Ellen griluje v horkém křesle Johnnyho DeppaThe Ellen DeGeneres Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:4 637

Johnny Depp se v The Ellen DeGeneres Show ocitl v horkém křesle. Jakou část svého těla má na sobě nejraději? Na jakém nejpodivnějším místě měl sex? A kdo mezi herci a herečkami nejlépe líbá? To a více se dozvíte ve videu.

Přepis titulků

Sedíš v horkém křesle, jak se tak říká. Není časový limit, chci, aby ses zamyslel, ale ne zase moc dlouho. Co tě napadne jako první, když se zeptám… Jakou část těla máš na sobě nejraději? - Oblíbená část. Co se ti nejvíc líbí. - Teda… Tadyta vzadu. - Zátylek? - Jo. - To je tvá oblíbená část těla? - Zrovna teď jo. - Viděl jsi ho někdy?

- Ne. Dobrá. Když se třeba díváš do zrcadla a vidíš svůj zátylek, líbí se ti? - Tetelím se nadšením. - Chápu. - Něco se ti líbit musí. - Moje boty. Boty? To ale není část těla. - Nic se ti na sobě nelíbí? - Nechal jsem si je přišít. Líbí se ti tvůj zadek? Jestli se mi líbí?

- Jsem s ním smířený. - Fajn. Dobře. Jaká je tvá oblíbená nadávka? Prdel. Ba ne. - Oblíbená nadávka? - Jo. - Jako fakt? - Jo. Já jsem slušný. Volovina.

Fajn. Nejsi upřímný. - Na jakém nejdivnějším místě jsi měl sex? - Cože? Nejdivnější místo, kdes měl sex. Ty brďo. Jasně. - První celebrita, do které ses zabouchl? - V kufru auta. V kufru auta. To není… Vůbec mu…

Nemluví vážně. To přece nejde. - V zavřeném kufru. - Ne. - První celebrita, do které ses zabouchl? - První celebrita… - Do Carol Channing. - Panebože. Tahle hra ti vůbec nejde. Oblíbený moderátor talk show? Já. Je… No jo. - Je to tak. - Fajn. - Je pravda, že…

- Tohle jsem zmákl! Z toho mám dobrý pocit. - Dobrá. Zeptala bych se na víc věcí, ale… - Ale nechceš. - …neodpovíš upřímně. - Odpovím. Kdo z tvých kolegů nejlépe líbá? Javier Bardem. Fajn. Tak jo. - Nevěděl jsem, koho vybrat. - Piráti z Karibiku… Salazarova pomsta míří do kin, udělejte, co se sluší.

Za chvíli jsme zpátky. Johnny Depp.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem rozhodně na něj nezanevřel a hon na něj udělali pouze lidi co uvěřili kecům jeho bývalé ženy. Upřímně, kdyby mi někdo nasral do postele, taky bych ji jednu vrazil.

61

Odpovědět

Slusne si ji povodil. :D

40

Odpovědět

Vim, že už dneska celkem dost lidí na Johnnyho zanevřelo, ale já ne. Na jeho filmech jsem vyrostl, mám ho rád, jeho kolegové o něm nemluví špatně, je v kapele a jediné co mě na něm štve je ta kráva ex, kvůli které ho vykopli ze Zvířat. Pro mě je stále sympaťák :-)

90

Odpovědět

Býval to dobrý herec, ty p******y co musel natočit z něj udělali magora.

32

Odpovědět

vzdy som si myslel ze je to dzony dip, ajhla dep

03

Odpovědět

Aspon si vsimavy, ked uz nevies po anglicky

02