Thumbnail play icon

Národní střelecká asociaceLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 203
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:11 262

Národní střelecká asociace (NRA) má v USA velkou moc. A to i přesto, že jejich členů není zase tak mnoho. A jak uvidíte, nebrání jen vlastnictví zbraní, ale brání také diskuzi o nich. Existuje vůbec šance, že se něco může změnit?

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Američani jsou kreténi, obecně hloupej národ bez rozhledu. Za prezidenta si zvolí největšího nácka od pětačtyřicátýho roku (možná s vyjímkou toho magora, kterej se teď roztahuje v Brazílii), v 98% případů mají prakticky nulovej přehled o okolním světě, jeho historii, společnosti, dokonce i podělaným zeměpise. Každou chvíli jsou zprávy a záběry, kdy redneck, kterej machruje se stříkačkou zmrzačí nebo dokonce zabije sebe nebo někoho v nejbližším okolí (a to ani nemusí bejt zlitej), každou chvíli mají masový střílení, ale jakmile jim někdo šáhne na kvér, okamžitě se odvolávaj na Ústavu a bouchačku si legálně může koupit kdokoliv, komu bylo 21, bez zbrojáku, bez psychotestů, kdo ví, jestli jim doopravdy prověřujou trestní rejstřík... A tenhle národ psychopatů ovlivňuje světový dění...

00

Odpovědět

Achjo levičáci co by všem furt něco nařizovali a zakazovali (mluvím o komentářích). To že USA potřebuje pořádný zákon ohledně zbraní je jasné když si jako dvacetiletý nekoupíte alkohol ani cigára ale na nějakém veletrhu bouchačku klidně jo. Ale proč se tu řeší jak je to u nás? Ohledně zbraní máme dost férové zákony tak akorát bych řekl. Jasný občas se stane průser tomu by se nezabránilo ani kdyby se zakázali úplně. Stupidních řidičů co vraždí svojí neohleduplnou jízdou jsou mraky ale levičáci, antifáci a podobná rudá verbež bulí kvůli typkovi co držel zbraň nelegálně a zabíjel a týpkovi kterému měla být už dávno odebrána a zabíjel. Jedno děcka jak mě učil děda sáhneš ty na mojí svobodu sáhnu já na tu tvojí. A pro mě je svoboda i to že se můžu bránit a je mi jedno jestli proti kentaurům z SSSR, Marsu, Sýrie, Třetí říše nebo Frantovi s Lojzou co se ožrali a mají chuť někomu ublížit. Přihlížet zlu i přesto že by jste mohli pomoc a zakročit je hodně hnusné ale Jenda prosadil to že nemůžete mít zbraň tak můžete jen koukat a čekat až Pepík dopije kávu na služebně a uráčí se přijet na místo činu. Díky nechci. Navíc lidi sakra to už si nikdo nic nepamatujete z toho dějepisu? Furt mě zaráží jak všichni hrozně spoléhají že policie bude vždy za všech okolností připravená a pokaždé pomůže přitom k selhání spousty věcí stačila nedávno vichřice. Přesto že máme lékaře se sanitkama tak první pomoc umím a každý rok máme školení od pražské záchranky. Co kdyby náhodou. Stejně to mám se zbraněma. Proto jsem chodil do Skautu a proto s sebou nosím nůž. Jasný nikdy nemůžu být připraven na všechno ale štěstí přeje připraveným. A radši budu žít s tím že vždycky můžu někde pomoc než s tím že jsem musel utéct aby se nestalo něco náhodou mě.

43

Odpovědět

Čing čong.

14

Odpovědět

10:00
To jako skutečně v dnešní době ještě používají takovýhle středověký styl hlasování? Neuvěřitelné.

210

Odpovědět

všechno je jenom o penězích je to celý podmáznutý prostě šaškárna

22

Odpovědět

Zákony, které zakazují nošení zbraní, jsou takové povahy, že odzbrojí pouze ty, kteří nejsou odhodláni ani nakloněni páchání zločinů...Takové zákony činí věci horšími pro napadeného a snadnějšími pro útočníka, slouží spíše ku podpoře než k zabránění vraždám, neboť neozbrojený člověk může být napaden s větší sebedůvěrou než ozbrojený.

Thomas Jefferson

126

Odpovědět

Obzvlášť ty co říkají: "Ten, kdo má kriminální minulost, nesmí vlastnit zbraň." a "Ten, kdo má diagnostikovány sklony k násilí, nesmí vlastnit zbraň." A tyhle zákony v US nejsou.

81

Odpovědět

To jako vážně dáváš příklad z doby, kdy udržení bezpečí, policie a soudní či vězeňský systém nebyl na takové úrovni jako je dnes?
Krásnej citát, chytrej člověk. Ale poplatný době, což dnes už dávno neplatí.

U nás je téměř nemožné s sebou nosit zbraň a nemyslím si, že by se tu nedalo zabránit vraždám a měli jsme tu mass-shooting na denním pořádku.

65

Odpovědět

+MikeNosím zbraň sebou všude (kromě toho když piju abych neporušil zákon) ! A nikdo to ani neví jelikož jí mám schovanou v ledvince ! ;) A kdyby někdo kolem mě začal vraždit věř že se dočteš o zastaveném střelci a ne o masakru, dej bůh ať k tomu nikdy nedojde !!! ( Přece jen jiná výchova a morální hodnoty ;) v mé rodině měly všichni zbraň a nikdy mi to nepřišlo divné nebo nedej bože sem si nikdy nemyslel že je mají na zabíjení lidí)
K té dnešní době zkus si něco přečíst o Izraely ! Před cca 20-15 lety jsem tam byl na školení důstojníků a povídal si z jedním Izraelským důstojníkem a můžu ti říct že Izrael funguje jen kvůli tomu že tam mají benevolentní zákony co se týče držení a používání zbraní jinak by tam Palestinci dělali teroristický útoky denně, takhle se bojí pač ví že každá maminka s děckem, každej dědek a každej bankovní úředník má kvér a když ho odjebe s pochopitelných příčin nebude s toho mít ani pokutu !!!!
Zbraně lidi nezabíjejí to jen lidi a zbraň si terorista, mafián pasák nebo úchyl opatří vždy je věc které si říká černý trh já vim že tě to na univerzitě genderových studií a lidských práv neučili ale zločinec a člověk co zbraň potřebuje si jí vždy opatří i přes regulace naopak člověk co ctí zákon ne !!!
Další argument ! Zákaz zbraní podpoří černý trh a tudíž mafii a teroristický skupiny víš ty levičáčku to že se něco zakáže neznamená že to každý bude ctít !! :) Akorát naroste hodnota dané komodity (něco jako prohibice která udělala z malé mafie federální organizaci a nebo válka proti drogám která udělala s party mexických příživníků nejbohatší lidi na světě :D Evropská válka proti zbraním udělá akorát mnohem mocnější východní mafii a teroristy který budou moct financovat lépe operace prodejem zbraní různým dealerum a pasákům ! :D
A stane se to že když úchyl vytáhne zbraň co si koupí za 10x přemrštěnou cenu od Vasila už tam nebude člověk jako já co jí má legálně aby ho zastavil ámen ! čekám na protiargumenty lae na tohle žádné nejsou ! :) Protože zákon nabídky a poptávky si musel brát v prvním ročníku na humanitních vědách (jestli si vůbec vzdělanej) a jako realista (pokud nejsi vyšňupanej hipík) víš že po zbraních bude obrovská poptávka vždy je to druhej největší trh na světě (hned po lécích, bankovní sektor je až za zbraněmi) a vše co se dá zahrnout globálně se dá zahrnout i lokálně !!!!! Ámen definitivos :D

53

Odpovědět

+Master JoudaVaše znalosti a zkušenosti jak je tu prezentujete pocházejí asi z osmdesátých let 20. století proto vám doporučuji abyste si je aktualizoval.
http://gunlex.cz/48-zbrane-a-legislativa/legislativa/542-izrael-zbrane-vsude-ale-pod-prisnou-kontrolou
Proč by zákaz zbraní podpořil černý trh? Občan jenž dodržuje zákony si přece nepůjde na černý trh sehnat zbraň stejně jako si na bolení zubů nepůjde koupit kokain.

34

Odpovědět

+Alberto123Je vidět že si naivní mladík ;) ze své zkušenosti vím kolik lidí má zbraň v mém okolí a že někteří jí používají i při práci (když převážejí velké peníze, když hrozí riziko napadení atd.) kdyby legislativa sebrala všem zbraň tito lidé z mého okolí co jí mají legálně a v práci a nebo civilním životě jim dává pocit bezpečí (bavím se o lidech kteří mají opravdu hodně peněz tak hrozí že by je mohl někdo vyhledat a unést atd. což v Čr není tak vzácný zločin a nebo dělají práci ve které jsou v kontaktu s opravdu pochybnými osobami) Tak si jí přirozeně opatří nelegální cestou jako že když se pohybuje v okruhu zbraní a lidí co se o ně zajímají a ne jen onanujou nad článkama z netu to jest bývalí policisté, vojáci a nebo nadšenci moc dobře ví jak takovou zbraň neoficiálně sehnat ! :) Tudíž už by vám tu běhali dva ukáznění občané se zbraní které by jste neměl v evidenci a stát by z nich neměl ani korunu za to mafie by krásně vydělala ! :D
Nevím mé informace byly že kdo prošel v Izraeli vojenskou službou (vím to od Izraelských důstojníků) tak má nárok nosit zbraň i jí užívat (psychotesty, výcvik a legislativa (kdy to můžeš a nemůžeš použít) sou součástí armádní přípravy i v Čr teda za mích let to tak bylo) tudíž každej kdo projde i posraným příjmačem má potřebné duševní vlastnosti (psychotesty a sledování bojařů jak se chová v jaké situaci) a vědomosti aby mohl zbraň nosit i v civilu !
Takže podle tvé levicové logiky zakážeme alkohol a člověk nebude pít pač je to nelegální to ti trošku prohibice a vzestup mafie nakopala prdel ne ? :O a kokain je taky nelegální jakto že drogovej kartel vydělá denně co ty a celá tvoje famílie za 5 životů když to nikdo nebere pač je to nelegální ? :O Jo jo levičáčku to že něco zakážeš neznamená že to každej bude ctít kord když už je těch zákazů a příkazů tolik a ke všemu nesmyslnejch ;) Možná i já bych si pořídil zraň nelegální cestou a schoval si jí do garáže jen abych jí měl kdyby se to zakázalo a věř že takových lidí by bylo plno ;) To stačí vyjít s Univerzity vaginové rovnosti do chlapskýho baru a začít kecat z lidma ! :D ;) A to se dozvíš věci že by ti s toho i tvýmu profesorovi prask k***t :D

42

Odpovědět

+Master JoudaNemůžete srovnávat alkohol a kokain, protože jedno je více méně společensky akceptovatelné a druhé ne. Pokud tohle nedokážete pochopit tak choďte více mezi lidi. "Možná i já bych si pořídil zraň nelegální cestou a schoval si jí do garáže jen abych jí měl kdyby se to zakázalo a věř že takových lidí by bylo plno" Z 8 500 000 dospělé populace ČR má zbraň 300 000 lidí to je přibližně 3,5%. Kolik s těchto lidí by si tedy pořídilo zbraň nelegálně?

34

Odpovědět

+Alberto123jak je to vlastně s tim S a Z ?

00

Odpovědět

Problém je v tom že jakmile se něco jen mírně zreguluje už se ustoupí ultra-levičákum kterým to nebude stačit a budou chtít, víííc a víííc a víííc až nakonec si nebudou moc Američani pomalu ani koupit nůž viď UK ?! Naprosto NRA chápu a vsadím se že i oni moc dobře ví že ta země tyto zákony potřebuje a vnitřně sou pro ně bohužel levice jim to nedovolí ! Lustrace minulosti čmouda jehož rodiče sou s prdelevaginastánu co si kupuje M16 s dvojtym zásobníkem a tak trošku inklinuje k islámu je parádní věc bohužel levičáčci nepovolí lustrovat jen určité rizikové skupiny to je přece rasismus !!!! a když se bude registrovat každej tak to za rok bude málo omezí se zásobníky omezí se to a to ! a už sou na tom jak EU !!!!
NRA naprosto chápu jen ozbrojenej lid je svobodnej lid ! A přeju jim hodně úspěchů v boji proti levicovej špíně zákazů, příkazů, genderovích kvot, pozitivní diskriminace a jinejch rádoby humanistickejch sraček ! :D Hrozně mi to video nasralo vim totiž přesně o co jim de !!! :) a vim přesně o co de NRA jak sem psal vsadim levou kouli a svýho psa že NRA by ty zákony brali !!!! Lustrace je důležitá ale mají strach přesně s toho co je tady v EU za rok to nebude jen lustrace ale omezování další a další příkazy dej mrdce prst a urve ti ruku !!!! Kuřáckej zákon !!! Nejprve oddělené prostory pak si pičy vybrečeli zákaz kouření všude !!!! To samé cigára nejdřív nápisy pak si pičky vybrečely obrázky kdyby jim někdo hned řek NASRAD VY LEVICOVÍ AKTIVISTICKÝ PIČKY !!!!! NEBUDE SE REGULOVAT ANI CHLUP NA KUNDĚ DĚTE DO P****E A TAM CHCÍPNĚTE !!! Tak by tu bylo mnohem méně zákazů příkazů a všeho PS sem ožralej jak taška ! :D

1412

Odpovědět

Odkud se berou vždycky ty přízviska "levicoví" u všeho, co se vám nelíbí? :D

Když teda dáváš příklad UK, tak porovnej UK a USA. Nevim, k čemu by normální člověk měl mít právo tahat s sebou všude zbraň (včetně kudly).
Zvlášť když se lidi rádi napijou (viz ty) a pak mohou být agresivní. A náhodou u sebou budou mít střelnou zbraň nebo 20ti centimetrovou čepel. NE, DÍKY...

54

Odpovědět

+MikeKdybys nebyl levičák věděl bys že pít a mít střelnou zbraň u sebe byť legálně drženou je trestnej čin :) což já jako majitel zbraní vím ;) A to druhým s tím nožem no nevím nepříjde mi moc normální si jít koupit nůž do obchodu kde sou jen makety poté co prokážu že to mám na krájení masa mi to daj v obalu kterej pokud otevřu jinde než doma pudu bručet :D jestli ty chceš žít v takové totalitě tak di do severní Koreje všech levičáků ráj dokonce ti i řeknou jak se ostříhat ;) :D na to tam maj taky směrnice a regulace s toho bys onanoval blahem ! :D
A proč levicoví ? No nevím třeba protože to je vždy z levice ? :) Jelikož pravice funguje tak že se snaží o co nejmíň nařízení a regulací prostě pravicoví lidi chápou že lidi jsou chytří a svobodní a pokud jsou hloupý je to jejich problém a taky si to odserou ! :) Levičáci maj tendenci regulovat omezovat nařizovat ! aby nemohl žádnej pablb udělat chybu ! a když jí udělá stát se o něj postará ! :D V životě sme neměl problém s agresí a pitím zanadávam si ale nikoho nepraštim ! :D (Kdybych někoho praštil ze svoji vahou jelikož sem tlustý prase tak ho zabiju a to fakt nechci :D ) No a ejhle vlastně jako člověk co prošel výcvikem sebeobrany by si mi měl jako levičák uříznout ruce ne ????? Moje ruce sou taky zbraň !! A ty jako levičáček předpokládáš že je zneužiju na lidi co nemají patřičný výcvik nebo gramáž aby se ubránili ! :D Tkaže mě a všem bývalím vojákum a policistum useknout ruce a pro sychr i všem co dělali bojovej sport !!!! Páni to se budeš cítit bezpečně !! Je lepší sekat ruce než se naučit bránit popřípadě si pořídit zbroják ! a nebo eventualně nebejt pokakanej 50kg važící sráč a uvědoit si že když má někdo zbraň a anebo dělal 10 let box nedělal to proto aby ho hed zabil ! :D :D ;)

05

Odpovědět

+Master JoudaJelikož jsem studoval práva, vím, že pít a mít u sebe legálně drženou střelnou zbraň žádný trestný čin není ale přestupek. A navíc, pane Jouda, ne všichni držitelé střelných zbraní jsou natolik svědomití jako Vy. Právě kvůli tomu jsou ty regulace. Ze své bohaté právní praxe bych mohl osvěžit nějaké takové případy, kdy manžel z rozvádějícího se manželského páru zapřel u lékařského vyšetření bipolární psychickou poruchu a během rozvodu a soudních tahanic se začal chovat dost v rozporu s platným právním řádem i obecnými normami lidské slušnosti. Nedovede si představit, jaký neuvěřitelný problém představovalo dotlačit soudkyni takového člověka pohnat na psychiatrické vyšetření, dokázat, že při vydání zbrojního průkazu trpěl poruchou, tou poruchou trpí a že ji tehdy prostě zapřel, a té zbraně ho zbavit. Jediné štěstí, že se to kromě několika opravdu děsuplných excesů a výhrůžek obešlo bez zranění.

Pořád vycházíte z toho, že jste jeden svědomitej a máte kolem sebe také pár svědomitejch a že všichni držitelné zbrojního průkazu musí být svědomití. Jenže tak to není. I v naší zemi najdete řadu zdokumentovaných excesů držitelů střelných zbraní, kdy si říkáte, že takovým lidem se zbraně do ruky nikdy neměli dostat. Tím, když na sebe bez následků začnou střílet dva pejskaři, jejichž psi se poštěkali v parku, to je ještě usměvavé.
Dejte lidem větší možnost vlastnit střelné zbraně a rozpoutáte tady z toho divoký západ. Téhle myšlence se před patnácti lety věnoval Michael Moore ve svém dokumentu Bowling for Columbine, kde poukazoval na kořeny a důsledky americké posedlosti zbraněmi a proč tam co chvíli někdo něco vystřílí.
Více k tomu říkat nehodlám. Soudě dle Vašeho pasivně agresivního projevu se mi tady nechce pouštět do debat, kdo je pablb a jestli jsem dle Vaší rétoriky levičák či jak.

71

Odpovědět

+Master JoudaNo jestli maj lidi jako vy zbran a nosej ji furt u sebe tak to potes koste...

20

Odpovědět

U nás jsem zastánce stávající (té naší, české) legislativy, ale...oni v USA vážně nekontrolují, jestli neprodávají zbraň psychicky narušenému člověku? A přijde jim divný o tom mluvit?

140

Odpovědět

Homer Simpson v gun shopu legendární scénka která ti to osvětlí :D Prodavač: Jste alkoholik, máte potíže s ovládáním hněvu, byl jste v psychiatrické léčebně, napadl jste prezidenta Bushe, jste potencionálně nebezpečný ! Homer: Jak myslíte potencionálně nebezpečný nikdy nebudu mít zbraň :( :( , Prodavač: V klidu to vás omezuje asi jenom o tři zbraně :D :D :D všemu předchází tato legendární scéna Homer at Gun Shop s top hláškou: Nemusím být opatrný mám zbraň !! :D :D

85

Odpovědět

Ti, kdož překovají své meče v radlice, budou orat pro ty, co to neudělají.
Bez ohledu na rok v kalendáři to platilo, platí a platit bude.
https://cs.m.wikiquote.org/wiki/Zbraně

73

Odpovědět

Je to stále stejná písnička. Skoro mi připadá, že je úplně fuk kolik lidí bude v USA zabito při masových střelbách, stejně nic neodhlasují. Prodejci zbraní v USA skoro doufají, že k nějaké střelbě dojde, protože pak vždycky následuje nárůst počtu prodaných zbraní. Kolik těch lidí co má zbraň však opětovalo palbu? Slyšeli jste vůbec o někom? Nikdo takoví neexistuje, protože si nikdo vlastně sebou zbraně nebere a pokud ano je tak ochromený strachem, že neudělá vůbec nic. Lidé zde budou umírat dokud jim budou vládnout ti co na prodeji zbraní vydělávají a nebo je podporují. Ani nevím, už zjistili jestli měl střelec vůbec nějaký motiv?

37

Odpovědět

To víš Sisinko, zbraně nejsou hobby pro homosexuály, ale pro muže! Raději bych měl sám zbraň a žádnou policii než ozbrojenou policii a žádnou zbraň u sebe.

814

Odpovědět

Hm jak nejlépe znázornit rasistu? Co kdybychom dali té víle triko All Lives Matter !!
- Amerika 2017

43

Odpovědět

Je smutné, že musíme žít společně se zvěří, která si dovoluje naznačit, že nezáleží jen na černých životech. Odporné. Ubohé. Novodobí Hitlerové

24

Odpovědět

BLM původně poukazovalo na odlišný přístup policie a soudů k černým a bílým, což je prostě neoddiskutovatelný fakt, je to špatně a mělo by se s tím něco dělat. Potom se ale na to hnutí začaly nabalovat masy černých rasistů, nepokoje, rabování atd. Ve zhruba stejné době někdo místo názvu BLM navrhl ALM, což nevyšlo, naopak pod názvem ALM vznikl counter-movement proti BLM, což logicky přitahuje bílé rasisty. Abych to shrnul, swastika je taky zcela nezávadná, dokud ji nezasadíš do určitého kontextu. Jinak ale souhlasím, že Oliverovo provedení bylo mimořádně hloupé.

87

Odpovědět

+TaanRozdílnej přístup je pochopitelný když se afroameričané chovaj rozdílně. Když páchají větší kriminalitu atd.

78

Odpovědět

+MorceAle já mluvil o rozdílném přístupu u stejných trestních činů za stejných podmínek. Statisticky nigga prostě dostane víc.

82

Odpovědět

komunista sa nezapre, zakazat, prikazat, znemoznit poslednu, primalnu sancu sa branit

1738

Odpovědět

dyt oni te ochrani hlavne se o nic nestarej jo ))

75

Odpovědět

+hhhhhhtak tak

39

Odpovědět

+hovado 2Nemazali ste komentáre tohto individua, pretože boli vždy len útočné a vždy z toľkej tuposti krvácali oči? To stačí, aby si dal za prezývkou číslo, a už si myslíte, že je to niekto iný?

64

Odpovědět

+Boktrafena hus zagagala, co je na tom komentari utocne

18

Odpovědět

+hovado 2Moje oči. KomentárI? A aké slovo je "primálny" dokážeš mi to vysvetliť? Aké to je žiť vo svete takto tupým? Našiel si si kamarátov ? - teda je to u takých, ako si ty, vôbec možné? A ak áno, očuchávate si pri zoznamovaní zadné časti tela a značkujete si teritórium vlastným močom, či to tak už nefunguje? Prosím, vysvetli - socializácia primátov ma vždy udivovala. Vedel si, že podľa Darwina, sme sa my Homo Sapiens (nie, nič to s homesexualitou nemá :) ), vyvíjali práve z takých, ako si ty? Úžasné.

44

Odpovědět

+Rezoluttakze preklep ti vadi, som opici, samozrejme s kamaratmi a priatelkou, najdi si to v slovniku, svoje sexualne chutky si uz nam predstavil a co dalej, nejaky argument, ffuuu, to by som scel asi vela, nerob tu hanbu

27

Odpovědět

Takže kupříkladu samopal je v pořádku, ano? Většina podobných magorů si střelecký výlet neudělá s devítkou. Nehledě na to, že mají dostatek možností si podobné hračky sehnat i nelegálně.
Nicméně prověrky při vydávání zbraní Vám přijdou moc? Takže například někdo, o kom se ví, že má sklony k extremismu nebo je mentálně nestabilní (jak se to ví, je věc druhá, ale hádal bych, že minimálně někteří mají třeba záznamy u policie), by měl být schopen si bez problémů kupovat legálně zbraně? Ani u nás se zbrojáky nerozdávají každému joudovi.
S Oliverem ve spoustě věcí také zrovna nesouhlasím, ale tady hlavní bod byl CDC výzkum násilí kolem zbraní - na čemž se snad každý s půlkou mozku shodne, že je v pohodě - a prověrky lidí, co nakupují zbraně, což je snad také celkem logické. A elektrifikovat databáze zbraní by také neuškodilo.

83

Odpovědět

Pokud započteme země, z nichž máme informace, a ve kterých se neválčí, pak dojdeme k několika stovkám zastřelených ročně, ale nikoli každý rok, to je maximální počet. Například právě střelba v Orlandu toto číslo pro tento rok hodně zvyšuje.
V těchže zemích zabije chřipka každý rok několik set tisíc lidí. Tedy tisíckrát více.
A silniční nehody ani nebudu dohledávat, udělalo by se mi špatně...

Je zajímavé, jak jsou ti totalisti furt stejní, i když si říkají různými jmény... Kdyby se raději věnoval chřipce!

1317

Odpovědět

Argumentace "Víc lidí umře na nemoc než na střelnou zbraň - můžeme povolit zbraně" je už tak ohrátá, že nechápu, že nikdo nechápe jak je dementní. :)
Proč nedáme každmu do ruky příruční jadernou nálož? Vždyť přece na tu je ročně ještě méně mrtvých.

72

Odpovědět

+Mike*ohraná

00

Odpovědět

Kdo chce brát lidem zbraně, ten jim vzápětí chce udělat něco zlého. Tak to vždy bylo a vždy bude. Zdravím Junckera a celou EK. Prskání Olivera a dalších libtardů proti úspěšné obraně svých práv a majetku je rajská hudba, jen houšť a větší kapky.

2230

Odpovědět

Jak řekl Velký kormidelník Mao: „Politická moc vychází z hlavně pušky.“

82

Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK