FilmCow 5/9Lamy s kloboučky (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:5 697

Ovce s Carlem dlouho nezůstala, než skončila v kanálu krve. To ale znamená, že je Carl opět sám a opět bez pozornosti.

Přepis titulků

Paule? Jsi doma? Ding-dong! Domácí. Dovážka pizzy. Požární sbor. Bankovní manažer. Máte schůzku. Co chceš Carle? Jsem přeci tvůj přítel, Paule.

Už nejsem přátelé. Nedostal jsi můj omluvný klavír? Klavíry nemají krvácet a křičet. Asi to nebyl tolik klavír, ale spíš prohlášení o klavírech. Proč nemůžeš jít děsit někoho jiného, Carle? Schází mi tvá mrzutá tvář a maska Paula, co jsem udělal, nepomohla. Není dost mrzutá. Tys udělal masku mého obličeje?

Ano a možná by ses měl vyhnout federálním vyšetřovatelům. Carle! Někteří tě teď znají jako Nikolaie Sponagoffa. Brutálního vůdce ruského opiového kartelu. Jdi domů, Carle. Volám policii. Špatný nápad Nikolaii. A ty víš, že není vězení, ze kterého bych se nedostal. Už vytáčím.

Nemám kam jít. Spálil jsem svůj dům, když v něm bylo dost labutí a utratil zbytek úspor na koupi těch labutí. A čí je to vina, Carle? Společnosti. Společnosti a těch labutí. Carle, prosím. Opravdu jsem ti dal všechny šance, které jsem mohl.

Prostě... Už to znova nezvládnu. Co kdybych ti dal 10 milionů dolarů v hotovosti. Ty nemáš 10 milionů dolarů, Carle. Jednou jsem zakopal velkou truhlu dublonů. Můžu je vykopat. Ne, Carle. Byly to buď dublony, nebo mé zoologické knihy. Hodně něčeho je někde v díře. Zapínám hudbu, Carle.

Už nebudu poslouchat. Neslušný. Je mi líto, živý já je tak nevděčný, Carle. A po všem čím jsme si prošli. Je to skandální. Děláš tak úžasné věci a zasloužíš si uznání. V pohodě, on změní názor. Jakmile dorazí labutí klavír. Carle! Není zač!

Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To to najde věcí, když se do Googlu zadá "caaarl".

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ac/3b/a4/ac3ba4d277de0fbe18cb920b912a8113.jpg

60

Odpovědět

00:27 tam máte "obyčeje" místo "obličeje" ;)

10

Odpovědět

Díky, opraveno. :)

10