Thumbnail play icon

Brett KavanaughLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 210
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:8 363

Brett Kavanaugh je kandidát na nejvyššího soudce, kterého pronásleduje obvinění ze sexuálního útoku na spolužačku Christine Fordovou. Samotné obvinění je jednou věcí, ale Kavanaughovo vyjadřování je věcí druhou. Měl by nejvyšším soudcem být někdo, kdo překrucuje fakta a vyjadřuje se jako rozmazlený fracek?

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Upřímně, ten Brett je jako osobnost takový tragéd, že bych ho spíš čekal v Kauflandu než u nejvyššího soudu.

00

Odpovědět

I was more than happy to uncover this great site. I need to to thank you for your time due to this fantastic read!! I definitely enjoyed every bit of it and I have you bookmarked to see new information on your blog.
tnpds
tnpds
doctors day quotes
last week tonight tickets

00

Odpovědět

LoL ta štětka přiznala, že si celé znásilnění vymyslela, aby zničila Kavanaughovu kariéru.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6348439/Kavanaugh-accuser-investigated-confessing-making-rape-claims.html

10

Odpovědět

Podle toho článku to byla jiná ženská (Judy Munro-Leighton), která pouze napsala senátu dopis (Použila podpis Jane Doe, což byla ještě jiná osoba, která zaslala obdobný dopis s podpisem Jane Doe, kterou zatím nevypátrali), poté, co viděla proces s Christine Blasey Ford. Ta potom, co ji vypátrali v rámci vyšetřevání, přiznala, že si to vymyslela, aby mu přitížila, ale taky nenapsala původní dopis od Jane Doe. Ve zkratce, toto obvinění nemá s Christine Blasey Ford nic společného.

30

Odpovědět

Nechci dělat závěry, ale to že v 6:10 skoro brečí, tak když si představím co si prožívá doma od manželky a dětí a když vidím, jak na něj každá žena v publiku kouká, tak se nedivím, že by se i nevinnej chlap složil při běžném popisu toho, co dělal na střední. Protože člověk označený jako sexuální predátor prostě nemá a nebude mít už nikdy život jako dřív. A to by složilo každého muže. A to zase nepochopí žádná žena.

Jako příklad bych doporučoval třeba film Hon, sice se tam jedná o dítě a ne o ženu, ale výsledek falešného obvinění to popisuje dokonale. A to ve Skandinávii a ne USA, kde jsou chování k těmto lidem tak stokrát brutálnější...

12

Odpovědět

Mimochodem, jeho obracení otázek na vyptávající je více než pochopitelná. Když je někdo dotazován, zda měl někdy okno nebo se hodně napil, tak by si měl i vyptávající uvědomit, zda jeho bohorovné vyptávání není povýšenost, když sám měl někdy okno. Jenže to nikoho enzajímá, ale pokud to přizná vinný člověk, hned mu to bude téměř hrdelním rozsudkem v tom případu a už mu to nikdo neodpáře.
Takže tím, že obrací otázky dává docela chytře najevo, že jeho odpověď nebude vůbec relevantní. Klidně by mohl zalhat že ne, ale dělá to dle mého velmi chytře.

12

Odpovědět

Smolík, levískové!

13

Odpovědět

Podle pruzkumu znasilneni nahlasi zhruba 5% obeti. Pro vetsinu to ma nejake nasledky, ruzne psychicke bloky, neduvera lidem, vybavovani te strasne vzpominky pri sexu atd...

Shodou okolnosti jednu obet znasilneni znam. Taky to nenahlasila, obcas kdyz se ji dotknete a neceka to, tak s sebou trhne a vytrestenyma ocima se na vas podiva.

Nechce to uz dal resit, chce zapomenout, vytesnit to... ale predpokladam, ze kdyby treba za 20 let ten chlap byl filmova hvezda ne politik a nekdo by ho obvinil ze znasilneni, tak by treba obet podporila svou vypovedi, tezko rict. Treba by i vystoupila, kdyby vedela, ze zen chlap chce kandidovat na nejvyssi soud...

Tak zkratka funguje metoo a dalsi obvinovani starych zalezitosti vytazenych po letech...

V Cesku se k tomu za poslednich par let vzdycky stavi lidi jako "Proc to vytahuje az ted? Urcite si to vymyslela a chce jen prachy"

Za Zemanovske Cesko se v tomto stydim.

267

Odpovědět

'' Nechce to uz dal resit, chce zapomenout, vytesnit to ''
Chce zabudnúť, tak pôjde do médií ? Vážne? :D

819

Odpovědět

Může bejt, může bejt. Ale nemusí. O to jde. A když člověk opravdu chce, pozná, že se prostě Oliver staví jen na jednu stranu. Jsem proti jakýmukoliv násilí, proti komukoliv. Ve mě to video vzbudilo spíš pochyby. Nikdo z vás neví jak to bylo, ale že je doba, kdy se hromadně udává za dávné záležitosti to je fakt. A že je doba, kdy se obecně má za to, že chlapi jsou prasata to je taky fakt. A když nějaká paní začne v televizi brečet jak to po 20 letech už muselo ven, tak se jí věří. Objektivně vyšetřit, posoudit ano. Ale co se reálně po tej době dokáže? Takže pokud budete holky znásilněny, hned to hlaste prosím, nečekejte až ten člověk bude v budoucnu důležitý. JO?

123

Odpovědět

Ale kdyby se ten násilník chytil flašky a skončil na ulici, tak by se neobviňovalo.

21

Odpovědět

No, už se moc těším na díl kde to bude šít do Asie Argentové a Cristiny Garciové, že mají máslo na hlavě.
Mám ale pocit, že k tomu nedojde.

61

Odpovědět

Nemusím vědět všechny podrobnosti, abych tušil, že tohle smrdí. Šílená doba, kdy se vytahují záležitosti desítky let staré zrovna v příhodnou dobu, pro někoho. To je k smíchu. John Oliver, ačkoli ho mám pořád rád, zkrátka neudržel objektivitu. Jednak asi nemá rád republikány a druhak jde na ruku feministkám. Jinak nevím. I u toho soudu Kavanaughovi neustále podsouvají, že pil tak moc, že si něco určitě nepamatoval a zrovna v ten večer se to mohlo stát :D A co, tak byl možná účasten nějaké trojky no. Znamená to nutně, že někoho při tom znásilnil? Pokud se to na něj takhle hrne, tak i chápu, že lže i překrucuje pravdu v domnění, že když přizná že pil, měl někdy okno a měl sex s holkama, tak je jasně vinej prasák co znásilňuje.Absolutně chápu jeho obracení toho argumentu na druhou stranu. Oliver když mluví o té ženské, tak jí popisuje jako někoho kdo na 100% vzpomíná na trauma které jí zkazilo celý život, takže se jasně staví na její stranu.
Šílená doba kdy menšiny a obecně fyzicky slabší lidé - ženy, mají fakticky větší moc, protože jsou hlasitější, citlivější a přece tak zranitelné. Je to v módě chránit především ženy a různé menšiny. Bejt chlap v dnešní době není žádná výhra to vám řeknu

1718

Odpovědět


Odpovědět

To že ženy mají větší moc je kravina, jenom oproti tomu na co byl establishment zvyklej mají větší. To že se srovnají podmínky neznamená že je tohle nebo tamto víc. Kdyby k nejvyššímu soudu kandidovala ženská a byla obviněná ze znásilnění, silně pochybuju, že by si ji tam někdo protlačil, tolik k větší moci.

A propo, byl jsi někdy obětí znásilnění, sexuálního obtěžování, mluvil jsi někdy s někým kdo byl obětí takového činu, chování? Osobně jsem rád, že jsem zažil jenom sexuální obtěžování, ale z mého okolí znám dívky, které se stali obětí znásilnění a věř, že otevřít se o podobným tématu není pro nikoho nic jednoduchýho. Dovedeš si jenom představit jak těžký je se s takovou věcí svěřit někomu komu věříš? Dovedeš si představit jak těžký je se svěřit s něčím podobným před soudem? Před celým národem? Nevím jak ty, ale já si to představit nedovedu, koule bych na to neměl.

To, že se ten člověk chová při výpovědi jak se chová je jedna věc, druhá je ta, že se zuby nehty brání dokázat svoji nevinu. Takhle se nevinný člověk nechová. Rozhodně by se takhle neměl chovat soudce a rozhodně ne někdo z členů nejvyššího soudu.

74

Odpovědět

"Bejt chlap v dnešní době není žádná výhra to vám řeknu"
Ty jsi chudáček... :(

21

Odpovědět

Tohohle zaujatýho levičáka už vážně nemůžu ani vystát. Pohybuje se někde na úrovni The Young Turks a kdo od něj čeká něco byť jen vzdáleně připomínajícího objektivitu je stejně bláhovej a naivní jako ti kteří si myslí že celé to divadlo s Kavanaughem nebyla nechutná a nečestná politická hra že strany demokratů. A kdo o tomhle pochybuje ať se podívá na to jak byl schválen Gorsuch. Přestože neexistuje jediný - jakýkoliv- důvod proč by tam neměl byt tak drtivá většina demokratů hlasovala proti, protože DRUMPF JE FAŠISTA.

2235

Odpovědět

Mimochodem, pobavil mě popisek u odkazu na tohle video, který VČ sdílela na Facebook - "Měl by nejvyšším soudcem být někdo, kdo překrucuje fakta a vyjadřuje se jako rozmazlený fracek?"

Nevěděl jsem že je k nejvyššímu soudu nominovanej i John Oliver :)

1622

Odpovědět

Rozhovor s budoucím kandidátem:
- A než tě navrhneme, nemáš nějaké kostlivce ve skříni?
- Něco by se našlo.
- To nevadí, kdyby něco, řekneme, že je to konspirace druhé strany...

124

Odpovědět

+Blabula2Tohle není žádná konspirace. Chuck Schumer, šéf senátních demokratů, oznámil že udělají cokoliv pro to aby Kavanaugh nebyl schvalenej - 38 minut potom co Trump jeho nominaci oznámil. To je dlouho předtím než se objevila jakákoliv obvinění nebo pochyby o tom zda je Kavanaugh vhodný. Jenom s prominutím naiva věří tomu že celá tahle šaráda byla něco jiného než zvrácená politická hra s cílem splnit tenhle slib o potopení jakéhokoliv republikanskeho kandidáta k nejvyššímu soudu bez ohledu na jeho schopnosti nebo charakter.

88

Odpovědět

+KneelousA co z toho plyne, že někdo něco oznámil? Jsou snad důkazy, že to celé je opravdu výsledkem činnosti Chuck Schumera nebo někoho s ním spojeného?
To by mohl prohlásit každý, že to ošklivé na jednom kandidátovi je jen nechutná politická hra jeho politických odpůrců. Takové prohlášení nemá větší cenu, než nejlacinější konspirační teorie.

83

Odpovědět

Tak se na něj nekoukej když ho nemůžeš vystát :-D ano opravdu je to takhle jednoduché. Zaujatý může být jak chce s pořadem jaký dělá. Může se ti to nelíbit můžeš s tím nesouhlasit, ale to je tak jediné co s tím uděláš :-D. Jen tak mimochodem, mě by stačilo i ten předstíraný pláč a popis jak moc má rád pivo abych věděl že označení spratek není zaujaté :-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

123

Odpovědět

+brewwerOliver je levicová a ještě méně objektivní varianta Jaromíra Soukupa , a podobně jako Soukup i on mi může lézt krkem bez toho abych ho pravidelně sledoval.

416

Odpovědět

Čekal jste někdo od toho libtarda něco nezaujatého?

2429

Odpovědět

Podle vás by bylo v této situaci nezaujaté chválit a velebit násilnického ožralu ... vy jste slušný mamlas.

1221

Odpovědět

Zase raz Mohamed Oliver.
Migranti a uprchlíci
V deň vysielania tohto dielu zabili jeho bratia a sestry v boji za svoju vieru 3 ľudí v Mali, pričom jeden z nich bol pracovník UN. Do Európy ale prišli len umiernení moslimovia, pričom žiaden z nich isto nie je fanatický radikál.
https://menafn.com/1097506795/UN-peacekeeper-killed-in-attack-in-Malis-KidalVideo

1138

Odpovědět

Ty jsi tak jednoduchý člověk že bys snad níže už klesnout ani nemohl. Tenhle svůj tupý komentář postuješ s železnou pravidelností pod každé video ať už je o ČEMKOLIV, téma tě nezajímá, jen přilezeš a plácneš sem tenhle svůj naprostou nesouvisející blábol. Chucpe.

137

Odpovědět

John Oliver mě osahával svými zuby. Poté mě i přes mé protesty znásilnil. Za 20 let to na něj vytáhnu. #MeToo

2336

Odpovědět

Oh my God, to je kráva, jde na párty kde je plno ožralých a pak si stěžuje že ji tam chtěl někdo přefiknout. Pokud jí to tak vadilo a měla z toho trauma, tak měla jít na policii hned a ne až dotyčný kandiduje na nějakou funkci. Takovéto vytahování kostlivců ze skříně, by mělo být hned smeteno se stolu.

2543

Odpovědět

znásilnění je po letech pořád znásilnění a vy buďte rád že jste u toho nebyl v její kůži osobně. To byste tu kvílel asi jinak. Jenže ono se snadno kritizuje když na věci pohlížíte stylem: party = levné bílé maso, tak co se divíte ... vy sám musíte mít v té makovici slušne vymeteno. Zločin nelze smést ze stolu jen proto že násilník získal vysokou funkci, tenhle argument jste musel tahat z hodně temného místa mozkovny.

2118

Odpovědět

+ZorgZajímavé že jí to "znásilnění" začalo vadit až když "násilník" měl dostat vysokou funkci.

1918

Odpovědět

tie oliverove krysie oci, len dotvaraju celkovy obraz o tomto ,komunistickom tlchubovi

1546

Odpovědět

Jestli to udělal se asi pravděpodobně nikdy nedozvíme, ale to, že je to pořádně arogamtní sebestřednej z**d už víme jistě. Není to správnej člověk na tak důležitou funkci, ale možná se určitým lidem hodí někdo, kdo má takový osobnostní rysy jako on a ještě je navíc případně možný ho vydírat/ovládat.

549

Odpovědět

Republikání to mají zažité jako svůj ideál, ostatně i trump by se dal popsat stejnými slovy, takže vránka k vráně sedá. Potíž je že republikání si někde vyšpekulovali že jejich voličské základně právě takový charakter arogantního hejska prostě imponuje. Představte si to jako střední školu, republikání do každé třídy dodají jednoho sebestředného násilnického zmetka který nikdy neuzná vlastní chybu a každého kolem jen buzeruje a šikanuje, a jejich voliči jsou ti kteří se celou školu snaží tomu zmetkovi vlichotit do přízně jen aby měli ten pocit ochrany nejvyšší místní mocí :-) Asi tak nějak. Proto se k nim tyhle typy tak úspěšně derou všemi kanály.

66
Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK