Fanouškovské komentáře 2Last Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:15 260

John Oliver ani tento týden neměl žádné nové video, takže se vracím k jednomu staršímu. John v něm opět bude rozebírat komentáře, které se objevily u jeho videí.

Přepis titulků

Zdravím, jsem John Oliver, moderátor pořadu Last Week Tonight na HBO. Ale nyní jsem na YouTube, jako bych se chystal zveřejnit nejhorší make-up tutoriál všech dob. Omlouvám se, není čas vysvětlovat moji patentovanou konturovou techniku. Říkám jí johnturing. Je to o propojování barev. Je to o propojování make-upu. Předstírám, že je to o tom.

Pár týdnů teď nevysíláme. Napadlo mě, že bych se zase mohl věnovat fanouškovské poště. Samozřejmě mi nikdo neposílá skutečnou poštu, protože nejsme ve válce za nezávislost. Tam, odkud pocházím, tuto válku nazýváme "aspoň pořád máme Kanadu". "Pořád máme Kanadu, takže..." Naše pošta přichází ve formě komentářů na YouTube. Nejlepší argument pro to, proč se vůbec nemáte učit číst.

Rád bych se s vámi podělil o své oblíbené komentáře. Ne všechny jsou nenávistné. Jeden divák dokonce napsal: "John Oliver má úžasné obočí." To mě moc těší. Hlavně proto že nikdo nikdy žádnou část mého těla nenazval úžasnou. Nikdy! Potom mě trochu zmátlo, když někdo jiný napsal: "Obočí Johna Olivera jsou mimozemské housenky, které se hýbou nezávisle na sobě."

Ale to je v pořádku. To se stále dá vyložit jako kompliment. Neexistuje úžasnější obočí než to, které má vlastní vědomí a hýbe se nezávisle na sobě. Takže se omlouvám, Caro Delevingne, nyní jsem královou obočí já!

Vypadni! Vypadni, Caro. Problémem je, že pak už to šlo s komentáři z kopce. Jeden komentář tvrdil: "John Oliver vypadá jako kombinace Pokémona a pedofila." Trochu mě to naštvalo, protože kombinace Pokémona a pedofila už existuje. Jmenuje se Gengar. Podívejte na toho úchyláka! Je to úchylák! Ale asi nejhorší komentář byl: "Aspoň svým korporátním pánům sloužíš dobře, ty nevtipná loutko."

Tohle mě hrozně urazilo. Především proto, že jsem to nevymyslel sám. Nevadí mi, když mě v komentářích uráží, ale vadí mi, když jsou vtipnější než já. Mnoho lidí, kteří se mě pokusili urazit, se přepočítalo. Někdo napsal: "Hrozně zestárl..." To není urážka, je to jen ujištění v tom, že pokračuju ve svém hlavním životním cíli, nezemřít při žádném dramatické události.

Jsem v tom dobrý už od narození. Někdo jiný popsal náš pořad jako "unikátně nudný". To také není urážkou. Vytvořit něco unikátního a zároveň nudného je umění. Ale toto ocenění bych si schoval pro něco výjimečného, například pro dokument Kena Burnse o šnecích. Ale nad všemi komentáři jeden vyčníval.

Ujistil mě, že jsem si kariéru zvolil dobře. Tento komentář mě vyzval. A tuto výzvu hodlám přijmout. V tomto komentáři se psalo: "Johne Olivere, vsadím zilion dolarů, že tento komentář nezmíníš ve svém videu." Smůla, anonymní YouTube uživateli. Koukej platit.

Koukej platit! A my ostatní se neuvidíme. Už nemusím nic točit! Jsem zilionář! Last Week Tonight se vrátí příští sobotu. Pokud tedy nenajdu kotviště pro svou novou jachtu. Do té doby jste všichni zrůdy! Sbohem! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

wonderful This was among the best posts from your team it let me learn many new things.
http://super-fighters.games

00

Odpovědět

Thank you for sharing valuable information. Nice post. I enjoyed reading this post
http://youtubemp4.netlify.com/
http://youtubemovies.netlify.com/

00

Odpovědět

This is a great article. It gave me a lot of useful information. thank you very much.
http://scarymazegame.online/

00

Odpovědět

Hm, zaujímavé. Dosť agresívne komentoval svoje komentáre. To si neuvedomil, že koment s odhlásením a druhou najobľúbenejšou sódovicou je zrejmý troll..

https://happywheels3d.com/

00

Odpovědět

Rôzny výklad, prosím, sledovať video na vyhodnotenie.
http://unblockedgames6.com

00

Odpovědět

Už zase překládáte "child molester" jako pedofil? Achjo. :(
Být pedofil a být child molester jsou dvě rozdílné věci. Zatímco pedofil může být úplně normální člověk, tak child molester nemusí bejt ani pedofil... A často ani není.

96

Odpovědět

Tady máte článek kterým se můžete ohánět.
http://www.pedophilesdontdiscriminate.com/pedophile-child-molester/

10

Odpovědět

Mám rád, když si někdo umí udělat srandu i ze sebe. A jsem rád, že Olivera překládáte i přes neustálé zbytečné protesty některých Hovad :)

613

Odpovědět

Ten posledni komentar ve mne vyvolava pocit deja vu. Nebylo tady tohle video jiz nekdy v minulosti?

111

Odpovědět

Pocit deja vu je obvykle vyvolán poruchou ukládání vzpomínek v mozku. Buď máš na mozku rakovinu, nebo brzo dostaneš mrtvici.

242

Odpovědět

Není kombinace pokémona a pedofila Mr. Mime?

320

Odpovědět

mr. mime je čistý pedofil kterému se jen hodí že ho ostatní berou jako pokemona

400

Odpovědět

+ejkejejOMG :-D

30

Odpovědět

Uzavřeme tuto trapnou diskusi. Každý přeci ví, že kombinací pedofila a Pokémona je Hypno.
Dokonce na to vznikla i písnička.

"Come little children, come with me
Safe and happy, you will be
Away from home, now let us run
With Hypno, you'll have so much fun"

Case closed, bitches!

30

Odpovědět

Tento druh humoru můžu! Těším se na každou sobotu, až si na pár minut pustím trocha Olivera. :D
Takže děkuji moc za překlady. :)

294

Odpovědět

To rádi slyšíme. A pokud ještě nesleduješ, doporučujeme určitě dát šanci i nizozemskému Lubachovi a mrknout na Neděle s Lubachem. ;-)

221

Odpovědět

KamikazeNB musí bejt nasranej, že se ve videu neobjevil, dyť komentuje tak vyrtvale :(

301

Odpovědět

ale pochybujem, že si trúfa komentovať videá na oficiálnom kanáli ... skôr si honká ego iba na tejto stránke ..

00