FilmCow 8/9Lamy s kloboučky (S01E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:6 047

Když jsme Carla viděli naposledy, tak byl hluboko v krvavé jámě. I když s nechutí, tak začal dělat to, co po něm maska chtěla.

Přepis titulků

Carle! Myslím, že jsem hotov. Musíš dokončit svoji práci, Carle. Není tu co dokončovat, všechno je pryč. Carle! Skončil jsem, Paule. Carle! Proč na mě pořád křičíš?

Musíš dokončit svoji práci, Carle. Všechny ruce jsou snědeny. Všechny stvůry z masa jsou udělány, vypuštěny a také snědeny. Carle! Jo, bylo to velmi znepokojující. Nemůžu tomu uvěřit, Carle. Pamatuješ na krvavý vír v Paříži? Carle!

Jo... Ten byl můj oblíbený. Carle! Víš ty co? Ani si nemyslím, že jsi doopravdy Paul. Jasně, že jsem, Carle. Myslím, že jsi lhář a podvodník. Musíš dokončit svoji práci, Carle. Najdu skutečného Paula.

Carle! Nemyslím, že bude nadšený z věcí, které jsem udělal. Už je skoro čas. Pamatuješ na tu kouli s nervy, která dala lidem šok a snědla jejich kůži? Ano, Carle. Paul bude opravdu naštvaný, až zjistí, že jsem to udělal. Už jsi skoro u konce, Carle. Až najdu skutečného Paula, tak bude určitě nejvíc naštvaný na tebe.

Carle! Krádež identity. To je těžký zločin. Carle! Křik. Taky těžký zločin. Carle! Paule! Carle! Paule!

Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teorie o Lamách, která dává smysl.

https://www.youtube.com/watch?v=8VzZGZJ1jzQ

10

Odpovědět

Video fajn, ale díval bych se na něj až po další (poslední) epizodě, která tu brzy taky vyjde i s vysvětlením od autora, které je hodně téhle teorii podobné.

00