Thumbnail play icon

Alex JonesLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 211
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:15 173

Alex Jones je americká mediální postava, kterou jste už možná zaznamenali. Je proslulý tím, že často přiživuje různé konspirační teorie a staví se do pozice patriota a konzervativce. Avšak když se John Oliver podíval na jeho pořad jako celek, zjistil, že možná ani tak nejde o názory, ale spíš o chytrý marketing.

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Alexa Jonesa poznám už dlhšiu dobu. Je to profesionálny komerčný konšpirátor, ktorý zarába pekné sumy na slaboduchých ľudoch veriacim konšpiráciam nielen okolo 9/11 a taktiež na raistickej americkej populácií blízkej KKK klanu.

VIdeo ale aj tak pobavilo, rovnako ako výkriky proruských rasistických náckov.

102

Odpovědět

V čem je jako tenhle anglickej róm lepší? Radikálně levicová neomarxistická osina v prdeli je pode mě větší utrpení. V rámci Infowars totiž člověk naraz i na zajímavé komentáře a osobnosti, např Paul Joseph Watson.
A napadat způsob, jakým vydělává? Víte, drazí Topáčci, Jones za sebou nemá s vládou spojeného korporátního sponzora, který by mu platil všechno, o co si řekne a je vtipný, že ho tu napadá kvůli vitaminům pro děti, když levičácký neobolševický libtardi prodávající svou vizi multikulturní socialistické utopie využívají dětí POŘÁD, aby tlačili svůj narativ. Potřebujete do Evropy dostat bandu islamistických hrdlořezů? Natočte klip s ubrečenou vyhladovělou holčičkou ze Sýrie, aby pocukrovala citečky zpohodlnělých maloměšťáků. Potřebujete vybombardovat Sýrii? Natočte to samé, jen s ještě mladší a roztomilejší.
Alex Jones je magor, ok, ale ne vše co říká jsou šílenosti, kdežto Oliver je konformní nezajímavý mainstreamový panáček, moderní svazák, parazit mluvící k levicovému publiku z majetnějších poměrů na Západě ("Už jsme tak bohatí, že si můžeme dovolit i socialistické názory"). Jediný důvod, proč má pozornost je, že napadá konzervativce. O něčem svdčí, že libtardi ovládají téměř 100% mediálního prostoru a pořád kňučí jak jsou kontrkulturou, že jsou vlastně hrozně vyspělý, zatimco společnost je nějak utlačuje, přitom v realitě jsou to oni, kdo svoje nesmysly vnucují ostatním.
Dokonce i tady si čeští posměváčci myslí, že když naslouchají Oliverovým a Colbertovým homozvratkům, tak jsou hrozně cool. Ona vás realita poučí, socani ;-)

656

Odpovědět

Ještě že je tu anglický neomarxistický homosexuál, co za vydatné podpory pseudointelektuálních kaváren, politického a mediálního mainstreamu a nadšených rádoby alternativců poví českým beta buzi libtardům, co si mají myslet.

637

Odpovědět

Hlavně že tobě to komunisti neříkaj blbe

30

Odpovědět

znel si ako generator nahodnych tupych slov... asi preto, ze si tupy

11

Odpovědět

vynikající díl

281

Odpovědět

7:49 - "bone broth" je vývar (z kostí), "bone meal" je kostní moučka. Vím, že v nějakém, nejspíš práškovém, doplňku stravy zní moučka pravděpodobněji, ale to není to, co řekl. Možná sušený vývar? Nebo mají na obalu pitomost.

20

Odpovědět

Třeba já beru John Olivera vážně - není objetivní? Nemusí, není to novinář veřejnoprávní televize. Používá ve velkém satiru. Kdy jste naposledy viděli v televizních novinách satiru? Alex Jones a John Oliver jako to samé? Hell no! Když něco John Olliver prohlásí tak to podkládá alespoň fakty nebo se o to snaží. Sem tam řekně něco i obhajobu druhé strany, ale pak je stejně smete. Je to jako když řeknete, že babeta je to samé jako traktor. Ano, má své chyby - často se upíná na Trumpa. Na druhou stranu je tak snadnej cíl jako asi náš Zeman. Vždy když někam hodíte tak se trefíte do černého a ono to láká.
BTW: Díky Mithril za překlad.
2BTW: Nejsme student genderu, liberál, ani neomarxista, negeneralizuji tolik abych řekl "zlý běloši" a makám. To byla poznámka na Morce.

386

Odpovědět

Jak někdo může brát Olivera vážně když se zastává rapefudžíků, kriminálních menšin a jiných plebs? Alex Jones je extrémem na jedné straně ale Oliver je extrémem na druhé. Je totálně mimo realitu.Objektivita je nulová a argumentuje jen tím co se mu hodí. Jeho fanoušci jsou studenti genderových studií,liberálové,neomarxisté,a různí lidé kteří nikdy nepracovali. Žijí v představě že všichni krimálníci jsou hodní a zlý běloši vedou války a diskriminují ostatní rasy. A když někdo na to poukáže tak jeho fanoušci řeknou: "oliver neni novinář ale komik" WTF?

2459

Odpovědět

Nejsem ani jedno z toho co jsi vyjmenoval a jsem jeho fanoušek. A nemyslím si, že kriminálníci jsou hodní, ale běloši zotročují zbytek světa.

915

Odpovědět

+Autolavicový konšpirátor... čo viac dodať :)
Ako píšem, tie bludy sa od ufónov, chamtrailsov a podobných sračiek, vôbec ničím nelíšia :)

61

Odpovědět

A zmůžeš se na nějaký argument, nebo jediné co umíš je nálepkování ostatních jako "neomarxisty" a používáním straw man faulů ("Žijí v představě že všichni krimálníci jsou hodní a zlý běloši vedou války a diskriminují ostatní rasy")?

86

Odpovědět

+XPCopak potřebuješ vysvětlit?

02

Odpovědět

"Jeho fanoušci jsou studenti genderových studií,liberálové,neomarxisté,a různí lidé kteří nikdy nepracovali."

LOL, to zní jako intro Kobry 11 :-D

480

Odpovědět

:-D

Já jsem fanoušek a to jsem začínající podnikatel s pravicovým smýšlením...

31

Odpovědět

+Jirka z Prahy.. a z Prahy takže se to zase vyrovnává

38

Odpovědět

Alex Jones je konzervatívny John Oliver...
Obaja chlapci pekne mimo reality :)

1350

Odpovědět

Alex Jones je asi stejně konzervativní jako teleevangelista věřící v Boha.

122

Odpovědět

Alex Jones věří v to, že NWO vedené Rothschildovou rodinou a Sorosem chtějí vzít lidem zbraně, aby mohli zabít 80% populace, věří v interdimenzionální dětské pedofily tvořené z elit, kteří umí cestovat časem, říká na své show, že Michelle Obama je transvestita a masakr Sandy Hook byla operace pod falešnou vlajkou, kterou Obama uvedl do chodu, aby mohl lidem sebrat zbraně.

Uveď mi pár příkladů, kdy Oliver na své show nebo jinde propagoval konspirační teorie podobného rázu.

206

Odpovědět

+Lannistertie socanské agitky pri migráčikoch boli bludy podobného tipu...
Navyše ja Jonesa neospravedlnujem :) Ty zjavne Olivera áno :)

69

Odpovědět

+ehmehm - já někoho ospravedlňuji? :D ne, jen jsem chtěl poukázat na to, že používáš falešnou ekvivalenci (Alex Jones je konzervativní John Oliver, jako kdyby Oliver s konzervativní ideologií by byl šílený člověk nosící alobalovou čepici a propagující konspirační teorie popírající současné porozumění fyzikálních zákonů), tak jsem chtěl pár příkladů toho, kdy Oliver propagoval podobně absurdní teorie a ty jsi nemohl poukázat na nic konkrétního, jenom že už říkal socanské bludy podobného rázu :D

71

Odpovědět

+LannisterJa nikde netvrdím, že sú rovnaký :)
Tvrdím, že sú rovnako mimo reality, ale každý z inej strany :)
Ale inak jo... Tvrdiť, že ilegáli sú chudáčikovia utekajúci pred vojnou, keď oficialne zdroje tvrdia, že MIN. 80% sú ekonomický migranti a 10% teroristi, je rovnaká zhovadilosť, ako tvrdiť, že Obama otrávil oblaky a koketuje s alienmi...

Navyše tie Alexove bludy berie vážne len málokto... Na druhej strane Oliverove osvietené nacistické ovce, tie jeho šplechy berú ako evanjelium :)
Skutočne si myslím, že Oliver je nebezpečnejší, ako nejaká alobalová čiapka...

39

Odpovědět

Ano, jeden tlučhuba, co se mu práší od huby, nadává na druhého tlučhubu, kterému se práší od huby úplně stejně. Rozdíl mezi nimi je v tom, že Jonese berou všichni jako magora, ale Olivera z nějakého důvodu považují za studnici moudrosti. Přitom mají oba i podobně agresivní způsob prezentace. Osobně bych to vyřešil tak, že bych je oba postavil proti sobě do cirku a přihodil pár hladových šelem. Světu by se ulevilo.

36

Odpovědět

Samozrejme, ze v konecnom dosledku je na mile sympatickejsi ako poloblazon Jones ale v skutocnosti su obaja rovnaki sasovia. Oliver to zaobaluje vtipnymi poznamkami ale je uplne rovnako v niektorych pripadoch brutalne neobjektivny, jednostranny a vnucuje svoj pohlad na svet bez toho aby robil naozaj objektivnu novinarcinu a pozrel sa na problemy zo sirsieho hladiska..

2031

Odpovědět

Oliver ale není novinář, ale komik.

188

Odpovědět

+FixxerAle vyrazne sa prezentuje svojimi nazormi, ktore prezentuje komedialnou formou. Su ale jednostranne. Kedze sa teraz obul do Jonesa, nech v dalsich castiach vytiahne spinu na moslimsku "aktivistku" Lindu Sarsour. To sa ale nikdy nestane.

1222

Odpovědět

+FoxholeZa co som dostal este raz tie minuska? Lebo nemam rad propagandu z jednej aj z druhej strany? Dobre no.

813

Odpovědět

+FoxholeVětšinou jsou prezentované názory kohokoliv jednostrané, protože to jsou jeho názory. Jak může mít jeden člověk ( jedna "strana") "vícestranný" názor, pokud tedy netrpí schizofrenií ? To co člověk prezentuje jako názor je jeho pohled na danou situaci, ve které je jednou ze stran, tedy logicky prezentuje názor ze svého POV, ne z POV někoho cizího. Ono je totiž docela nemožné vědět jaký názor na danou věc mají jiné strany.....

133

Odpovědět

+FixxerCo to je s prominutím za debilní argument?

64

Odpovědět

Alex Jones ale žádný pohled na svět nenabízí, provádí teleshopping se svými mizernými produkty, na kterých parádně vydělává. A aby ty předražené šunty někdo koupil, musí pořad naplnit takovými naprostými nesmysly a žvásty, že k videu přitáhne jen ty nejvíce vylízané k****y, kteří věří na ilumináty, protože tito imbecilové s nízko položenou laťkou v chápání souvislostí jsou taky ti jediný na světě, kteří si ty jeho zbytečné a extrémně předražené produkty jsou ochotni koupit. Vážně nevidíš rozdíl mezi ním a komediálně-liberálním pořadem Johna Olivera? Pak máš rovněž dost nízko položenou laťku v chápání souvislostí. Snad nejsi tak naivní a skutečně si nemyslíš, že Alex Jones věří byť desetině toho, co tam s předstíranou vášnivostí přednáší?
Naivko, je to prodavač hrnců za 50 litrů, akorát neláká "klientelu" na guláš pro důchodce zdarma, ale na boj proti imaginárnímu NWO, na které sám nevěří, jen to oportunisticky předstírá...

242

Odpovědět

+ZeckNepovedal som snad nahodou za koho mam Alexa Jonesa? Ja tu len tvrdim, ze Oliver tiez nie je ziadny nekritizovatelny hlasatel jedinej pravdy. Rozprava len to co sa mu hodi, vybera temy, ktore sa mu hodia, niekoho kritizuje vela, niekoho si nedovoli kritizovat vobec aj ked by sa naslo najst strasne vela spiny, temy nerozobera zo vsetkych stran, nehlada v nich pravdu len ju casto podsuva aby sedela jeho lavicovo liberalnemu videniu sveta. Naozaj nechapem co tu take zle hovorim. Nikde sa Jonesa nezastavam len tvrdim, ze netreba brat Olivera ako slovo bozie pretoze pravda je niekde v strede..Zopakujem ak by mal Oliver naozaj gule tak by humorne a presvedcivo dokazal dat dole aj takych ludi ako je vyznavacka sarie a akoze "feministka" Lisa Sarsour. Ale to by si nedovolil, takze ako mam brat vazne niekoho kto nekritizuje obe strany konfliktu ale cielene si vybera len jednu stranu? A co je naozaj take zle, ze si dovolim skritizovat niekoho ako Oliver? Je to zle len preto lebo je vtipny?

35

Odpovědět

+FoxholeNe, není nekritizovatelný. Máš možnost u každého jeho videa vypsat argumenty, které jeho názory vyvrací. Ty ale místo toho píšeš povzdechy, že neudělal video o tom, co bys chtěl vidět ty, případně si stěžuješ, že si vybírá témata a lidi, které tebe nezajímají. Všechno ale začneš tím, že tvrdíš, že jsou s Jonesem na úplně stejné úrovni. Jeden si ale svůj postoj vždy racionálně vyargumentuje a používá k tomu relevantní fakta a druhý schizofrenicky žvatlá o tom, že se do řek vypouští látky, které dělají z žab buzny a prokládá to teleshoppingem. Vážně ti musím ještě detailněji vysvětlovat, že jsou všechno, jenom ne stejní šašci?

Ano, je to liberál (PŘEKVÁÁÁPKOOOO) a vybírá si témata, které se mu hodí/líbí, stejně tak si vybírá kritizované lidi (byť několikrát dokázal, že je ve jménu své pravdy schopen kritizovat obě strany). Popsal a zkritizoval jsi jeho preference, nikoliv faktické chyby. Pokud se tobě jeho okruh témat nelíbí, pak jej nesleduj, není součástí veřejnoprávní televize a objektivitu nemá ve smlouvě, je moderátorem zábavné satirické show na americké komerční televizi, která ho platí, proto si může dělat témata, která se mu zamanou, stejně jako to dělají "správní" konzervativní hoši z Fox News, kteří ho na tamním trhu kompenzují. Jenže konzervativci mají tu smůlu, že jsou obvykle zábavní jak hovado se svými několikaletými pokusy o trolling, takže do mezinárodního éteru (sem) vždy proniknou ti zábavnější liberálové, takže ty máš pak pocit, či snad vyžaduješ, aby Oliver byl i Fox News, ale to on holt nikdy nebude, protože je to liberál.

Ona se totiž těžko dělá díra do světa s videi o tom, že potraty jsou vraždy a gayové proti Bibli. A že ta Bible je vlastně důležitější než ty, nebo kdokoliv jiný.

132

Odpovědět

+ZeckMam pocit, ze trochu kritiky na Olivera ta nejako osobne uraza. Co je na tom zle, ze upozornujem ako ignoruje temy, ktore sa mu nehodia do jeho propagandy? Tiez nemam problem napisat argumenty pod niektore jeho videa voci ktorym mam vyhrady. Teraz sa tu ale bavime o neobjektivnosti ako celku, nie o tomto videu. Ved som uz napisal, ze Jones je absolutny extrem, vdaka ktoremu kazdy trochu viac napravo vyzera ako blb... Su ale aj podstatne normalnejsi ludia, ktori opvrhuju novodobym liberalizmom a maju na to padny dovod.

Teraz ja ti poviem prekvapko. Kedysi som bol aj ja liberal a svojim sposobom aj som, ale zacinal som odmietat tento novodoby marxisticky neoliberalizmus, resp niektore jeho sposoby a pokrytectvo. Sledujem novinky z oboch stran a nemam problem skritizovat hocijaku stranu. Slnieckari mi kvoli tomu hovoria nacista (ano uz ma tak nazvali) a privrzenci Kotlebovcov (slovenska fasisticka strana) ma nazvali slnieckar. Stale tvrdim, ze svet nie je ciernobiely a pravdu treba hladat v strede. To ak kritizujem Olivera neznamena, ze citam Bibliu, nenavidim gayov, zboznujem Trumpa a kupujem si Jonesove produkty...

47

Odpovědět

Jediný video kde tohle dělá? To že netočí videa o tématech, který ty bys chtěl není argument. Nemůže natáčet videa o všem. Že natočí video, jehož humornou část z většiny tvoří výroky prezidenta USA je jaksi vina toho prezidenta.

73

Odpovědět

+AutoNemoze tocit vsetko ale pritom vsetko co toci je len lavicovo liberalna propaganda. Dalo sa by natocit aj vela o preslapoch Clintonovej, demokratov, roznych poblaznenych lavicovych aktivistov a ze ich naozaj nie je malo, klamlivych sprav, ktore vyprodukuju aj zname media, o tom ako fasisticky sa sprava skupina anitfa, ake hluposti rozpravaju novodobe feministky, aky rozmach zaziva komunizmus medzi americkou mladezou, a ako uz tretikrat hovorim mohol by skritizovat aj Lisu Sarsour. Je toho dost o com by sa este dalo informovat ale nerobi sa to bohuzial.

34

Odpovědět

+FoxholeEhm.... Oliver už video o demokratech dělal: Sjezd demokratů

40

Odpovědět

+FoxholeŽe pár lidí plácá blbosti jaksi není téma, který by někoho zajímalo. Oliver většinou točí o věcech, který ovlivňují miliony lidí, ne na takový podřadný blbosti. Že je pár feministek pošahaných, nějaká skupina s pár členy se správá fašisticky nebo jedna muslimka plácá blbosti jaksi není nic, co by ovlivňovalo něčí život. Že si někdo kupuje rolexky z peněz důvěřivých idiotů a ještě mu za to tleská prezident USA mi příjde nesrovnatelně horší než všechno cos vyjmenoval dohromady.

60

Odpovědět

+Autonapr. ako ked dal Obama teroristickej skupine (hamas) na konci svojeho funkčného obdobia 250mega?
Či ako keď pašeráci pod záštitom neziskových organizácii pašujú stovky teroristov (10%) do EU?
No jo, to sú slabé témy...Taký Alex Jones to je téma, ktorej sa treba držať :D

01

Odpovědět

+ehmNevšiml jsem si že by se nějak extra zabýval EU, 99 procent času mluví o USA. A to první možná zkoumal a možná je to nepodložitelné nebo je o tom málo informací. Že sis něco přečetl na aeroentu neznamená, že o tom musí Oliver natočit pořad.

11

Odpovědět

+AutoEU a konkrétne na tému migracie sa zaoberal a nakecal tam samé lži :)
Ziadny utečenci ale, ekonomicky migranti a teroristi. Správa EK.
A druhá vec. Trump stopol Obamovych 250 pre tzv. palestínu hned prvý týždeň vo funkcii :)
Ja na aeronet prdím :) Radšej si prečítam seriozne spravodejstvo WSJ a Bloomberg, ale ty by si mal prestať čítať tie marxistické denníky... Teda, kludne si ich čítaj dalej, ked sa necháš rád oblbovať :)

12

Odpovědět

+AutoOspravedlnujem sa, nebolo to 250, ale 221 milionov :)
http://www.businessinsider.com/obama-221-million-palestine-israel-foreign-aid-2017-4
https://www.vice.com/en_us/article/kbgaz3/the-vice-morning-bulletin-01-25-17
https://www.wsj.com/articles/stop-american-aid-to-the-palestinians-until-the-terror-ceases-1485560709

A o tých nigráčikoch si to kľudne dohľadaj, ak si schopný používať google :)
Každopádne jednu t zých správ vydala nemecká tajná služba... btw. žiadny strach mojko, tie informácie tajné niesú :)

Už sa ti rúcajú ilúzie, či ideš vymýšať ďalšiu hromadu marxistických zhovadilostí, aby sa ti nahodou nerozpadol svet? :)

12

Odpovědět

6:15 ta píšťalka má snad sloužit jako ochrana před znásilněním
Billem Clintonem. Naráží to imho na to, jako vidlácké křídlo republikánských neokonzervativců (původní neokonzervativce reprezentoval například Fareed Zakaria) prosazovali impeachment, protože „Bill rád sahal na číču“ stejně, jako to rád dělá Trump

21

Odpovědět

Rozdíl mezi tímhle chlápkem a Trumpem? 0. Oba prodávají špatné řešení vymyšleného problému a lidi to kupují. V česku proběhla společností taky velká vlna podpory pro Trumpa. Teď už je ale jasný snad úplně každému, že to byla špatná volba, krom toho, že vůbec nedělá to, proč byl zvolen, tak dělá všechno blbě. Ale čeští opinionmakeři z toho nevyvodili žádné důsledky a dál infikují společnost svýma sračkama (Zeman, Václavové Klausové) a pořád jsou velmi sebevědomí a pevní ve svých názorech. Ona je vůbec škoda, že hlupáci jsou úplně nejvíc přesvědčení o své pravdě.

206

Odpovědět

Pane Auto,
vaše poslední věta je přímo jasnozřivá – naprosto vás vystihuje.

54

Odpovědět

Otázka je jestli jsi ten hlupák ty nebo ostatní. :) A ani jedna strana to nedokáže vyřešit protože každý si mele svoje. Ve skutečnosti tedy kecáš ty samé sračky co konspirační teoretici protože sám nedokážeš že teoretici nemají pravdu.

00

Odpovědět

Video pobavilo, ne že ne. Ale ocenil bych méně přímých osobních útoků a více vysvětlování toho, že to, co říká, je hovadina. Já vím, že každému z nás to dojde, ale přesto se najdou lidé, kteří si podle mě pomyslí:
,,No jo, ten levičák Oliver na něj není schopnej nic vyhrabat, tak dělá jen osobní útoky, protože ve skutečnosti má náš Lexík pravdu!"
Kdyby rozebral v pěti minutách třeba 2 Jonesovo konspirační teorie, aby tím demonstrativně ukázal, že je to naprostý nesmysl, mělo by to podle mě větší váhu, než si dělat legraci z jeho vzhledu či barvy. Je pravda, že hezky vysvětlil jeho motiv lhát, ale bojím se, že ne všem divákům by to mohlo stačit jako důvod mu nevěřit.

323

Odpovědět

Bohužel, z milovníka konspiračních teorií tyto nedostaneš ani bičem.
Jakákoliv snaha o osvětu se naprosto míjí účinkem, naopak – pouze jej ještě utvrzuje v jeho přesvědčení.

Použil bych citát z báječné a ve své syrovosti zároveň děsivé knihy
"Černík, Lubomír - Chobotnice"
·
Tak či onak — alkoholik zůstane už alkoholikem; uzdraví se snad, ale nevyléčí, může být nejvýš „abstinujícím alkoholikem“.
Teprve v okamžiku, kdy zemře, dá se říci, že jeho nemoc je konečně zažehnána. Ano, teprve smrt ho definitivně vyléčí i uzdraví.
Krutý paradox!
·
A stejně tak je tomu s chronickým zbožňovatelem konspirací – pouze urna ukončí jeho trápení.

106

Odpovědět

+mykanecBoj proti konspirátorovi funguje jenom tak, že mu to vysvětlí nějaká autorita, kterou uznává jenom on. Ale i tak je tam riziko, že odpoví „No jo, mě to bylo hnedka jasný, že musel předvést tohle divadýlka, aby ho židozednáři/nový světový řád/chemtrailisté/doplň jinou konspirační skupinu neodstranili.“

Nejfunkčnější je osvěta už od nejnižšího věku - kvalitní vzdělávání se sebekritickým myšlením. Ale i tady hrozí, že konspirátorší rodiče nebudou budou svému dítěti trávit mysl tím, že mu budou vysvětlovat, jak je to moc „mainstreamové vzdělávání po americku“, že nemá učitele poslouchat - „pozor Pepíčku, ať tě nepřevychovají na homosexuála“.

Alkoholismus/obezita/chuť na cigarety jde pravděpodobně léčit - řeší se to stimulací určitých center v mozku. Otázka je, zda to není stejně „úspěšná metoda“ jako lobotomie. Sám věřím spíše, že základ úspěšné léčení závislostí je pouze pomoci najít dotyčnému nový smysl života - například větší nasazení v práci nebo v rodině - nebude mít čas na závislosti.

Pokud jde o Alexe Jonese, je asi stejný patriot asi jako pologramotní dobytci Bandera s Piłsudskim.

23

Odpovědět

+-HoNY-bush did 9/11

10

Odpovědět

+-HoNY-Další pseudointelektuál, co vidí svět přes klíčovou dírkou, ale myslí si, že je nad věcí.

23

Odpovědět

+!Jajky, že oni ti píchli očkování a dostal jsi z toho autismus? :-D

03

Odpovědět

Pan Oliver je Boží!
Opět si zaslouží 110 %

2013

Odpovědět

Az si ty ubrousky nekdo koupi, tak da ty penize na uprchliky...

94

Odpovědět

Nedá. Na oficiálních prodejních stránkách HBO jsou opravdu na prodej za jeden milion a je tam i psáno, že všechny peníze při případném nákupu budou darovány Doktorům bez hranic.

40

Odpovědět

A zase raz Mohamed Oliver.

1451

Odpovědět

Děláš práci za někoho jiného? :D

233

Odpovědět

+Yann:-)

38

Odpovědět

Nic staršího tam nemáš?

60

Odpovědět

+Meg.A. ByteSic trochu starší, ale člověk za to pořád dostane podobný počet disliků jako kdysi. :-)

43

Odpovědět

Are you serious?! Right in front of my salad?!”

20

Odpovědět

Diky za upozornenie, bol som v domnení, že hlavnou hviezdou Last Week Tonight je mláďa leňochoda.

11
Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK