FilmCow 7/9Lamy s kloboučky (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:5 566

Maska ožila, nebo je to jen Carlova představivost? Tak či tak, Carl opět získal žádanou pozornost a maska chce po Carlovi, aby dokončil svoji práci. Co tím myslí a kam to povede?

Přepis titulků

Carle! Paule? Carle! Nic nevidím. Musíš vstát, Carle. Jsi ve velkém nebezpečí. Kde jsme? Najdu světlo, Carle. Dobře.

Nepamatuju si, jak jsem se sem dostal. Musíš se dostat pryč, Carle. Aha, je to moje krvavá jáma. Tvůj pád byl strašný, Carle. Myslím, že mám zlomené nohy. Jsi v nebezpečí, musíš vstát. Jak dlouho už tu jsem? Zdá se, že hodně dlouho.

Tvá práce není dokončena, Carle. Máš toho ještě hodně na práci. Nevím, jestli se můžu hýbat, Paule. Musíš jednat rychle. Něco je tady dole s námi. To je nejspíš bazilišek. Ten nás nebude obtěžovat. Ta hloupá věc jí jen chilli papričky. Blíží se.

Byl jsi vždy tak děsivý, Paule? Jdu najít lano. A nějaký Neosporin, pokud uvidíš tubu. Carle! Já vím, se starým Carlem se pořád smějeme. Paule? To jsi byl ty? Možná je to můj žaludek.

Dělá ten rachot. Má chuť na ruce. Pamatuješ na to, Paule? Paule. Carle! Smůla s tím lanem? Je mi líto, Carle. Budeš to muset udělat sám. No, to je na prd. Carle! To nebude fungovat.

Mám moc blbou náladu. Carle! Tak jo... No ne, jak se sem dostala všechna ta těla? Zabil jsi všechny tyhle lidi, Carle. Sbírání hromad lidského masa je moje nejméně oblíbená činnost. Carle! Jsem darebák, nedobrý potížista, to jsem já. Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

narez jako vzdy a vsem kdo se to nelibi - bezte se dal divat na videa justina biebera a pewdiepie. Salad Fingers na vas!

37

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale je to zatraceně divný a znepokojující :D

450

Odpovědět

Od té doby, co zmizel Paul, je to dost slabota...

286

Odpovědět

Počkej si na poslední (12.) díl.

210

Odpovědět

Pokud vim tak účel, jako pomsta fanoušků :D

100