PtáciLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:241
Počet zobrazení:10 824

V tomto starším videu se John Oliver podívá na to, proč mu ptáci natolik vadí. Hlavně teď před zimou...

Poznámka: Strašidelné údolí (Uncanny valley) - Jedná se o hypotézu, že čím více se roboti budou podobat lidem, tím budou přitažlivější, až na dobu, kdy budou vypadat téměř lidsky (ale ne dokonale), kdy by jejich vzhled měl být pro člověka děsivý.

Přepis titulků

Zdravím, jsem John Oliver, moderátor Last Week Tonight. Pořadu HBO s nejvyšším rozpočtem. Zdá se vám to překvapivé, dokud nezjistíte, že vše, včetně mě, je generováno počítačem. No tak, jak je možné, že jste na to nepřišli? Můj obličej je jak z učebnice o strašidelném údolí. Vůbec nedává smysl. Tenhle týden nevysíláme, takže chci promluvit o velmi důležitém tématu.

O ptácích. Já osobně ji říkám kočičí krmení. Ptáci jsou symbolem lásky, moudrosti a pašování dětí. Jak se začne ochlazovat, ptáci začnou mířit do teplých krajů. Cestují do teplých krajů, aby se nakrmili, vyrostli nebo přilákali partnera. Je to taková ptačí verze Jíst, meditovat, milovat.

Ale ptáci si neuvědomují, že vše, co potřebují, vždy bylo v jejich nitru. Než migrace do teplých krajů začne, mám zprávu pro ptáky ze severovýchodu, kteří budou mířit na jih. Posloucháte mě, ptáci? Jdu na to. Jděte do pr*ele! Jděte do pr*ele! Doufám, že se už nevrátíte. Pro mě jsou všichni ptáci mizernými potomky dinosaurů.

Bez vás by nám bylo líp. Ano, mluvím na vás, husy. Vypadáte jako kachny, co na střední hrály americký fotbal a neustále chodí do posilky. A víte co? Vás taky nemám rád, papoušci! Cože? Mám je mít rád, protože umí mluvit? Každý člověk umí mluvit, a já většinu z nich nesnáším! A když jsem u toho, pštrosi, běžte do háje, vy první pokusy o plameňáka.

Vypadáte jako koule cupaniny, která se snaží pozvednout koženého hada. A pak jsou tu tučňáci! Vy jste vlastně fajn. S vámi problém nemám. Nemám problém. Vy máte celoživotní pardon, tučňáci. Ale víte co? Jděte do pr*ele, labutě a pelikáni! Vypadáte jako oživlé noční můry všech ryb. Pokud jde o kolibříky, jsou to jen tlusté včely, které to kytkám dělají nosem.

Pštrosi, já jsem s vámi ještě neskončil, vraťte se! Máte obří vejce! Vypadáte jako piňaty plněné kupony do obchodu na sušené maso. Koukejte odletět! Promiňte, vždyť to neumíte. Selháváte v tom, čím jsou ptáci známí! A pokud jde o ostatní... Vy ostatní ptáci...

Doufám, že si vy, nechutné nebeské myši, užijete svou tropickou dovolenou, zatímco my ostatní budeme mrznout. Doufám, že všichni vlétnete po cestě na sever do větrné turbíny. Jo, doufám v to... Jděte do pr*ele, ptáci! Na obrazovky se vrátíme 25. září, do té doby se mějte. Odleťte. Odleťte! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prvá minuta ešte fajn, ale potom sa nejak stratil a fakt to šlo do prachu .. asi jeho z odstupom najslabšie

72

Odpovědět

Ako celok nič moc,ale niektoré prirovnania boli fajn...

70

Odpovědět

Domyslete si místo slova "ptáci" třeba "republikáni" a máte standardní epizodu Johna Olivera :-P

318

Odpovědět

Jak se říká té fobii z ptáků ?

41

Odpovědět

Homofobie

701

Odpovědět

Cekal jsem neco funny, ale co ma proti ptakum? Tenle vystup vazne trochu mimo... :/

186

Odpovědět

P.S. Nedavno jsme se znamym o Oliveru diskutovali... Zboznuju jeho predchozi videa, dokonce jsem prezil i tu propagandu na imigranty a pod... ale prijde mi ze posledni dobou to jde s kvalitou vazne dolu. :( Skoda. Mozna si jen nasadil vysokou latku na zacatku...

1115

Odpovědět

+KodyP.SS: Tak jsem si video pusitl jeste pro jistotu jednou (zda to treba nepochopim lepe) a slovy Olivera... "Vubec nedava smysl". :( Sry za spaming, ale ve spojeni s jeho predchozimi vystupy mi prijde, ze jeho vystupovani opravdu jdou do sr*cek. :( A je mi to lito.... a potreboval jsem se nekde vyjadrit. :)

94

Odpovědět

+KodyTy vole dytjde video kjtere je rok nebo dva stare..

131

Odpovědět

Myslím, že tyhle kraťoučké webové exkluzivity typu "Cikády" a "Přerozdělování dárků" včetně tohodle nemyslí zrovna vážně. Prostě způsob, jak během prázdninové pauzy říct divákům: „Ahoj, ještě žiju, po svátcích se uvidíme s celou epizodou!“

292

Odpovědět

+DialBravo, konečně někdo kdo to pochopil. Opravdu nejde o vážné sdělení prostě vám říká do nového roku se už neuvidíme táhněte do p... teplých krajů divá... ptáci :-)

20

Odpovědět

Má proti nim to, že ptáci mohou odletět do te teplých krajů, zatímco on musí zůstat v té zimě (joke).
Pro chytré lidi je to z toho videa patrné, hloupí lidi nemají rádi ptáky a ti ostatní jsou holt zmateni.

131

Odpovědět

+troll.Blbců je bohužel kolem vždy dost ale zamrzí když se začnou objevovat tam kde nebýval jejich výskyt tak obvyklý, jako byly třeba právěp ořady J. Olivera. Nyní už bohužel taková masovka že je mezi diváky blbců dostatek.

20

Odpovědět

Proboha vždyť je to vycpávka mezi dílama, proti ptákům pravděpodobně v reálným životě nic nemá. S tebou musí bejt sranda na mejdanu.

20

Odpovědět

Vážně čekám týden na TŘI MINUTY? To je skoro jako můj sexuální život...

524

Odpovědět

Ty na to čekáš jen týden? šťastný to člověk

100

Odpovědět

Tri minuty jsou v pohode. Pak uz je to prom*danej cas :D

40

Odpovědět

+HabanszMoje řeč! :D Mimochodem, ideální styk prý trvá 7 - 11 minut, tak by mě zajímalo, kde se berou takový ty urban legendy o prosouložených nocích. :D

60

Odpovědět

+BaconTo je snadný po pár minutách se k té činnosti lze vracet a stačí dost fantazie aby to nebylo pokaždé stejné jak čištění zubů a máš prosouloženou noc :-)

00