Blíží se 4. řadaLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:300
Počet zobrazení:10 018

John Oliver měl nějakou dobu pauzu, ale nebojte, už brzy se dočkáte pokračování tohoto největšího a nejúspěšnějšího... Ehm, tedy tohoto pořadu HBO.

Přepis titulků

Překlad: Mithril www.videacesky.cz V roce 2017 se vrátí největší nedělní večerní pořad. Tak počkat. - Omlouvám se, tys myslel... - Tebe ne. - Slyšel jsem tvůj hlas a myslel jsem... - Řekl jsem největší. Jasně. Ale v roce 2017 se dočkáte i velmi očekávaného komediálního hitu...

Už zase. Myslel jsem, že mluvíš o jiném pořadu. - Mluvil o hitu. - Už mi to došlo. - Ty jsi tak průměr. - Jo, chápu. Nechceme, aby na nás nějaký Brit hodinu ječel, jak je svět v háji. - Je to půlhodinový pořad. - Přijde mi delší. Konečně se dočkáte návratu velmi očekávaného pořadu HBO, na který se všichni těšili. Ale ne...

- Myslel sis, že mluví o tobě? - Ano, už nějaký čas nevysíláme. Já byl pryč pět let. - Proč jsi měl pětiletou pauzu? - Neměl jsem čas, jasný? Co jsi dělal? Všechno možné. Last Week Tonight s Johnem Oliverem. - Ani na to nemysli. - Pardon. Vrátíme se 12.

února na HBO.

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nová epizoda už je na youtube. Bude brzy i tu? :-O

20

Odpovědět

Trochu se bojim, aby se z toho nestal jednostrannej boj proti Trumpovi. Mám rád Olivera, že dokáže poukázat na problémy, kterých si člověk hned nevšimne, ale trochu se bojim, že to sklouzne k periodický bitvě proti Trumpovi, no a na to koukat nemusim, to se na mě tlačí už tak ze všech stran.

175

Odpovědět

Bude na něj velmi často dělat narážky a vtípky, ale nebojím se, že by se nevěnoval i jiným tématům.

P. S. Velkej palec nahoru za tvůj nick :)

100

Odpovědět

John Oliver je frajer, kterýho vždycky rád vidim. S příjemnou nadsázkou zpracovává aktuální témata a jeho názory má smysl brát v potaz. Ani se nepokouší tvářit, že by byl neutrální, to v dnešním době ani nejde. Ale rozhodně to má v hlavě v pořádku. Víc, než všichni ti mainstreamový hateři od strýčka McDonalda Trumpa, Miloše Dokoše a Andreje Zmrdiše :D

113

Odpovědět

Ti hlupáčci, co tu píší o "neomarxismu" buď nevědí, co je to marxismus, nebo nevědí, co je to "neo" anebo nechápou obojí. Jestli Oliver něco je, tak spíše anti-establishmentový neoliberál. Aj, teď jsem použil dvě slůvka, kterým zase nebudou jistí nedouci rozumět. Ale hlavně - vždy je to vtipné! Komu se to nelíbí, ať se prostě nekouká. Kdo má chuť tady z toho dělat politickou žumpu, nechť se přesune na novinky.cz a zde ať stupidně neprudí.

143

Odpovědět

Ok, seriózne sa pýtam, tak snáď dostanem seriótne odpovede:
1) Vie niekto prečo mal Oliver tak dlhú pauzu ? Mal snáď nejaké problémy ?
2) Prečo ten shitstorm v komentároch, uniká mi niečo ? Beriem Olivera ako ideálny spôsob dozvedieť sa (potvrdiť si) čo sa deje vo svete, kedže to podáva stráviteľným spôsobom a nevycucáva si z prsta ale má normálne podložené dôkazy...

82

Odpovědět

Ak berieš Olivera ako ideálny spôsob ako sa dozvedieť a potvrdiť si čo sa deje vo svete, a zároveň tvrdiť, že to čo tvrdí si nevycucáva z prsta, tak ťa chlapče môžem iba ľutovať. Ak ti chýbal tak skoč na aktuality.sk/cz, Idnes, alebo nejakú inú mainstreamovu stránku a vzdelávaj sa tam.

120

Odpovědět

První otázku nevím. Co se týče druhé řekl bych, že vlna nenávisti s zvedla po tom co se v posledních videích nelichotivě vyjadřoval o Trumpovi. Což určitá část národa nemůže překousnout. A místo toho aby přispěli něčím zajímavým, tak .... no sám vidíš co se tam píše.

20

Odpovědět

1) Oliver mívá v tuto dobu pauzu každý rok. Někdy v listopadu končí aktuální "série" a v únoru vždy začíná nová. Prostě to tak je.
2) Na Olivera zde mnoho lidí začalo nadávat, když začal kritizovat i je samotné. Začalo to hlavně videem o uprchlících, kde se vyjádřil s názorem, že bychom jim v rámci možností měli pomoct. Pokračovalo to tím, že hodně kritizoval Trumpa a poukazoval na to, že ho provází mnoho lží a neúspěchů. To mnoho jeho zastánců dost nakrklo.

81

Odpovědět

Nemůžu si nevšimnout velkého množství komentářů našich SK sousedů. Ne že bych s tím měl nějaký problém, jen mě to překvapilo. Last Week Tonight je pro Vás populární nebo se celkově stal web populárnějším na Slovensku?

60

Odpovědět

Ja som cechoslovak :P

40

Odpovědět

LWT nie je populárne, len máme potrebu sa vyjadriť k evidentnému neomarxistickému zavádzaniu Johna Olivera.

314

Odpovědět

@Korektor poniektorý SK sousedé sme na tomto webe od jeho vzniku ..
pozri si commenty v starších videách, okrem iného si možno všimneš aj to ako sa to (aj) tu postupne zvrháva pre "demokratický" cool prístup nekompetentných. Poniektorých prispievateľov by nebolo na škodu keď nie sterilizovať tak aspoň obmedziť ..

10

Odpovědět

Inak potom by ste predtým než začnete s novým prekladom by ste mohli pripomenúť všetky videá kde Blimey Libey Oliver mal potrebu s úsmevom z britskej knihy úsmevov komentovať a hovoriť ako je pre Trumpa priam na 10000000000% nemožné vyhrať. Zlaté časy, ktovie či to ten klaun škaredý spomenie.

411

Odpovědět

som slovák, a videacesky navštevujem už pár rokov (myslím 4). proste na slovensku chýba takáto platforma ako videacesky.cz navyše cele slovensko rozumie češtine tak prečo si to nepozrieť?

50

Odpovědět

Už sa teším až mi zase pripomenie čo to je vlastne za rok.

06

Odpovědět

Nejen v těhle komentářích je krásně vidět, jak se nám lidstvo rozdělilo na "sluníčka" a "vobičejný lidi". To bude ještě srandy kopec.:D

78

Odpovědět

Konečně! Už jsem sem se těšil na toho "neomarxistu", "sluníčkáře", "debila".... atd. atd. a hlavně ubrečené komentáře :D + na další sčítání obětí KamikazeNB pod každým jeho videem :D

715

Odpovědět

Neomarxistická zrůda. Ani to nepřekládejte.

455

Odpovědět

Super, už se těším na další videa.

142

Odpovědět

toho socana nemusím, ale reklama je perfektná! :)

1235

Odpovědět

Doesn't feel like it = přijde mi delší? Wtf??

146

Odpovědět

Asi umriem smiechom pre tieto biedne snahy o napadnutie prekladu ešte biednejšími lingvistami :D

262

Odpovědět

+RezolutTak zase na druhú stranu už som tu videl aj preklad zo základnej školy. Príkladom napríklad "i am going to lose my s**t" ako "tak se asi poseru".

11

Odpovědět

Olivera som nejako nepozeraval. Poradte mi prosim vas, ci su jeho videa relevantne a uzitocne aj v nasich koncinach alebo je to primarne zamerane na USA. Zhruba je to asi jedno ale predsa... hovori o svojej zemi, v nasich statoch zrejme platia ine pravidla.
Dik

44

Odpovědět

Jak co, čti si popisky :P

91

Odpovědět

Mluví o USA, ale u určitých témat si vzpomeneš, že v ČR je to vlastně podobně. Něco je taky v podstatě mezinárodní téma (Brexit, Trest smrti ano/ne, Nativní reklama, Potravinové doplňky, Multilevel marketing atd.).

Doporučuji ti jedno video prostě zkusit a rozhodnout se pak.

191

Odpovědět

pokud rad lizas anal hillardog pak se ti mohhamad oliver bude libit

617

Odpovědět

Je jasny, ze jsi slusnicko. Budes se blahem jenom rozplyvat.

315
Další