Johnny SilákLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:11 176

Každý rok se na plátna kin dostane několik superhrdinských filmů. Někdo si právem může stěžovat, že jsou si všechny hodně podobné. Ale od toho je tu John Oliver, který přijde se svým vlastním superhrdinou.

Poznámka: Insane Clown Posse - Americké rapperské duo, které vystupu se stylizovanými klaunskými maskami. Na internetu se nejvíce proslavili skladbou Miracles, ve které nedokáží pochopit, jak fungují magnety.

Přepis titulků

Zdravím, jsem John Oliver, moderátor pořadu Co týden dal a vzal. Také už nikdy nesmím vstoupit na natáčení Hráčů. Zavolej mi Dwayne. Ty federály můžeme oklamat. Tento týden nevysíláme, ale přicházím sem na internet, abych udělal to, čeho se zde vyskytuje nejvíce. Stěžoval si na superhrdinské filmy. Každoročně jsou kina zaplavena superhrdinskými filmy. Tento rok se objevily trháky jako sprostý Spiderman, Smutný muž proti super smutnému muži, nebo Insane Clown Posse, kteří ovládli Manhattan.

Každý z těchto filmů má silná i slabá místa, což rozebírat nebudu, protože před svou smrtí chci ještě pocítit dotek jiné lidské bytosti. Ale myslím si, že některé diváky už unavuje, že musí sledovat stejné postavy stále dokola. Nebojte se, protože mám řešení pro diváky, kteří hledají něco jiného než filmy od DC a Marvelu.

Doufám, že někteří producenti tohle sledují a budou si dělat poznámky. Dámy a pánové, představuji vám trhák příštího léta, Johnnyho Siláka. Možná jste si všimli, že ta kresba je trochu neumělá. Je to proto, že jsem tuto postavu vytvořil v 5. třídě. Ve dne je průměrným páťákem Johnem Olivierem. Zcela fiktivním.

Ale mezi koncem vyučování a večeří se stává, řekněme, neobyčejně pohledným superhrdinou Johnnym Silákem. Johnny Silák je pořádně drsným superhrdinou. Viděl prso a ví, co je to kurva. Bojuje s padouchy jako je doktor Čas jít spát. Je to zrůda z peřin, která dokáže svět ponořit do temnoty. A také je tu obávaná paní Thomasová, učitelka hry na klarinet. Ne, paní Thomasová, klarinet není elektrickou kytarou pro pusu.

Jste šarlatánkou a já na to hrát nechci. Nechci na něj hrát. Johnny na něj nechce hrát. Příběhy Johnnyho Siláka jsou úžasným dobrodružstvím, které si zaslouží být na stříbrném plátně. A kde jinde začít, než u prvního dílu, který se nazývá Noční pohyb. Tehdy jsem si neuvědomil, že se tak nazývá i skladba Boba Segera.

V tomto komiksu se k Olivierovým v noci do domu vloupá mutant. Asi aby ukradl úžasnou sbírku kamenů tohoto hustého chlapce. Johnny Silák nemůže usnout. Ale ne proto, že by se bál. Je odvážný. Nemůže spát, protože se někde děje bezpráví. Ale horší je, že dospělí tuto zrůdu nejsou schopní vidět a tvrdí, že je to jen kočka. Ale Johnny Silák zná pravdu.

Vymyslel plán. Zůstane vzhůru až do noci, ačkoliv je utahaný ze cvičení na klarinet. Když uslyší, jak mutant vešel do jeho ložnice, vyskočí z postele ve svém superhrdinském obleku, který vypadá jako overalové pyžamo, které kvůli jeho výšce musí šít na zakázku. Popadne svůj laser na vypařování mutantů, což je laserové ukazovátko, když neřeknete ukazovátko.

Pak pronásleduje mutanta dolů po schodech Zrůda vypustí děsivé "mňau", což mutanti ve strachu dělají. Znovu zapne svůj mocný laserový paprsek. Johnny Silák pronásleduje mutanta ven ze dveří, který otevřel kamenem, což mi, jako dospělému, nepřijde bezpečné. Poté zařve: "Uteč, mutante!"

Probudí svou malou sestru, která začne brečet, zřejmě radostí, protože bylo spravedlnosti učiněno za dost. Bude konečně Johnny Silák oslavován za své hrdinské skutky? Vrátí se tato zrůda? To se dozvíte v druhém díle s názvem Země letáků se ztracenou kočkou. To by bylo vše. Náš pořad se vrátí 25. září. Do té doby čekám na tvůj telefonát, Hollywoode.

Silně. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vždyť je v HBO.... proč čeká na Hollywood? :D

00

Odpovědět

Kamikatze a Auto je multiacount ?

10

Odpovědět

Je tomu dnes 15 let co neomarxističtí židobolševičtí havlisté humanitárně bombardovali New york předpřipravenýma bombama v konstrukci paneláku, aby mohli pod záminkou pomsty humanitárně bombardovat kryptofašistickou poloautoritářskou vládu mudžahedýnů a importovat tam demokracií, čímž rozvrátili celé státy a uvrhly evropu do chaosu a to jen kvůli černému zlatu a bohatství, kterého se jim nedostalo a válka pro ně byla extrémně nevýhodná. A proč tedy ty nenažraný americký prevíte?

530

Odpovědět

A já si myslel, že film "Lincoln-lovec upírů" v poslední scéně naznačuje, že v Iráku žil chlápek, který pil lidem krev, a proto hrdinný Jiřík-bijec draků osedl svého mustanga. Zločinného diktátora zajal.

Později se k němu přidal dlouhonosý Maďar cválající na kohoutovi a porazili dalšího nebezpečného diktátora.

30

Odpovědět

a co to ma spolčenýho s tím videem bože skoč si nadavat na novinky cz prosímtě

61

Odpovědět

+NechapuCo ty mi máš co zakazovat něco psát? Chování fašisticko kavárenskýho povaleče s Havlokomunistickými sklony.

28

Odpovědět

A zase raz Mohamed Oliver. Krásne výročie ku dňu vysielania tohto dielu a to 79 mŕtvych v Nigérií. Vitajte v Európe a kultúrne nás obohaťte. http://america.aljazeera.com/articles/2015/8/31/boko-haram-kills-nearly-80-in-3-nigerian-villages.html

428

Odpovědět

Boko haram do Evropy moc nechce pokud vím

84

Odpovědět

+Auto je vůlNa to ti můžu odpovědět jen jediným: A zase raz Mohamed Oliver. Krásne výročie ku dňu vysielania tohto dielu a to 79 mŕtvych v Nigérií. Vitajte v Európe a kultúrne nás obohaťte. http://america.aljazeera.com/articles/2015/8/31/boko-haram-kills-nearly-80-in-3-nigerian-villages.html

317

Odpovědět

+Auto:D :D :D Nádhera. Nevím, jestli jsou ty dislajky součástí actu nebo jestli tě někdo nepochopil, ale nádhera. :D *clap* *clap*

14

Odpovědět

+smazanoTy dislajky jsou součástí nesouhlasu s Autem, protože takto plevelí skoro pod každým videem s Oliverem. To, že mu nikdy nesedí datum mu nevadí. Prostě vždy vyhledá nejbližší možné neštěstí a bum.... "A zase raz Mohamed.... "

21

Odpovědět

+yakubNespletl jsi si ho s Kamikazem níž? Pokud jsem to pochopil správně, tak Auto si dělal z Kamikazeho srandu.

30

Odpovědět

+smazanoJo to je možný :-) já jsem totiž na tu větu už úplně nysazený, takže ani nečtu kdo to píše, protože jak píšu : pod každým videem číst "A zase raz..."

00

Odpovědět

Ta kočka je lepší záporák, než co doposud předvádí ve svých filmech Marvel dohromady.

93

Odpovědět

Johny strong je ale pořádná sra*ka... ale nekonečně krát lepší než zaseklé gramofony Marvel/DC. Nevím proč lidi podporují tyhle továrny na peníze....

1111

Odpovědět

Komiksy se stejnými postavami kupují někteří už přes 40-50 let (některé dokonce 75 let). Filmy jsou tu teprve minimum tohoto času a lidi už nadávají. :D Přitom jsou tu tuny akčních filmů, které jsou na jedno brdo a na ty si nikdo nestěžuje. :D

73

Odpovědět

+Blackhand47XDKomix a film je něco jiného Spíš mě na tom vadí to že když už do toho investují tolik lidí a času tak proč neudělat i něco jiného = "lepšího" ...jenže oni do toho cpou i milióny peněz a tak se jim to musí vyplatit a proto je to pouze dělnická práce... a dělnický výsledek...

20

Odpovědět

+00oqCo ti na tom tak vadí, nechápu. Snad jsou i jiné filmy, ne? Nebo máš u hlavy bouchačku a musíš za ty komiksové hovadiny na jedno brdo platit a chodit na ně do kina... a všechno ostatní máš zakázané??

32

Odpovědět

+R3diJá jen říkám že je to nevyužitý potenciál. Mají možnost tvořit prakticky cokoliv. Když už mají ty zkušené lidi a mají spoustu peněz, atd... dokázali by se i vyrovnat některým nezávisím tvůrcům co tyto věci potřebují a odvádějí lepší práci (lepší v konečném hodnocení a větší diváckou spokojeností). Klidně ať si točí i dál filmy o superhrdinech ale ať to nejde na úkor jejich schopnostem/možnostem.
(Pokud si mě pochopil už v prvním komentáři a tím pádem to nechápu já, tak se rád dozvím jak to vidíš ty).

21

Odpovědět

+00oqJenže hrdina typu Spiderman nebo Superman je tak provařený, že se marketing dělá velice snadno. Jinak řečeno vyždímat další prachy z už zavedené značky je vždy snadnější než vytvořit značku novou.

Navíc být "pionýrem" se moc nevyplácí-Španělové riskovyali kejháky v Jižní Americe Angličanům stačilo loupit v atlantiku; Tesla vynalezl střídavý motor-peníze shrábl Westinghouse atp. .

20

Odpovědět

+Blackhand47XDKdyby si měl někdo furt stěžovat na ty akční hovadiny z hollywoodské produkce, tak nedělá nic jiného... je jich tolik, že to nemá cenu. Na každý den v roce jedna.

21

Odpovědět

Nieeee :( John Oliver tentokrát sklamal. Radšej ste mohli preložiť nejakú ataršiu epizódu, lebo toto je ozaj nekvalitné :(

1712