FilmCow 4/9Lamy s kloboučky (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:5 349

Tak Paul v předchozí epizodě od Carla odešel. Co bude Carl sám dělat? Zvládne to? Jak si zajistí tolik žádanou pozornost?

Přepis titulků

Kdo, já? O čem jiném bys mohl mluvit? Ta ruko-židle. Nedávno jsem se dal na tesařství. Jak by ses cítil, kdybych nazval tvou práci obludností. Jasně, že jsem musel použít tváře. Cokoli jiného by bylo zneuctění umění. Říká se tomu modernismus. Já to jen udělal víc moderní použitím tváří členů městské rady.

Nesouhlasil jsem s výsledky voleb. Někdo se tomu musel postavit. Jsem patriot a hrdina. Dobře, pokud budeš takhle kňourat, tak je můžu přišít zpátky. Myslím, že jejich těla jsou pořád v mém kanálu krve. Jasně, já jsem blázen. Ne ti lidé, kteří zvolili tyhle tupce. Kdybys sledoval zasedání rady, pochopil bys, že to nebyla přehnaná reakce. Co to děláš?

Sedíš. Nikdy dříve sis nesedl. Ty vždycky stojíš, Paule. Ty nemáš sedět. Je to velmi znepokojující. Tebe vůbec nezajímají, co? Moje city. Postavíš se prosím, Paule? Už ani nevím, kdo jsi. Ne, nemůžeš si sundat masku. Musí to vypadat dobře, až tě hodím do kanálu krve.

Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takže:
A) Smazal jsem totální spam odkazující bez jakékoliv souvislosti na konkurenci, respektive web s lehce podobným zaměřením.

B) Smazal jsem příspěvek autora těchto titulků, který tento spam, který se nám tady v poslední době hodně rozlézá, komentoval. Komentář sám o sobě byl v pořádku, ale nikdo by ho nepochopil, když jsem smazal i ten, na který on reagoval.

13

Odpovědět

Oh, tady si někdo hrál s komentářema a když mu ty ošklivý kmetáře ublížili tak se rozhodl že je zničí

02

Odpovědět

Všechno jde z kopce!!!!§§§ Neasi

03

Odpovědět

Cougare, jen jako uživatel tohoto webu říkám – co jsi sám udělal pro tento web? Samozřejmě nemyslím, aby ses hned vrhl na překlad videí, ale pokud se ti něco nelíbí, zkus to říct. Konstruktivní kritika pomáhá, "horší a horší" a "tady to jde z kopce" je úplně k ničemu, protože to ani nenaznačí, co konkrétně by se mělo změnit/zlepšit.

71

Odpovědět

Tvle to je arogance a povýšenost level 1000 :D :D Co dělá tenhle web jako nejlepším kromě toho, že mi příde horší a horší?

110

Odpovědět

O tom slyším prvně teda +1 ale bohužel už jednu stránku s blbýma videama navštěvuji

70

Odpovědět

Možná. Možná jenom trollím a možná je to forma vzdoru proti aroganci místního vedení. a možná všechno dohromady

72

Odpovědět

Psychopatického vymlouvání se, lvl zapomněl jsem si domácí úkol

30