Pringles speciálLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:8 257

Po ukončení sedmé sezóny pořadu Last Week Tonight se John Oliver vrací se zkráceným bonusem v podobě výhradní epizody pro YouTube. Ta je věnována nečekanému vývoji dřívějšího Oliverova vtípku na adresu společnosti Pringles, který začal na internetu žít svým vlastním životem.

Poznámky:
Kánon – původně řecké slovo pro pravidlo či měřítko, ve smyslu fikce jde o označení pro oficiální svět daného příběhu.
Slender Man – známá hororová postava.
Přirovnání názvu k fotbalu – nepřeložitelná narážka, slovo fotbal je složeninou foot (noha) + ball (míč).
FDA – Food and Drug Administration, americký federální úřad pro potraviny a léky.

Přepis titulků

Zdravím internet, jsem John Oliver, moderátor Last Week Tonight. Show, kterou sledujete zdarma na YouTube. I když zdarma možná není vhodné slovo, i na YouTube se musíte dívat na tohle, takže platíte reálnou cenu. Stále máme přestávku, ale chtěli jsme se rychle vrátit a informovat vás o něčem z poslední série. Jedná se o Pringles. Produkt, který vypadá jako brambůrky, o kterých někdo přemýšlel, zhoršil je a nacpal do tuby.

Možná si pamatujete, že jsem přehrával klip Dona Lemona, který otravoval jednoho muže otázkami na výsledky voleb, ale ten neuměl odpovědět. Reagoval jsem takto: Nech toho chlapa být! V tu chvíli by bylo stejně produktivní ptát se, kdy se tučňáci naučí létat, kdy Michael Keaton vyhraje Oscara nebo jak vypadá tělo panáčka z Pringles? Je vysoký, či malý?

Má na těle hodně porostu, nebo je hladký? Kdy mi dokážete popsat jeho bradavky? Bavíme se o hodinách, nebo o dnech? Šlo o perfektní vtip, protože o panáčkovi z Pringles toho vážně moc nevíme. Víme jen jednu věc, jeho hlava vypadá jako vařené vajíčko v převleku za Toma Sellecka. Upřímně, o tom vtipu jsem už znovu nepřemýšlel, ale zdá se, že řada z vás ano. Po odvysílání naší show se lidé zbláznili buď do kreslení, nebo do hledání kreseb toho, jak si lidé představují panáčka Pringles od krku dolů.

A na konci depresivního a izolovaného roku bylo povznášející vidět něco takového. Tweetovali jste řadu osvícených kreseb, jako je tato s titulkem: Odhalení bradavek pana Pringlese. Vypadá to na hlavu pana Pringlese v kombinaci s tělem Baymaxe z Velké šestky, navíc s dokreslenými bradavkami a pupíkem.

A také v trenkách sexuálního predátora. Pak je zde kresba statného pana Pringlese v motýlku a s bujným porostem v podpaží. Pohled, který doslova křičí: nezaměstnaný striptér. A pak je zde umělec, který nám poslal ne jednu, ne dvě, ale tři excelentní ztvárnění pana Pringlese a jeho těla. Dodávám, že žádné z nich jsme nevytvořili sami, viz poznámka: „Posledních několik let jsem zasvětil studiu jeho anatomie.“ A to je dobře využitý čas.

Řeknu to takto: Je svobodný, je Pringle, je připraven se sblížit. Pokud se toto nestane novým sloganem Pringles, jde o tak špatnou firmu, jak si představuji. Několik z vás ví, jak dobré kresby se našly. Například tato s poznámkou: „Tento Pringlesův obrázek je kánon.“ To je jednoduše excelentní. Další jdou jiným směrem jako tento Slender Man Pringles, tato vizualizace do podoby raka poustevníčka nebo tento velkolepý kus, který z něj dělá chobotnici.

Upřímně, celá odezva byla absolutně fantastická. Jediná věc, která mi nesedí, je mlčení Pringles v této záležitosti. Není to tím, že by nebyli aktivně přítomni na Twitteru. Už dříve tweetovali: „Kdyby název Pringles vznikl tak, jak byl pojmenován fotbal, říkali bychom jim pusokřup.“ Také tweetli: „Štěňátka oříšků…

jsou jako zásoba příchutí… štěňátek.“ Což zní urážlivě, jen si vlastně nejsem jistý proč. Ale stále chybí odpověď na naši základní otázku. A vím, že lidem již odpovídali online, protože jsem to viděl. Někdo jim tweetnul: „Vaše čipsy se smetanou a cibulí chutnají trochu jako zvratky, ale stále jsou mé oblíbené, je to problém?“ Z Pringles okamžitě odpověděli: „Prosím, zašlete kontaktní údaje, abychom to vyřešili.“ Jde o to, že ta osoba si ani nestěžovala, nežádala vrácení peněz ani čipsy zdarma, prostě chtěla odpověď.

A vím to z další zprávy: „Jen jsem si říkal, jestli jde o problém.“ Z těchto důvodů se stále více divím, proč se Pringles vyhýbají naší otázce? Vážně toho nechceme moc. Viděli jsme spoustu excelentních postav pana Pringlese. Jen potřebujeme zjistit, která odpovídá. Je to Pringles ráček?

Je to sexy taťka Pringles? Preferoval bych druhou možnost, jen potřebuji znát pravdu. O Pringles vím celou řadu dalších zbytečností. Vím, že jejich maskot se oficiálně jmenuje Julius Pringles. A vím, že chlap, který navrhl tubu Pringles, byl na design tak pyšný, že po smrti nechal do tuby Pringles uložit svůj popel k pohřbení. A to je vědomá volba. Také vím, že Pringles mají důvod nazývat svůj produkt křupkou. Jde o to, že nesplňují definici FDA pro bramborový lupínek.

To je divočina. Jak nevalný musí být váš produkt, aby nesplňoval tuto základní definici? Jde mi o to, že o Pringles vím spoustu zbytečností, ale nevím to jediné, co bych chtěl. Tedy co má Julius Pringles za výbavičku od krku dolů. Potřebuji to vědět? Ne, nepotřebuji. Chci to vědět? Ano, vážně moc. Tak moc, že jsem ochoten věnovat 10 tisíc dolarů pro Feeding America, pokud Pringles zodpoví mou otázku.

Samozřejmě s podmínkou, že neutratí ani podělaný cent z těchto peněz za Pringles. Protože je to odpad mezi svačinkami. Je to odpad. Míč je na vaší straně, je to vaše volba. Udělejte správnou věc. Děkuji za sledování, vrátíme se v únoru. Opatrujte se. Na shledanou. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Pringles se snad ani nesnaží být "bramborovým lupínkem", tak nevím, proč by měl mít snahu tuto definici splňovat, nebo mělo být něco divného na tom, že ji nesplňuje :)

00

Odpovědět

Neutuchající mazání příspěvků zůstává.

515

Odpovědět

Nebreč

10

Odpovědět

V případě porušení pravidel diskuze bude pokračovat i nadále jako na mnoha jiných webech :)

72

Odpovědět

+XardassA co jsem porušil s tím Bitcoinem?

02

Odpovědět

+U buzerantůBitcoinem níže konkrétně nic, tam to byl pravděpodobně přetrvávající IP ban kvůli jinému příspěvku. Když používáš 100 různých IP adres a 30 z toho je zabanovaných (z různých důvodů), tak se asi občas trefíš do zabanované IP adresy i neškodným příspěvkem. Mimochodem, v případě používání nevhodných přezdívek (jako zde) k těm 30 možná přibude další, tak se zkus prosím chovat aspoň trošku rozumně.

61

Odpovědět

Zřím zdroj zábavy veliké, jenž si převelikou službou fašistickému deepstate hvězdu na chodníku zaslouží... Muhammad Oliver...

49

Odpovědět

Tak jak, je to levičák, nebo pravičák? Mám pocit, že v tom máte trošku nepořádek... A taky v tomto videu nebyla ani jedna narážka na politiku, takže váš komentář je úplně o ničem. Ale jinak dobrá práce ;)

00

Odpovědět

+Přemysl mrkviceNo nevím. Kamikaze to uměl lépe. Tak nějak od přirození. A jestli budeš držkovat, Přémo, kančí na borůvkách se ruší a bude lopuchový salát a spát budeš v předsíni na tom verku co přivezli vikingští studenti na výměnném pobytu.

36

Odpovědět

gratulujem k obnoveniu

64

Odpovědět

Jak vypadá panáček Pringles? Dejte mu uniformu a je to jasnej Josef Stalin.

40