FilmCow 2/9Lamy s kloboučky (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:6 212

Naposledy se Carl se svojí atomovkou opravdu překonal, může nás ještě něčím překvapit?

Přepis titulků

Carle! Vím, že jsi něco udělal. Co tím myslíš? Vždycky něco uděláš. Je nádherný den, máme se dobře. Co jsi udělal? Pleteš si mě s nějakým darebákem. Carle. Jsem uznávaný člen společnosti.

I pouze naznačovat... Dobře, Carle. Tak co jsi dneska udělal? Tak tedy. Umyl jsem auto. Přispěl jsem místní skupině skautek. Jistě. Viděl jsem dva senzační filmy. Co dál? Omylem jsem šlápl na berušku. Pokračuj.

A... Upekl jsem banánový chleba pro našeho souseda Pata. Myslím, že to je vše. Konec. To je vše? To je vše, co jsem dnes udělal. Carle, co je tohle? Asi jsem zapomněl zmínit jednu ze svých činností. Carle! Omluvám se, bylo to špatné.

Vysvětli to, Carle. Odsud to vypadá jako balón. Na tohle nemám náladu. Myslím, že je to jen světlo a prach. - Prostě mi to řekni, Carle. - Dobře. Možná jsem vytvořil trhlinu v časoprostoru. Skrz kterou jsem nasbíral miliony dětských rukou. Aha.

Co myslíš tím "aha". Asi jsem čekal něco horšího. Horšího? Ale tohle je totálně podělaný, kámo. Já vím, ale od minule s tou atomovou bombou a tvářemi, to prostě.... No tak. Podívej ne na to. Jak jsem to vůbec udělal? Nechápu jak a proč děláš cokoli. Víš jaké to je, být teď Carlem?

Bolí to. Ne tolik jak ty děti, ale bolí to. Carle? Co? Proč... jsou to jen ruce z bílých dětí? No, víš... Běloši musí zaplatit. Aha. A cenou jsou dětské ruce.

Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hm. No není to můj typ humoru...

72

Odpovědět

Možná by mohl autor v popisku zmínit, že autor (FilmCow) nikdy neměl v plánu udělat víc jak čtyři díly (Ve čtvrtém díle vše vyvrcholilo a v tomto díle si lze všimnout, že Pája reaguje slovy: ah, čekal sem něco horšího) a až tedy na obrovský nátlak fanoušků se FilmCow rozhodl, že udělá díly další, ale tak aby lidem ukázal, že to nebyl dobrý nápad, žádat pokračování něčeho co již skončilo. Proto se to také celé tak zvrtne a poslední dvanáctý je takový jaký je.

101

Odpovědět

Jo, vím, že samotný příběh lam je alegorií samo na sebe. Ale právě díky tomu je to tak skvělý příběh, protože ukazuje, co se stane, když to s něčím přeženete a ždímete to pořád dál a dál. Každopádně, tenhle popis dám možná až k poslednímu dílu, protože lidi taky ze začátku nevěděli, že se zrovna tohle rozhodl autor vyobrazit.

91

Odpovědět

Taky děkuji za překlad. Bude moc fajn, pokud zde bude přeložena celá série :)

90

Odpovědět

Foxtrote, vážně moc děkuji za to, že chceš dokončit překlad celé serie i přes ty komentáře u minulého dílu. Jsem rád, že se Carl konečně pořádně do krvava vybarví i tady na videacesky :D

280

Odpovědět

Jsem trochu zmatený :D

60

Odpovědět

Káááááááárl!

30