerní film či seriál pouze pěti hvězdama, příležitostně odpadem je taky mimo. Měli by z toho udělat procentuální systém (klidně i v desetinách).

218

Odpovědět

Dávám 1 abych srovnal těch tvých 10 ;)

4425

Odpovědět

Dala jsem deset jen protože tady lidi ani video nemusej vidět, aby dali čemukoliv u Ellen hrozný hodnocení... -_- Bylo to dobrý a pobavilo mě to... jasně, že to neni doopravdy, to kouzla nejsou nikdy, jde o to, že je to hezky udělaný a často vtipný, tak nechápu čtyři hvězdy.... ;)

289

Odpovědět

Dej klidně dvanáct. V tomhle videu nešlo ani tak o nějakou Ellen, ať už je tvůj vztah k ní jaký chce, ale o toho chlapíka. Ty stejné triky dělá už dlouho a tady je navíc dělá tak nešikovně, že je vidět, jak je dělá.

24

Odpovědět

Vsadím se, že kdyby byl u Conana, má minimálně 7 z 10. :-D

7610

Odpovědět

Protože místo hnusný pizdy bychom se dočkali vtipného komentáře. Nic ve zlém :)

5829

Odpovědět

Tak srovnávat Conana s Degeneres snad ani nejde. :)

112

Odpovědět

+Ras al Ghulnenadávej !

111

Odpovědět

ta jedna ženská na kraji dobře vyjeveně čumí... achjo

30

Odpovědět

Kouzla! :O

31

Odpovědět

Vždyť je to pořád to stejné, co v obchoďáku. Tady je navíc líp vidět, jak to dělá. Což není dobře.

153

Další